Pri každej možnej príležitosti…

hl'bkové čistenie kobercov BratislavaAko dievča, neskôr študentku, ma vždy dráždila veta, že čas letí hrozne rýchlo. Pri každej možnej príležitosti som v tomto smere tvorila odbojnú opozíciu. Preboha, veď za deň sa dá toho toľko stihnúť, ale komu sa nechce, ten to váľa na čas. No hej, hej, taká tá mladá, premúdrelá rebelantka… Takto vyzbrojenú a zdravo drzú ma ale celkom osudovo prekvapil môj dnešný manžel, neskôr sobáš a náš vlastný byt. Čistenie kobercov Bratislava.

Pravdaže, tam Hore si moje nevycválané múdra dobre zapamätali. S narodením syna drcli do môjho osobného časomeru trochu silnejšie, ako som čakala. Odrazu som začala chápať, čo veta o rýchlo plynúcom čase vlastne znamená. Syn, krásny a zdravý chlapec, nám rástol ako z vody. Do toho sa mi pocitvo a pravidelne miešala práca a tvrdohlavo neodbytná domácnosť. Nad tým visela trvalá snaha o získanie kúska voľného času. Občas pokus o kostrbaté chvíle, ostať ticho sama so sebou. čistenie kobercov strojovou metódou

No skutočnosť býva…

mechanické čistenie kobercovSamozrejme, takto na papieri to vyzerá skoro desivo. No skutočnosť býva vždy o niečo krajšia a vrstevnatejšia. Našťastie, zdravie nikoho z rodiny neopúšťalo. Naše vzťahy držali v tom podstatom a synovi sa darilo nielen v škole, ale aj v športe. Vyrástol nám totiž na poriadneho kolohnáta, dokonca s dobrou koordináciou pohybov, a tak si ho našiel basketbal.

No, a zase sa tu motá ten všadeprítomný čas. Náš chlapec nebadane zmužnel a my sme sa stali rodičmi dospeláka. Prirodzene, sprievodné javy tejto premeny sa nevyhli ani nám. Ale cigarety, prvé lásky, noci mimo domu alebo silné reči a teatrálne búchanie dverami úspešne zvládli obidve strany. Syn tak chcel svoju prvú osemnástku osláviť už ako nezávislý mladý muž. Preto si na nás vymohol, že ho i s partiou na jeden víkend ponecháme vlastnému osudu. Ok, urobíme to pre teba, no pravidlá dobre poznáš. A takto dajako skončil aj náš rozhovor. S manželom sme si urobili repetíciu našich medových dní a vypadli z mesta. profesionálne čistenie kobercov

Padol mi kameň…

čistenie kobercov a tepovanie čalúneníDomov sme dorazili v nedeľu večer, podľa gentlemanskej dohody. Syn sedel ležérne pri počítači, na stole čaj. Byt bol v relatívnom poriadku, ako-tak uprataný, ba i kuchyňa ostala v celku. Padol mi kameň zo srdca. Zdá sa, že všetko prebehlo v norme a chalan nesklamal.

Ale bližší pohľad na koberec v obývačke a jeho izbe mi prezradil, že naša norma bola trochu iná, ako norma synova. Objavila som totiž niekoľko veľkých fľakov a škvŕn, ktoré na kobercoch neboli, dokonca pár z nich bolo ešte trochu vlhkých. Udrela som teda nečakane, ale priamo a chcela poznať pravdu. Ukázalo sa, že synova partia sa rozbehla nad svoje možnosti a vypitý alkohol v kombinácii s mladíckou radosťou, kávou a všetkým ostatným, zanechal na kobercoch odkazy budúcim generáciám. Chalan sa síce snažil čistiť z niekoľkých dobrých dôvodov, ale fľaky odolali. rotačné čistenie kobercov

Čistenie kobercov Bratislava…

Manžel bol s problémom rýchlo hotový, ale hlas vôbec nezvýšil. Zavoláme profesionálnu upratovaciu firmu, pričom o jednej vie a je mimoriadne dobrá. Syn následne uhradí desať percent nákladov na čistenie a so samostatnými oslavami doma sa môže rozlúčiť. Hotovo. Vzápätí som dostala do ruky kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., čistenie kobercov Bratislava. Manžel mal totiž na týždeň odcestovať, a tak vec ostala na mne.

Prvý telefonát do A SERVIS ma však potešil, lebo slečna bola pozorná a skúsená. Pri otázke akú metódu čistenia vlastne používajú mi so znalosťou témy pokojne odpovedala, že môžem byť celkom bez obáv. Pracujú so strojovou kotúčovou metódou, ktorá na rozdiel od bežnejšej extrakčnej metódy, nezanecháva po čistení žiadne nepríjemné škvrny ani mapy.

Pre každý prípad…

tepovanie kobercov BratislavaTo ma úplne uspokojilo, keďže s extrakčným spôsobom čistenia som už mala pár ráz tú česť, a žiadna sláva to nebola. Dohodli sme si teda termín, financie a pár detailov. Pre každý prípad sme dali vyčistiť všetky koberce v byte. A tak mladý muž dostal stručný rozkaz ostať doma a podieľať sa na akcii, ktorej bol neslávnym pôvodcom.

Zamestnanci A SERVIS nemeškali. Len čo sa u nás vybalili a pripravili kotúčový stroj, pustili sa šikovne do práce. Traja muži zvládnu urobiť veľa, a tak im stačili zhruba dve hodinky a koberce boli hotové. Pravdu-povediac, výsledok bol skvelý. Po celom byte sa rozšírila príjemná a svieža vôňa čistoty. Unavené farby kobercov sa krásne prebudili a všetky stopy po veľkolepej synovej oslave patrili minulosti. Bola som viac ako spokojná. Dokonca som na synovej – sotva dospelej – tvári pobadala akési neurčité znamenie úľavy, že všetko tak dobre dopadlo. generálne čistenie kobercov

Koniec-koncov…

dezinfekčné čistenie kobercovManžel po návrate skonštatoval, že takto čisté koberce by sme nemali, ani keby sme nad nimi všetci traja strávili týždeň. Vo mne tá jeho veta podnietila myšlienku. Čo na to poviete, keď čistenie kobercov u nás doma prenecháme natrvalo firme A SERVIS LIPKA? Samozrejme, že súhlas mužskej dvojice rodiny bol okamžitý a bezvýhradný. Koniec-koncov, ani sa nebolo čomu veľmi čudovať. Ak ste už raz mali takto krásne vyčistené koberce, ťažko by ste sa uspokojili s iným výsledkom.

Všetky dobré pocity spojené so sviežimi kobercami nakoniec manžela zrejme obmäkčili a synov finančný príspevok na ich čistenie, skončil symbolickou sumou jedno euro. A tak nakoniec na skvelej práci zamestnancov A SERVIS LIPKA náš syn získal. Ktovie, možno sa aj u vás objavili problémy s čistotou kobercov. Rada vám preto odporúčam, že treba prestať otáľať a dohodnúť si pomoc so spoločnosťou A SERVIS LIPKA. Určite budete s jej prácou u vás doma maximálne spokojní a k jej službám sa tak budete pravidelne vracať.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *