Čistírna koberců Praha - profesionální čištění syntetických kobercůJsem jako člověk otevřena všemu a všem. Také jsem poměrně vynalézavá a kreativní. Často si nějaké věci vyrábím, než abych za ně zbytečně utrácela velké množství financí. Nejraději si vyrábím dekorativní věci, ale už jsem zvládla vyrobit i nějaké ty poličky a háčky na oblečení například. Často také vyrábím dárky pro své přátelé, kteří mé nápady neodsuzují, naopak je velmi ocení, že jsem si na nich dala tu práci a vložila do nich kus svého srdce. Zkrátka je nevyráběly děti v Číně, ale byly vyrobeny v Česku a s láskou. No a zrovna jedné mé kamarádce se blížily narozeniny, tak jsem se rozhodla, že jí vyrobím různé vázy a nádoby například na mouku a na kávu.

 

 

Strojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu Prahačištění koberců, sedaček Prahačištění sedaček a  koberců Prahačištění koberců Praha recenze

Obešla jsem proto vetešnictví a našla jsem staré zavařovačky, dózy s víkem a také jsem použila staré čiré láhve od vína. Člověk by kolikrát ani nevěřil, kolikrát se dá nějaká věc ještě využít. Už zbývalo jen vybrat vhodnou metodou, kterou bych je zkrášlila. Často projíždím různé weby, kde je spoustu zajímavých nápadů, jak můžete ještě využít staré věci. Zrovna jsem narazila na článek o tom, jak se dají využít staré láhve od vína, za které opravdu nic nemusíte dát, stačí si zajít ke kontejneru a vylovit si je z něj. Jedním z nápadů v článku bylo i namalování láhví barvami na sklo. Jelikož ale nerada utrácím, řekla jsem si, že zkrátka využiju to, co mám doma.

Nevadí mi připlatit si za kvalitu…

čistírna koberců praha 10Nevadí mi připlatit si za kvalitu, ale v minulosti už jsem několikrát věci barvila, tudíž už sem měla spoustu druhů barev. Takže jsem všechny druhy barviček povytahovala a dala jsem se do barvení skla. Jenže jsem trošku nedomyslela drobný detail. Zapomněla jsem, že barvy občas mohou stéct dolů nebo cákat do dálky. A přesně to se mi samozřejmě stalo. Barvila jsem je v kuchyni, kterou mám spojenou s obývacím pokojem a mám tam položený i krásný koberec, kterého si velmi cením. To aby prostředí působilo příjemněji. Jenže teď byl koberec celý upatlaný od barev, kterými jsem barvila skleněné láhve.

Nakonec jsem se odhodlala, sklo dobarvila a pak popadla hadr a kýbl a dala se s vervou do drhnutí. Byla jsem skutečně odhodlaná tu potvoru barvu dostat z koberce pryč. Jenže mně to nešlo, ani trochu, nevím, zda jsem zvolila špatnou techniku čištění, ale s barvou to ani nehlo, držela se tam jako klíště. Nakonec jsem usoudila, že je potřeba přistoupit k radikálnějším praktikám a zavolala jsem speciální firmu, která se mimo jiné specializuje na čištění koberců.

čištění koberců praha 9	čištění kusových koberců prahaČištění koberců a čalounění v regionu Praha 4

Přijeli během druhého dne a hned začali čistit. Já mezitím pracovala. Poté, co jsem po pár hodinách vylezla z pokoje jsem nemohla přestat valit oči! Bylo zkrátka neskutečné, jak někdo dokázal tak rychle, a tak pečlivě vyčistit koberec. Byla jsem nadšená. Firma se jmenuje A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha ceník, a určitě ji mohu jen doporučit, už pro její milý a profesionální personál.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *