Plíseň je vždy nepříjemná záležitost, a o to horší je, když se objeví v obytném prostoru, kde člověk musí dýchat její zápach. Takže když se u nás objevila, popadli jsme čisticí prostředky a pustili se do práce. Ale bylo to poměrně zbytečné, protože nic plíseň nevyčistilo. Alespoň ne podle našich představ. Takže bylo potřeba najít jiné řešení jak odstranit plíseň. Takže jsem si sedl k internetu a začal hledat nějakou firmu, která by se likvidací plísně zabývala.

Plísně na stěnách zlikvidujte rychle a trvale, jsou zdraví nebezpečnéVlhkost v domě: jak postupovat při odstraňování plísní ze stěn

A narazil jsem na úklidovou firmu…

A narazil jsem na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která mě zaujala nejvíce, protože měla nejvíce kladných ohlasů. Takže jsme jim zavolal a domluvil se s nimi na termínu čištění, předběžné ceně a takových těch dalších záležitostech, však to znáte. Bylo už opravdu potřeba, aby šla plíseň pryč. Může totiž poškozovat sliznice dýchacích cest, dráždit oči a mohou dokonce způsobovat bolest hlavy a podráždění pokožky. Některé druh plísní dokonce pomou způsobit i velmi vážná onemocnění, jako například záněty očních rohovek.

Plíseň v domácnosti: postup, jak se jí účinně zbavitPlísně na stěně a vliv na zdraví

A protože mé ženě se zhoršili dýchací potíže, byli jsme rádi, že nám v A SERVIS dali co nejbližší možný termín, což bylo už za dva dny, protože jsem se bál, aby se jí potíže nezhoršili. Ale zaměstnanci A SERVISU se o plíseň skvěle postarali. Povrch očistili a druhý den přišli na důkladně proschlé zdi aplikovat protiplísňový nátěr LSG. Odvedli perfektní práci a já je tak můžu všem jejich službu odstraňování a likvidaci plísní Praha doporučit, protože jsme s nimi byli spokojeni ve všech bodech. Skvělý servis, milí zaměstnanci a dobré ceny. Jak odstranit plíseň.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *