Výškové práce Bratislava – profesionálna firma na umývanie okien a čistenie fasád

51 Views No Comment

Zdá sa, že dnes sa to už veľmi nenosí, ale v čase, keď sme s manželom ešte len chodili. Boli dvojgeneračné domy celkom prirodzeným modelom bývania rodičov a detí. Ak mám byť úprimná, ako umývanie okien Bratislavamladé dievča som proti tomu nič nenamietala. Zdalo sa mi, že je to prirodzené, a že dve generácie, oddelené vlastnými stenami, môžu vedľa seba v pohode fungovať.

Z pohľadu mojej rodiny bol navyše veľkou výhodou fakt, že som bola jediné dieťa v rodine, čo všetky otázky a problémy redukovalo už v samom zárodku. Otec s mamou tak postupne postavili na konci ulice dvojdom. Akoby obrátený v zrkadle, a mne sa zdalo, že bude dobré mať rodičov neustále vedľa seba.

Keď som rokmi dospela a do života mi vstúpil manžel, objavili sa prvé, nesmelé pochybnosti, či dve generácie nájdu spoločnú reč. Našťastie, môj muž oplýva veľkou mieru anjelskej tolerancie, má veľmi šikovné ruky. A tak sme problém bývania nakoniec nijako zvlášť neriešili a ostali žiť vedľa mojich rodičov.

Akonáhle prišli deti, začali sme mať celkom iné starosti. A život v dvojdome bolo hádam to posledné, čo sa nám chcelo riešiť. Skrátka to išlo a drobné nezhody sa dali vždy do poriadku. Napokon, nevďačnú úlohu akejsi nárazníkovej zóny medzi mladými a starými, som sa naučila zvládať celkom obstojne.

 

 

Nerada by som však tu vzbudila nesprávny dojem,

 

Umývanie Okien vo výškach Bratislavaže spolužitie vedľa rodičov nie je, a z podstaty veci, ani nemôže byť žiadna sláva. Myslím si, že s rozvahou a pokojom sa dá dosiahnuť obojstranne prijateľný štandard a funguje to.

Roky sa nás ale zásadne na nič nepýtajú, a čím boli rodičia starší, tým viac povinností na mňa doliehalo. Postupne som tak viedla dve domácnosti, mala na starosť poriadok a čistotu v dvoch odlišných rodinách, a tak som z času na čas ani nevedela, kde mi stojí hlava.

Chválabohu manžel a deti mi pomáhali zo všetkých síl, takže sa nám darilo ten kolobeh dvoch rodín udržiavať v akomsi primeranom rytme. Zmenu priniesli moje úspechy vo firme, kde pracujem. Nečakane som poskočila vo funkcii, no vďaka tomu prišla o tvrdo vybojovanú rovnováhu osobného a pracovného času. Samozrejme, že na to doplácala rodina. Odrazu som toho stíhala čoraz menej.

Ako sa vraví, vždy jestvuje dajaké riešenie, takže každý kotrmelec v oboch rodinách sme dajako zvládli, no väčšie práce, ako napríklad umývanie okien alebo tepovanie kobercov, začali byť pre mňa doslova nočnou morou. Žiadna žena totiž nepozbiera dosť odvahy priznať sama sebe do očí, že na domácnosť akosi nemá dostatok času a síl. A prednedávnom, som si to napokon – s ťažkým srdcom – priznať musela.

Blížili sa znovu sviatky a ja som tušila, že sa to na mňa sype zo všetkých strán. Sotva som stíhala vlastnú rodinu, nieto repete o pár schodov ďalej, a tak som sa ten večer mužovi rezignovane vyžalovala na zlý svet.

 

 

Vďaka chlapskej náture…

 

Kvalitné Umývanie Okien BratislavaVďaka chlapskej náture a jeho výnimočne chápavej povahe, som pochopila, že žiadna katastrofa sa predsa v našich rodinách nechystá. Navrhol mi niečo, čo by som pred pár rokmi považovala za svätokrádež. S pokojom v hlase mi oznámil, že si zavoláme profesionálnu upratovaciu firmu a okná, spolu s kobercami, jednoducho necháme na nich.

 

S oknami som po chvíli váhania súhlasila, ale koberce nechajme až na jar, hmm? Boli sme teda dohodnutí. Muž mi posunul na druhý deň kontakt na firu A SERVIS LIPKA, s. r. o., umývanie okien Bratislava. Jeho kolega ich vraj dobre pozná a budeme určite spokojní. A kontakt mi posunul tiež preto, aby som si dohodla s firmou veci tak, ako to vyhovuje v prvom rade mne a mojim rodičom.

 

Myslím, že od prvého slova v telefóne bolo jasné, že A SERVIS je firmou podľa môjho gusta. Slušní, otvorení a pripravení na každú prosbu klienta. Dohoda bola aj preto rýchla, takže o tri dni ma pracovníci A SERVIS s úsmevom zdravili na prahu domu. Boli štyria, keďže ich čakala práca v dvojitom vydaní, no nenechali ma pochybách, že presne vedia ako to zvládnuť.

 

Páni si naše okná šikovne rozdelili a o pár minút sa do nich s vervou pustili. Keď som sa na jednu z dvojíc chviľku pozerala, nadobudla som klamný pocit, že umývanie okien je vlastne hračka, dokonca príjemný relax na pretiahnutie svalov. Ruky im po skle a rámoch kmitali v naučenom rytme, každý pohyb mali v krvi a čistých plôch očividne pribúdalo.

 

Akonáhle skončili s umývaním, pustili sa do leštenia. Nepoužili žiadnu navoňanú chémiu, ale všetky sklá vyleštili iba na sucho a vlastne tak boli hotoví. Nechcem A SERVIS zbytočne prechváliť, ale Kvalitné Umývanie Okien Bratislavaokná sme mali po veľmi dlhom čase opäť nádherne čisté, rozžiarené, a takmer celkom priehľadné. Radosť pozerať.

 

Veľkým vyznamenaním bola tiež reakcia mojej mamy, ktorá si na domáce práce vždy veľmi potrpela, a kým vládala, robila si ich výlučne sama. Aj keď bola jej prvá, okamžitá reakcia na príchod profesionálnej upratovacej firmy skôr odmietavá, len čo páni z A SERVIS v jej dome skončili, zazvonil mi telefón.

 

 

Veta, ktorú predniesla…

 

Veta, ktorú predniesla mi znie v ušiach takmer vždy, keď sa pozriem oknom na ulicu. Mama vtedy sucho poznamenala, že predsa nie je možné, aby chlapi dokázali tak krásne umyť okná. Čo je ten Výškové Umývanie Okien Bratislavasvet už naozaj hore nohami? A o niečo tichšie, potom ešte krátko dodala, že tí páni sú naozaj výborní, že?

 

Pochopiteľne, že som jej nečakané slová uznania zamestnancom A SERVIS tlmočila, keďže som presvedčená, že dobré slovo je tým najlepším potrasením ruky. Manžel bol spokojný hneď dvakrát. Raz za dobrý tip a druhý raz za moje ďakujem.

 

Večer, keď bolo po všetkom, mi to ale nedalo a musela som sa trochu posťažovať sama pred sebou. Prečo sa u nás takáto skúsená, spoľahlivá a zohratá firma neobjavila skôr? Koľko zbytočných nervov, stresu a práce som si mohla ušetriť. Zdalo sa mi to celkom nepochopiteľné a neuveriteľne naivné spoliehať sa pri niečo takom len na vlastné ruky.

 

Muž sa len spokojne usmieval a nakoniec ma upokojil s tým, že o pár mesiacov sa pracovníci A SERVIS u nás predsa objavia opäť, aby nám pomohli s kobercami. Ale veď áno, skoro by som na to zabudla. Cinkla som teda rýchlo mame, nech to vie radšej dopredu. Ale tá mi odpovedala s úsmevom a nad vecou – samozrejme, veď kto iný to spraví lepšie, nie?

 

Takže, keď sa aj vám nedostáva dosť času na domáce práce alebo máte iné, vážnejšie starosti. Spoľahnite sa na spoločnosť A SERVIS LIPKA a prenechajte upratovanie na skutočných profesionálov. Budete spokojní v každom smere a verím, že moje slová sa vám len potvrdia. Návštívte web stránku myti-oken.net a presvedčte sa sami!

Výškové Umývanie Okien BratislavaVýškové Umývanie Okien Bratislavaprofesionálne upratovanie Bratislava Umývanie okien vo veľkých výškach

 

 

 

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant 30.9.2019
    Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant, vendredi 4 octobre 2019. La Charrue n’est plus, vive Chez Moss. Une soirée d’inauguration qui démarre fort. Très fort. Une soirée sous le signe de l’HipHop-Cuba et de l’Afrorap togolais. Deux styles musicaux à découvrir d’urgence. Flaco Nuñez , de son vrai nom Livan Nuñez […]
  • Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant 29.9.2019
    Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant sur le site de Choisel ce dimanche . La météo avait décidé de rajouter à la difficulté de la piste de cross et de cso pour les derniers tests dominicaux. Mais Nicolas Touzaint a su déjouer avec talent les pièges du cross dans le CCI3* et l’emporte avec Vendée Globe’Jac […]
  • Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant 27.9.2019
    Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant ce vendredi 27 septembre. Pour cette édition 2019, le programme s’est étoffé avec une épreuve internationale de plus. Cela permet de réunir prêt de 170 partants. Gage d’une nouvelle belle réussite pour Châteaubriant. Toute la semaine précédente, les équipes ont travaillé d’arrache‐pied afin d’ameublir le sol […]