Systém strojního čištění koberců a sedacích souprav Brno

9 Views No Comment

S manželem již více jak patnáct let žijeme ve starším domě po rodičích. Děti dospěly a mají své rodiny – sice zůstaly žít ve městě, ale již každý z nich bydlí ve vlastním. Vnoučat jsme se zatím nedočkali, i když bych si je samozřejmě moc přála. Můj manžel, jako typicky ješitný chlap toto téma vždy odbyde konstatováním, že on se na dědka s bradkou ještě zdaleka necítí. Čištění koberců Brno.

Ve vší ústě – být na jeho místě, dávala bych si na podobná prohlášení pozor. Na krku se mu již houpe šestý křížek, i když je pravdou, že mu tam přistál teprve před několika týdny. Jako jeho žena kriticky uznávám, že vypadá stále dobře. Žije střídmě, straní se alkoholu, nikdy nekouřil a je stále v pohybu. Jeho jedinou slabostí tak snad zůstává pití kávy, kterou si labužnicky dopřává i třikrát denně. Mé dobré kamarádky a přítelkyně mi ho závidi již dlouhé roky – samozřejmě, že pouze žertuji…

Kolik stojí čištění kobercůPomocí čeho se zbavím parazitů v koberci

Proto i oslava jeho šedesátin byla…

Proto i oslava jeho šedesátin byla rozplánována na několik etap. Postupně k nám měli přijít kolegové z ústavu, potom se ohlásili sousedé a přátelé. No a zlatým hřebem třídenního maratonu byl slavnostní oběd na terase našeho domu. Když bylo konečně po všem – věřím, že mne za to snad osud nepotrestá. Tak jsem znaveně řekla manželovi – že příští šedesátku mu musí zorganizovat nějaká externistka… Smál se mi do očí a měli jsme radost oba, že je vše úspěšně za námi. Čištění koberců Brno.

Pochopitelně, že to byly krásné, upřímné a příjemné dny, které vám žádný hotel, restaurace či rezervovaný penzion nedokáže poskytnout. Uděláte si vše podle svých představ, ve vlastní režii a víte, že lidé se budou cítit jako doma. Navíc, z kryté terasy máme celoročně nádherný výhled na město, takže ani nepřízeň počasí nemůže ohrozit příjemnou a domácí atmosféru. Nakonec, manžel se asi narodil na šťastné planetě, takže jsem nebyla vůbec překvapená, když v polovině týdne dorazilo babí léto a od pátku do neděle bylo slunečno, teplo a výjimečně krásně.

Od koho si nechat vyčistit koberceKdo nám vyčistí koberce

Vytvořený bojový plán oslavy byl skutečně jednoduchý. Na terase vytvoříme dostatečně veliké posezení a přízemí domu, tedy obývací pokoj a hala budou průchozí. Něco jsme objednali přes ketering, něco jsem připravila společně s dcerami a zbytek tvořila svobodná improvizace ve stylu švédských stolů. Vše se výtečně podařilo a každý si společně strávené chvíle velmi pochvaloval. Naši hosté – i díky nádhernému podzimnímu počasí – pendlovali mezi zahradou, terasou a přízemím domu. Nejvíce si však tohoto běžeckého okruhu užívaly přirozeně děti.

Pokud by vás zajímala věčná otázka…

Pokud by vás zajímala věčná otázka přezouvání a přezůvek – to jsme skutečně neřešili ze dvou prostých důvodů – krytá terasa a nádherné počasí. Takže ani z tohoto důvodu nebyli hosté nikterak omezováni. Sečteno, podtrženo – výjimečné narozeniny, které proběhly k plné spokojenosti výjimečného oslavence, rodiny, hostí i ke spokojenosti mé, tedy manželky a hostitelky.

Když se od nás pozdě večer vytratil poslední host, procházela jsem z terasy do obývacího pokoje a ani mne nepřekvapilo, že koberec je značně ušlapaný a slehlý. Nedá se nic dělat, řekla jsem si – máme ještě dva dny dovolené, zítra se do toho pustíme a koberec vyčistíme. Bohužel, druhého dne se ukázalo, že sami problém velmi těžko odstraníme. Intenzívní frekvence mnoha set kroků se za ty tři dny na kobercové ploše nesmazatelně podepsala. Prach a nečistoty z bot byly pro koberec neodolatelným magnetem, takže špínou byl doslova naplněn mírou vrchovatou a navíc důkladně zašlapanou. Vysavači ani mně na to svaly nestačily a do tepování se mi ani v nejmenším nechtělo, neboť koberec jednolitě spojuje obývací pokoj s halou.

 Čištění koberců Brno - tepování koberců a čalounění v BrněStrojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu Brno

Stála jsem tedy nad nevzhledným a špinavým kobercem…

Stála jsem tedy nad nevzhledným a špinavým kobercem s kartáčem v ruce a přemýšlela jakým způsobem se z této prekérní situace dostat a rychle docílit toho, aby celý prostor byl zpět v původním stavu. V tomto okamžiku právě manžel scházel z poschodí a vzápětí mi dával do ruky kousek papíru s telefonním číslem a jménem jakési firmy. Oznámil mi, že právě mluvil se správcem budovy ústavu, kde pracuje. S touto úklidovou firmou má správce jen ty nejlepší a výborné zkušenosti, takže tam stačí pouze zavolat a oni již koberec dají do pořádku. Zůstala jsem překvapeně stát s příjemným pocitem nad manželovou nečekanou starostlivostí.

Do úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, jsem obratem zavolala a byla jsem během krátké chvíle podruhé příjemně a mile překvapena. Vstřícný, milý a ochotný hlas na druhé straně telefonu mne vyslechl, navrhl termín vyčištění i předběžnou sumu. Protože jsem velmi ochotně s návrhy souhlasila, byli jsme rychle domluveni a mně zbylo jediné – již pouze s důvěrou očekávat jejich příchod.

Cena za čištění čalouněníPomocí čeho dosáhneme, že bude čalounění vypadat jako nové

Oba zaměstnanci z firmy…

Oba zaměstnanci z firmy A SERVIS LIPKA byli na minutu přesní a ihned se pustili s chutí do práce. Masivní a respekt vzbuzující kotoučový čistící stroj měli pevně ve svých rukách a poslouchal je na slovo. Velkou kobercovou plochu obývacího pokoje a haly poměrně rychle zvládli. V místech, kde byl stroj omezován nedostatkem prostoru, velmi zručně vyčistili koberec ručně. Několikrát jsem se u nich krátce zastavila a řeknu vám, že mi do těchto chvil není vůbec jasné, jak mohl zůstal koberec po skončení čištění prakticky suchý – vždyť pracovali s pěnou, vodou a pořádnou dávkou energie. Prostě stále platí, že skutečný a zkušený profesionál a odborník své řemeslo ovládá dokonale!

Když už bylo po všem, prošla mnou hřejivá vlna čisté radosti a zadostiučinění. Bylo mi nad slunce jasné, že bychom se já i manžel s kobercem trápili dlouhé a dlouhé hodiny a výsledek by nebyl ani poloviční. Pracovníci z A SERVIS LIPKA se mu věnovali skutečně odborně, důkladně, ale velice šetrně. Večer jsem si sedla na židli a prohlížela vyčištěný koberec v obou pokojích – kromě toho, že to všude vonělo naprostou čistotou, náš obývák a halu naplnila svěžest a vůně, perfektně oživené barvy a nadýchané tvary.

Která firma vyčistí koberce v našem městě

Manžel se u mne zastavil a tajemně mluvil o tom, že po šedesátce omládne nejen každý chlap, ale i náš koberec – obzvlášť, když oslavu zorganizuje tak skvělá žena jako jsem já… Takže, pokud i vy chystáte doma nějaké oslavy, nebo máte v domácnosti koberce, které si zaslouží vaši péči a pozornost – oslovte bez váhání úklidovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nebo klikněte na webové stránky: a-servislipka.cz a budete určitě spokojeni nejen vy, ale i celá vaše rodina. Čištění koberců Brno.

 

 

 

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant 30.9.2019
    Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant, vendredi 4 octobre 2019. La Charrue n’est plus, vive Chez Moss. Une soirée d’inauguration qui démarre fort. Très fort. Une soirée sous le signe de l’HipHop-Cuba et de l’Afrorap togolais. Deux styles musicaux à découvrir d’urgence. Flaco Nuñez , de son vrai nom Livan Nuñez […]
  • Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant 29.9.2019
    Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant sur le site de Choisel ce dimanche . La météo avait décidé de rajouter à la difficulté de la piste de cross et de cso pour les derniers tests dominicaux. Mais Nicolas Touzaint a su déjouer avec talent les pièges du cross dans le CCI3* et l’emporte avec Vendée Globe’Jac […]
  • Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant 27.9.2019
    Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant ce vendredi 27 septembre. Pour cette édition 2019, le programme s’est étoffé avec une épreuve internationale de plus. Cela permet de réunir prêt de 170 partants. Gage d’une nouvelle belle réussite pour Châteaubriant. Toute la semaine précédente, les équipes ont travaillé d’arrache‐pied afin d’ameublir le sol […]