Výškové práce BrnoPřed pár lety jsme se přestěhovaly do nového bytu. Byt jsme si jednou prohlédly a byla to taková láska na první pohled, kromě toho to vypadalo, že nám brzy vyprší nájemní smlouva v bývalém bytě, a tak jsme se stejně chtěli porozhlédnout po něčem jiném. Tento byt se nacházel ve velmi dobré lokalitě, takřka v centru. Snad jedinou jeho vadou je, že nemá výtah a my bydlíme v pátém patře, ale zase máme krásnou terasu, takže, jak už to tak v životě a s životními volbami bývá, holt je něco za něco. Náš byt jsme si za těch necelých pět let skutečně zamilovaly (protože zde bydlíme jen ženy), a téměř jej uctíváme. Hlavně já, jakožto matka a hlava rodiny se jej neustále snažím udržovat v čistotě.

V bytě se snažím vždy dostat i na těžko dostupná místa, jako jsou například trámy. Abych se na nich neuchycoval prach, a nevířily se tak vzduchem různé bakterie. Také se snažím u pravidelně vytírat podlahy, alespoň třikrát týdně, protože mít perfektně uklizený být je pro mě zkrátka renomé číslo jedna. Je to určitá známka i na společenském žebříčku, možná je to tím, že nemám, co dělat, tak se snažím náš byt vždy udržet perfektně čistý. Kdybych zahlédla jen smítko prachu, nemohla bych jít v klidu spát. Jedna věc mi však nedávala spát. Bylo to okna, která máme v obýváku. Nejsou plastová, jsou zastaralá, dřevěná a velice těžko a nešikovně se otvírají.

Práce ve výškách BrnoMytí oken pomocí horolezcůMytí skleníků BrnoMytí zimních zahrad Brno

V důsledku toho je ani moc neotvíráme…

Mytí světelných reklamV důsledku toho je ani moc neotvíráme a tím pádem ani nečistíme. Myslím, že kdyby se někdo pokusil je vyčistit, tak by nejspíš z okna vypadl, takže jsem úklid tohoto okna zas až tak na dřeň neřešila. Ale jednoho jsem si uvědomila, že už je to téměř pět let, co tu bydlíme a za tu dobu je nikdo ani jednou jedinkrát nevyčistil. To mě do veliké míry vyděsilo. Rozhodla jsem se, jako poctivá hospodyňka, že to tak přeci nemohu nechat. A že přeci musí existovat nějaký způsob, jak okna vyčistit. Hledala jsem nejprve babské rady na internetu, ale každá žena radila něco jiného a ani jedna z rad nevypadala příliš věrohodně. Dostala jsem strach, do okna přece nepolezu, nechci se zabít.

Na internetu nejsem příliš zběhlá, a tak jsem poprosila dceru, zda by se mohla po něčem podívat. Rozumějte třeba po nějaké firmě, která by mohla naše okna umýt a my tak nemusely riskovat naše životy. Dcera nakonec našla firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno. Měla dobré reference, žádnou zápornou a měli velmi dobře popsaný postup služeb na svých stránkách. Tak jsme je objednaly. Přijeli o dva dny později, takže jsme stihly mít ještě velký velikonoční úklid ještě před samotnými Velikonocemi. Musím říct, že používali velice nevšední a kvalitní techniky čištění oken. Okna pracovníci vyčistili naprosto skvostně. Teď se v oknech můžu i vidět, jako v zrcadle. Je neskutečné, co tahle firma dokázala udělat s našimi okny. Této firmě A SERVIS LIPKA moc děkujeme za jejich skvělé služby a všem je jen doporučujeme dál!

Mytí skleněných výtahůMytí výškových budovMytí a čištění billboardů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *