Strojové čištění světlých koberců a renovace jejich vláken v Praze 3

16 Views No Comment

Jsem mladá, náročná a nemíním na svých představách cokoliv měnit. Je proto pochopitelné, že se svou povahou velmi často narážím a nemám to zrovna jednoduché. Každý z nás má svůj život pouze pro jedno premiérové přestavení. Takže jakékoliv kompromisy s časem a podmínkami odmítám. I proto pracuji ve své vlastní firmě, mívám obrovské množství vlastních povinností a pokud to situace umožní i své koníčky. Za mou náročností stojí pravděpodobně otec, který vždy toužil po synovi, ale měl pouze dceru. Od malička mne vodíval na místa, která byla pro dívky téměř tabu. Na fotbal, na hokej, mezi chlapy na stavby, kde dělal vedoucího, či na podzimní hlučné lovy. V létě jsme spolu zdolávali skalní stěny, létali na rogalu a nebo splavovali horské peřeje. Čištění koberců Praha 3.

Maminka to snášela se stoickým klidem, ale vždy si našla správné místo a čas, kdy jsme spolu mohly hovořit jako matka s dcerou. Zkrátka, rodina mne zocelila, vymodelovala a později vydatně podporovala. Nyní, jako mladá architektka všechnu tu otcovu tvrdou až chlapskou výchovu oceňuji, přičemž rozhodně, a to zase díky mamince, mi ženskost určitě nechybí. Omlouvám se, ale musím se začít trochu usmívat. Poslední léta jsem se totiž hlavně věnovala klientům a jejich potřebám, takže na mé vlastní bydlení a na jeho vzhled mi příliš mnoho času nezbývalo. Asi tak před rokem se mi však konečně podařilo zkloubit všechny své pracovní a osobní nároky na vyváženou úroveň, a začala jsem proto dávat do pořádku alespoň základní obrysy nového bytu.

Čištění koberců Praha - tepování koberců a čalounění v PrazeStrojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu Praha

Právě v těchto několika týdnech…

Právě v těchto několika týdnech se projevila moje tvrdohlavost a náročnost. Přemýšlela jsem, jakým způsobem se dají usměrnit mé vyhraněné dizajnové představy s přiměřenou praktičností, která je zřejmě nezbytnou součástí každého bytu. V prvních chvílích se mi zdálo, že to bude velmi obtížné, ba dokonce nemožné. Vybraná dizajnová řešení již od samého počátku avizovala zákonitý konflikt s každodenním bydlením. Jsem žena světla a jasu, takže nábytek musel být téměř bílý. Je pravdou, že podlaha získala sice trochu tmavší odstín, ale skutečně tmavá byla pouze v noci. Navíc podlahu doplnily světlé, ale úžasně působivé koberce, které za každých okolností potěšily lidské oko svým vysokým vlasem. Bylo mi jasné, že vytvoření působivé harmonie mezi vysněným světlým interiérem a denním užíváním bude úkol hodný Sisyfose ze starověkých řeckých bájí – ale prostě jsem si nemohla pomoci… Chtěla jsem buď tento způsob, nebo žádný. Nic naplat – otcova dcera, otcova krev.

Čištění koberců a čalounění Praha 10Čištění koberců  - Nejnovější technologie v ČR

Takže, vše se uskutečnilo přesně tak, jak jsem si v duchu již dávno představovala. V prvních měsících jsem se snažila najít vždy kousek času, aby koberce a celý interiér dostaly svůj příslušný díl péče, i když na tuto činnost jsem věnovala večerní, a mnohdy dokonce také noční hodiny. Bohužel, po krátkém čase a několika veselých návštěvách nejlepších přátel, začaly mé světlé a úchvatné koberce jaksi šednout a ztrácet svoji původní krásu. Co ovšem bylo ještě horší – přestala fungovat moje trvalá odhodlanost a ověřená tvrdohlavost. Nezbylo nic jiného, než-li naplánovat frontální protiútok a hledat spojence v profesionální úklidové firmě. Pečlivě jsem si prošla webové stránky a poradila se několika dobrými přáteli a a známými. Nakonec – odhodlaně a s důvěrou jsem zvedla telefon a objednala si služby úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha 3.

Řeknu to jasně a bez snahy…

Na koho se obrátit s vyčištěním koberců v kancelářiČím vyčistit koberec a zbavit ho chlupů

Řeknu to jasně a bez snahy malovat věci na růžovo – v koutu duše jsem cítila určitou skepsi, neboť jsem s touto firmou neměla vůbec žádnou zkušenost, ale tato obava trvala skutečně velmi krátkou dobu. Velmi mile mne překvapil již fakt, že mou objednávku přijali v pátek dopoledne, a již v sobotu mi s kobercem pomáhali… Dva mladí zaměstnanci z A SERVIS LIPKA, byli neobyčejně přesní a dohodnutý termín samozřejmě dodrželi. Připravili si svůj impozantní kotoučový stroj a po krátké informaci o principu a účinnosti své technologie, začali zručně se samotným čištěním. Byli důslední, přesní a práce jim šla velmi rychle od ruky. Velmi sympaticky na mne působilo jejich slušné vystupování, přívětivost a milé úsměvy – jednoduše – profesionálně odvedená práce!

Pomocí čeho se zbavím parazitů v kobercijak hloubkově odstranit fleky z koberce

Světlé koberce po jejich odchodu vypadaly přesně tak, jako kdybych je právě koupila a znovu s obrovským nadšením položila v bytě – skvostně, voňavě a krásně hebce. Jejich světlounké barvy se doslova rozzářily a nikde nebylo sebemenší stopy po nepříjemném šedém nádechu. Každý krok po jejich – jakoby znovu oživených vonících vlasech byl opět tou čistou radostí a pohodou. Jsem velmi náročná žena, ale služby úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. vám velmi ráda a s klidným svědomím doporučím. Vždyť není nic příjemnějšího, než-li se svěřit do rukou skutečných odborníků a profesionálů. Kteří velmi dobře vědí, co od jejich práce každý, i ten nejnáročnější klient očekává. Pevně věřím, že i vy budete s jejich službami plně spokojeni! Čištění koberců Praha 3.

Cena za čištění čalounění

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant 30.9.2019
    Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant, vendredi 4 octobre 2019. La Charrue n’est plus, vive Chez Moss. Une soirée d’inauguration qui démarre fort. Très fort. Une soirée sous le signe de l’HipHop-Cuba et de l’Afrorap togolais. Deux styles musicaux à découvrir d’urgence. Flaco Nuñez , de son vrai nom Livan Nuñez […]
  • Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant 29.9.2019
    Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant sur le site de Choisel ce dimanche . La météo avait décidé de rajouter à la difficulté de la piste de cross et de cso pour les derniers tests dominicaux. Mais Nicolas Touzaint a su déjouer avec talent les pièges du cross dans le CCI3* et l’emporte avec Vendée Globe’Jac […]
  • Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant 27.9.2019
    Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant ce vendredi 27 septembre. Pour cette édition 2019, le programme s’est étoffé avec une épreuve internationale de plus. Cela permet de réunir prêt de 170 partants. Gage d’une nouvelle belle réussite pour Châteaubriant. Toute la semaine précédente, les équipes ont travaillé d’arrache‐pied afin d’ameublir le sol […]