Dokonalý lesk oken i ve výškách zajistí „Výškové mytí oken Praha“

33 Views No Comment

profesionální mytí okenMytí oken ve výškách je problematické, pro obyčejného člověka bez potřebného školení a vybavení takřka nemožné. Tohle ví každé malé dítě, proto nemůžu pochopit, proč jsou okna v některých budovách dělána právě tak, jak jsou. S rodinou bydlíme v devátém patře a okna bytu není možné umýt svépomocí. Jsou zajištěna tak, aby nebylo možné z okna vypadnout, ale není přístup k jejich mytí.

servisní mytí oken
Je sice dobré, že se myslí na bezpečnost nájemníků, ale proč se nevymyslela nějaká možnost, jak okna zvenčí umýt, to nechápu. V našem případě bychom měli jedinou možnost – levitovat venku před domem a umýt je – to je samozřejmě nesmysl, ale tak nějak si to asi architekti představovali.

 

Místo toho jsme nuceni řešit mytí oken s firmou…

Místo toho jsme nuceni řešit mytí oken s firmou. Která má potřebné vybavení a mytím oken ve výškách se profesionálně zabývá. Máme to štěstí, že spolupracujeme s odborníky z firmy výškové práce Praha. Kteří nám mytí oken zajišťují tak, že o jejich pohybu za okny nemáme ani tušení. Nevyžadují, abychom byli doma, a okna většinou umyjí, když jsme v práci.
Výškové mytí oken PrahaSvou práci dělají opravdu skvěle. S horolezeckou výbavou jsou schopni se dostat až k našim oknům a dokonale je umýt a vyleštit. Jednou jsem jejich práci pozoroval, protože mě zaujalo, že se jim daří zvládat všechno s takovými skvělými výsledky.  Vypozoroval jsem, že všechno závisí především na technice leštění.

Mytí a čištění billboardů
Pracovníci leští okna zásadně za sucha a jen s čistým hadrem. Nepoužívají na to žádné čisticí prostředky a leštidla, všechno je to o precizním leštění, které je ovšem velice pracné. Když je viděla manželka, tak řekla, že by okna nikdy takhle nevyleštila. Už jen proto, že by se jí nechtělo se s tím tak drbat. Možná je proto lepší, že se nám o mytí oken stará A SERVIS. Děkujeme za spolupráci nejlepší firmě.

 

 

 

 

profesionální úklidová firma se zkušenostmi

profesionální úklidová firma se zkušenostmi

profesionální úklidová firma se zkušenostmi

Mytí výškových budov

In : Mytí oken

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant 30.9.2019
    Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant, vendredi 4 octobre 2019. La Charrue n’est plus, vive Chez Moss. Une soirée d’inauguration qui démarre fort. Très fort. Une soirée sous le signe de l’HipHop-Cuba et de l’Afrorap togolais. Deux styles musicaux à découvrir d’urgence. Flaco Nuñez , de son vrai nom Livan Nuñez […]
  • Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant 29.9.2019
    Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant sur le site de Choisel ce dimanche . La météo avait décidé de rajouter à la difficulté de la piste de cross et de cso pour les derniers tests dominicaux. Mais Nicolas Touzaint a su déjouer avec talent les pièges du cross dans le CCI3* et l’emporte avec Vendée Globe’Jac […]
  • Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant 27.9.2019
    Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant ce vendredi 27 septembre. Pour cette édition 2019, le programme s’est étoffé avec une épreuve internationale de plus. Cela permet de réunir prêt de 170 partants. Gage d’une nouvelle belle réussite pour Châteaubriant. Toute la semaine précédente, les équipes ont travaillé d’arrache‐pied afin d’ameublir le sol […]