Upratovacia firma, ktorá si získala našu dôveru. Výškové umývanie okien Bratislava

125 Views No Comment

umývanie okien nechajte na profesionálochMeštianska vilka…

Už niekoľko rokov pracujem ako správca stredne veľkého domova pre seniorov. O naše služby je neustále veľký, či skôr enormný záujem, takže sme trvale obsadení a práce preto máme vyše hlavy. Ale vďaka kolegom v mojom tíme a ich dennodennému nasadeniu, zvládame aj tie najzamotanejšie situácie. Faktom totiž je, že budova v ktorej sídlime má už bezmála sto rokov. Meštianska vilka neďaleko centra mesta – ponorená uprostred krásnej záhrady – je síce stále plná pôvabu a milej nostalgie, no točiť sa treba okolo nej každý boží deň. Aj to je dôvod, prečo si do svojho tímu vyberám výlučne ľudí, ktorí ovládajú viacero remesiel odrazu a vedia si poradiť doslova v každej situácii. A tak sa napríklad o našu záhradu stará šikovný inštalatér, elektrikár a automechanik v jednej osobe. Nakoniec, naši klienti majú na naše služby právo dvadsaťštyri hodín nonstop. Výškové umývanie okien Bratislava.

Najhoršie však bývajú havárie, napr. s vodou alebo kúrením, ale na počudovanie tiež veľké, i keď dopredu naplánované akcie, ako sú maľovanie, či výmeny a zmeny v technológiách. Vtedy treba napnúť všetky sily, motivovať seba aj ľudí a doslova prikazovať času. To najhlavnejšie sa u nás ale – knižne povedané – klenie ponad každý jeden deň, ponad každú hodinu. Nemennou prioritou pre náš domov je čisté, bezpečné a útulné prostredie. Je to vlastne v niečom rovnaké ako v rodine. Aj tu sa žena s mužom snažia pripraviť pre seba a svoje deti jedinečné, príjemné a nezastupiteľné miesto pre život. umývanie okien aj vo výškách

profesionálne umývanie okien BratislavaUmývame ich síce priebežne…

Hovoril som na začiatku, že náš domov sídli v starej meštianskej vilke, čo znamená, že okien nemá práve málo. Umývame ich síce priebežne, ale generálne aspoň dva razy do roka. Vtedy sa musíme zapojiť všetci a dokonca hľadáme výpomoc aj zvonku. Nedávno sa však proti nám zrejme spriahli všetci čerti. V pondelok, keď sme práve chystali na čistenie okien, zlyhalo v budove kúrenie a o všeobecnú radosť bolo postarané. Museli sme vyhlásiť núdzový stav. Väčšinu z našich seniorov sme boli nútení presťahovať dokonca mimo domov, keďže lekár v chladnom jesennom počasí iné riešenie nevidel.

Môj tím a ja sme sa tak vrhli na kúrenie a rátali minimálne s tromi dňami hektickej roboty. Sotva sa začalo, šéfka mi po telefóne nasadila chrobáka do hlavy. Čo keby sme tento čas využili rozumne a okná predsa len umyli? Jednou ranou znesieme zo sveta dve muchy. Chápal som praktický rozmer toho nápadu a páčil sa mi, ale realizovať ho nemal kto. Jeden, či dvaja moji ľudia by to nevytrhli, tým skôr, že budú chýbať inde. leštenie okien suchou metódou

umývanie okien je potreba robiť poctivoDruhou možnosťou bolo osloviť profíkov…

So šéfkou ale máme obaja poriadne tvrdé hlavy, a tak rozhovor skončil viac-menej obligátnou vetou v zmysle, že na mňa spolieha, lebo určite niečo šikovné vymyslím. Ok, tak ako vždy, pomyslel som si, no hneď som mal dva prvé nápady. Jedným z nich bola možnosť osloviť študentskú agentúru a vyriešiť problém s pomocou mladých ľudí. V prvom rade sa dajú ušetriť peniaze. Z vlastnej skúsenosti ale viem, že kvalitu u študentov nekúpim, skôr pocit, že niekto mal naše okná v ruke. Druhou možnosťou bolo osloviť profíkov. Tu je predpoklad kvality samozrejme vyšší, ale bez ušetrených peňazí. Napokon vďaka jednoduchej úvahe zvíťazila kvalita a odbornosť. Profesionáli okná umyjú tak dobre, že mi čisté vydržia snáď až do leta, čo u študentov nehrozí. Takto sa vyhneme jednému zbytočnému umývaniu, ale aj novým výdavkom. Šéfka to celkom rada odklepla, pričom si neodpustila myšlienkový chvostík, že predsa dobre vedela, koho vo mne má.

Hovoril som síce o profíkoch, ale nepoznal som žiadnu upratovaciu firmu, ktorá by si také označenie plne zaslúžila. Dva-tri tipy tu boli, ale pokiaľ sa pamätám, človek ich musí pri práci bezmála strážiť, sem-tam popohnať, a nakoniec často handlovať o kvalite. Kašlem na to, hovorím si, pozriem radšej web, veď som vlastne po po upratovacej firme dlho nepátral.
Asi to tak malo byť.

kto dokáže precizně umyť okna v BratislaveUmývanie okien Bratislava…

Po niekoľkých kliknutiach som totiž narazil na firmu, ktorá mala celý rad dobrých až lepších hodnotení, poďakovaní od spokojných klientov a kladných recenzií na svoje upratovacie služby. Spoločnosť A SERVIS LIPKA, s. r. o., umývanie okien Bratislava, vo mne vzbudila najviac dôvery. Odjakživa chodím rád k prameňu, takže som do firmy obratom zavolal. Mal som niekoľko doplňujúcich otázok. Zaujímala ma najmä kvalita a technológia ich práce, odbornosť a profil zamestnancov a taktiež schopnosť vyčistiť vo vymedzenom čase všetky okná v našom domove. S odpoveďami, prístupom ku mne, ako možnému zákazníkovi a tiež príjemnou atmosférou hovoru som bol nanajvýš spokojný.

Počas telefonátu som sa dozvedel cenný fakt, ktorý bol z môjho pohľadu kľúčový. A SERVIS LIPKA vyznáva model práce bez naberania sezónnych zamestnancov. Pracuje tak výlučne so stálymi pracovníkmi. Každého z nich dôverne pozná, môže im veriť a na ich výkon sa vie vždy spoľahnúť. Táto informácia mi celkom stačila a ďalej som už nepátral. Po telefóne sme si obratom dohodli termín, rozsah práce i cenu. Keďže mi A SERVIS vyšiel v každom ohľade v ústrety, mohol som sa medzičasom plne sústrediť na opravu kúrenia a o tri dni očakávať pracovníkov, ktorí nám dajú do poriadku všetky okná. Ešte malá poznámka na okraj. Človeku sa skutočne značne uľaví, ak môže istú časť svojich nečakaných starostí zdieľať s iným človekom. V tomto prípade to bolo o to dôležitejšie, že táto pomoc smerovala k tým najstarším, a v istom zmysle, bezbranným ľuďom spomedzi nás. profesionálna upratovacia firma s vel'a skušenosťmi

umývanie okien vo výške nepredstavuje pre odborníkov žiadný problémSpoločnosť A SERVIS LIPKA termín, slovo aj dohodu dodržala na chlp presne. Štvorica pánov prišla ku nám v dobrej nálade, pripravená a vybavená zvládnuť slušnú porciu znečistených okien. Musím uznať, že páni neviedli žiadne zbytočné reči a po krátkej obhliadke priestorov sa dali do práce.

Naše okná sú v najlepších rukách…

My sme už našťastie s opravami kúrenia finišovali, takže som si našiel chvíľku a krátko zamestnancov z A SERVIS sledoval. Správnosť môjho rozhodnutia mi potvrdili už prvé minúty ich sústredenej a profesionálnej práce. Boli očividne skúsení, maximálne zohratí a precízni v každom svojom pohybe. Vedel som, že naše okná sú v najlepších rukách. Miestnosť za miestnosťou, okno za oknom. Na tých niekoľko vyššie položených mali po ruke vysokozdvižnú plošinu, takže ich poumývali bezpečne a v úplnej pohode. Celou našou budovou postupovali systematicky, suverénne a isto, takže v priebehu dopoludnia so svojou náročnou prácou finišovali.

kvalitné umývanie okien BratislavaAsi si viete predstaviť, ako som si vydýchol, keď sme v neskorom popoludní mali v poriadku kúrenie aj všetky okná. Ten poci vás nielen naplní, ale neuveriteľne uspokojí. A to som ešte nespomenul kvalitu vyčistených okien. Firma A SERVIS LIPKA si za svoju prácu u nás zaslúži jednoznačné absolutórium. Sklá boli žiarivo čisté a rámy takmer ako nové. Proste, stopercentne odvedená robota. Keď sme počas víkendu privážali naspäť našich klientov, dostalo sa mne, mojim ľuďom, a tiež firme A SERVIS veľkej, i keď nečakane intímnej pocty. V okamihu, keď som jednej z babičiek pomáhal do jej obľúbeného kresla, so spokojným úsmevom na tvári konštatovala, že tu sa predsa len cíti najlepšie, lebo doma je doma.

A tak veľmi rád odporúčam služby upratovacej firmy A SERVIS LIPKA aj do vašej milej pozornosti. Nakoniec, príjemný pocit domova býva v istom zmysle slova jedným z výsledkov upratovania, ktoré išlo od srdca. Nájdite si preto stránku a-servislipka.cz a presvedčte sa sami.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • C’Bus à Châteaubriant : Nouveaux horaires 20.2.2020
    C’Bus à Châteaubriant : Nouveaux horaires. Suite à une expérimentation engagée depuis le 2 septembre 2019, le service de transport collectif C’bus poursuit ses ajustements. La nouvelle formule répondra à 80% des observations exprimées par une trentaine d’habitants, usagers et entrepreneurs. Le nombre d’Allers-Retours Quotidiens est augmenté. Les temps de correspondance entre les lignes sont […]
  • Quartiers prioritaires : Un 11e conseil citoyen 20.2.2020
    Quartiers prioritaires : Un 11e conseil citoyen en Loire Atlantique. Favoriser la participation directe et active de l’ensemble des acteurs des quartiers prioritaires, c’est l’objectif des conseils citoyens. À travers un collectif d’habitants et d’acteurs du quartiers (associations, commerçants, professions libérales…) des projets ou d’actions pour améliorer la vie du quartier voient le jour. En […]
  • L’espace Agnès Varda : un nouvel équipement solidaire 18.2.2020
    L’espace Agnès Varda : un nouvel équipement solidaire d’accueil, de restauration et d’hygiène. Le 16 mars prochain ouvre l’espace Agnès Varda sur l’Ile de Nantes, 16 rue Pierre Landais. Ce nouvel équipement municipal, qui s’installe à la place de l’ancien restaurant social Pierre Landais. Il regroupe les activités des bains douches aujourd’hui situés allée Baco, […]