Koberce a jejich vyklepání od prachu, nebo technologie generálního hloubkového čištění Brno?

27 Views No Comment

Není to tak dávno, co mne manželka – po roce intenzivní slovní masáže – přesvědčila, že je konečně na čase začít s výměnou nábytku v bytě. Původní nábytek jsme koupili společně s bytem, a protože naše životní události se seběhly jinak, než-li jsme očekávali, bylo nutné celkovou proměnu místnosti odložit na vhodnější dobu. Stále jsme ještě mladí, děti zatím neplánujeme, takže nic tak dramatického se vlastně nestalo. Čištění koberců Brno.

Přes vzpomínané komplikace jsme byt společnými silami uvedli do přijatelného stavu a žili v něm spokojeně. Především jsme jej vymalovali, oživili, zrevidovali všechny rozvody a zbavili se několika akutních rizik – zejména v koupelně. Jistě, bylo zapotřebí mnoho času a peněz, takže nábytek nefiguroval mezi vytipovanými prioritami. Nakonec se tak potvrdila moje slova, že vše má svůj určený čas a pokud několik měsíců žijete v prostředí naplněné láskou, lze to v klidu zvládnout třeba i pod mostem, natož se starým nábytkem.

čištění sedaček a  koberců brno campusčištění koberců brno recenze

Takže jednoho jarního dne…

Takže jednoho jarního dne jsme zašli do toho velkého žluto-modrého skladovacího prostoru s rozebranými skříněmi, stoly, policemi a všemi těmi možnými doplňky a potřebami. Které jsou třeba k originálnímu globalizovanému vzhledu našeho bytu, ale nyní již bez ironie. Měli jsme radost, skutečně jsme koupili vše, co jsme potřebovali. Za dva dny jsme již měli v bytě hromadu různých krabic a mohl jsem začít sestavovat. Tato činnost mi nedělá žádné potíže, neboť mne opravdu baví a je pro mne skvělým relaxem. Starý nábytek manželka úspěšně „sprovodila“ ze světa, přičemž poznala několik vděčných odběratelů.

Sestavování a montáži jsem věnoval několik večerů a celý víkend, takže nakonec bylo vše hotovo a na svém místě. V této fázi jsme úspěšně proměnili vzhled obývacího pokoje a ložnice. Z čehož měla největší radost manželka, neboť se blížil den jejich narozenin a těšila se na rodinnou oslavu. Radost jsem sdílel i já, neboť na tuto oslavu jsem se rovněž těšil. Když bylo konečně po všem a žena si odborným pohledem zkontrolovala proměnu bytu. Vypadalo to, že se zase nějaký čas budu moci věnovat svým rybám a svým zájmům. Bohužel, vše bylo jinak… Asi za dva dny jsem se při večeři dozvěděl, že máme v bytě nějak moc prachu.

Profesionální čištění kobercůKde nechat vyčistit koberce

S plnými ústy jsem se úporně snažil…

S plnými ústy jsem se úporně snažil ji vysvětlit, aby ho tedy jednoduše utřela a je po problému. Jelikož mezi tím manželka absolvovala velice užitečnou a potřebnou poradu se svou sestrou a samozřejmě i s matkou, bylo mi oznámeno, že společnými silami dospěly k diagnóze. Koberce bude nutno zbavit prachu vyklepáním. Zběžnou kontrolou se skutečně potvrdilo, že odklizením starého a montáží nového nábytku se nanosilo a zvířilo v celém bytě tolik prachu. Že na to prachovka ani vysavač stačit nebude, tím spíše, že na dlouhodobé každodenní utírání a vysávání prachu jednoduše není čas. V duchu jsem si lámal hlavu jak tuto situaci vyřešit. Nějaké opětovné přesouvání a stěhování skříní, stolů a sedací soupravy jsem rázně zavrhl. Takže mi v rukou zůstala jediná alternativa. Najít nějakou kvalitní a šikovnou úklidovou firmu. Která by se s tou naší „prachovou anabází“ jednou provždy vypořádala.

Po delší době mne manželka se svou sestrou mile překvapili – na kousku papíru jsem našel manželčin rukopis s krátkým textem: A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno. Žena začala vysvětlovat, že je maminka zná. Že u ní i byli a velmi dobře zvládají nejen koberce, ale také okna a ostatní úklidové činnosti. Nejsou tak drazí, ale jsou to spolehliví a dobří profesionálové. Jen jsem podotknul, že by bylo tedy vhodné jim zavolat. Ale od kuchyňské linky se ozvalo, že jim již volala a příjdou za dva dny. Řekl jsem si tak fajn, je to zařízeno a já mám o jednu starost méně, nyní již stačí pouze počkat.

Na koho se obrátit s vyčištěním koberců v domácnostiČím vyčistit čalounění

Dva zaměstnanci A SERVIS LIPKA byli přesní…

Dva zaměstnanci A SERVIS LIPKA byli přesní jako hodinky. Z výtahu vynesli masivní kotoučový stroj, který mne na první zaujal a bylo patrné, že to oba pracovníky potěšilo – proto mi ochotně poskytli potřebné informace. Hned poté se dali do práce a já ocenil jejich profesionální zručnost a sehranost při vlastním čištění. Snadno jsem pochopil, že jsem v tuto chvíli na inkriminovaném místě naprosto zbytečný. Proto jsem se přesunul do kuchyně s tím, že si zatím budu navazovat mušky na rybaření. Abych využil času, než pánové koberec vyčistí. K mému údivu byli se svou prací v obývacím pokoji a v ložnici velmi rychle hotovi. Což mne velmi potěšilo, neboť mi ušetřili plánovaný čas o 1 až 2 hodinky a já tak dostal prostor zajít si k řece za svým oblíbeným koníčkem.

Plány mi ovšem trochu nabourala manželka, která dorazila z práce dříve. Usmívala se a zářila štěstím, neboť důvod byl na první pohled patrný. Naše koberce byly skutečně zářivě čisté, barvy vystoupily na povrch a celý byt byl příjemně provoněn svěží čerstvou vůní. Zaměstnanci firmy právě balili potřebné nářadí a kotoučový stroj, takže jim manželka ještě stačila osobně poděkovat. Hned si s nimi také ještě domluvila umytí oken, neboť narozeninová oslava byla již za dveřmi.  Čištění koberců Brno.

Nejlepší firma na čištění koberců a čalounění je A Servis Lipka, s.r.o.jak hloubkově odstranit fleky z koberceKterá firma vyčistí koberce v našem městě

Jsem přesvědčen, že se vyplatí mít v dosahu zkušené profesionály. Neboť za své peníze dostanete spolehlivost, kvalitu, odbornost a rychlost, takže jsem ještě navíc ocenil, že nebudu muset mýt a čistit okna s manželkou v tandemu. A přenecháme tuto nezáživnou činnost skutečným profesionálům. Pokud tedy stojíte před podobnými palčivými problémy, které jsme museli řešit u nás doma. Vřele a s čistým svědomím vám doporučuji úklidovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o.. Moje slova si můžete v klidu ověřit na webových stránkách: a-servislipka.cz a určitě mi dáte za pravdu.

 

 

 

 

 

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant 30.9.2019
    Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant, vendredi 4 octobre 2019. La Charrue n’est plus, vive Chez Moss. Une soirée d’inauguration qui démarre fort. Très fort. Une soirée sous le signe de l’HipHop-Cuba et de l’Afrorap togolais. Deux styles musicaux à découvrir d’urgence. Flaco Nuñez , de son vrai nom Livan Nuñez […]
  • Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant 29.9.2019
    Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant sur le site de Choisel ce dimanche . La météo avait décidé de rajouter à la difficulté de la piste de cross et de cso pour les derniers tests dominicaux. Mais Nicolas Touzaint a su déjouer avec talent les pièges du cross dans le CCI3* et l’emporte avec Vendée Globe’Jac […]
  • Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant 27.9.2019
    Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant ce vendredi 27 septembre. Pour cette édition 2019, le programme s’est étoffé avec une épreuve internationale de plus. Cela permet de réunir prêt de 170 partants. Gage d’une nouvelle belle réussite pour Châteaubriant. Toute la semaine précédente, les équipes ont travaillé d’arrache‐pied afin d’ameublir le sol […]