Dobrý den, nedá mi to, abych nenapsala několik vět o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., se kterou mám vnikající zkušenost. S přítelem jsme si otevřeli kavárnu a netrvalo to dlouho a jednom rohu se nám začala dělat plíseň. Nechápali, jak je to možné, protože jsme se o čistotu starali, ale bohužel, už se stalo. Ale muselo to zmizet, protože v prostoru, kam lidi chodí kvůli dobré kávě a jídlu nemá plíseň co dělat. Takže jsme ji museli nechat co nejrychleji odstranit a vyřešit jak odstranit plíseň.

Cena za odstranění plísníKdo nám pomůže se zbavit plísní

S tím nám pomohla úklidová firma…

S tím nám pomohla úklidová firma A SERVIS LIPKA. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy. Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Zkrátka ten nátěr je zázrak, protože od té doby máme od plísně opravdu pokoj.

Pomocí čeho se zbavit plísní v bytě?

Po této zkušenosti mohu jejich službu odstranění plísně Praha jedině doporučit. Co je na tom všem ještě skvělé, tak fakt, že nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, a využili jsme i jejich čištění podlah, protože ty už také zoufale volali po nějaké renovaci. Takže pokud zrovna nesháníte likvidaci plísní, ale i jinou úklidovou službu, tak i tak doporučuji se obrátit právě na tuto firmu. Určitě toho nebudete litovat, protože odvádějí skvělou práci. Jak odstranit plíseň.

Profesionální a kvalitní odstranění plísní plomocí nátěru LSG

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *