Dokonalý lesk oken i ve výškách zajistí „Výškové mytí oken Praha“

42 Views No Comment

profesionální mytí okenMytí oken ve výškách je problematické, pro obyčejného člověka bez potřebného školení a vybavení takřka nemožné. Tohle ví každé malé dítě, proto nemůžu pochopit, proč jsou okna v některých budovách dělána právě tak, jak jsou. S rodinou bydlíme v devátém patře a okna bytu není možné umýt svépomocí. Jsou zajištěna tak, aby nebylo možné z okna vypadnout, ale není přístup k jejich mytí.

servisní mytí oken
Je sice dobré, že se myslí na bezpečnost nájemníků, ale proč se nevymyslela nějaká možnost, jak okna zvenčí umýt, to nechápu. V našem případě bychom měli jedinou možnost – levitovat venku před domem a umýt je – to je samozřejmě nesmysl, ale tak nějak si to asi architekti představovali.

 

Místo toho jsme nuceni řešit mytí oken s firmou…

Místo toho jsme nuceni řešit mytí oken s firmou. Která má potřebné vybavení a mytím oken ve výškách se profesionálně zabývá. Máme to štěstí, že spolupracujeme s odborníky z firmy výškové práce Praha. Kteří nám mytí oken zajišťují tak, že o jejich pohybu za okny nemáme ani tušení. Nevyžadují, abychom byli doma, a okna většinou umyjí, když jsme v práci.
Výškové mytí oken PrahaSvou práci dělají opravdu skvěle. S horolezeckou výbavou jsou schopni se dostat až k našim oknům a dokonale je umýt a vyleštit. Jednou jsem jejich práci pozoroval, protože mě zaujalo, že se jim daří zvládat všechno s takovými skvělými výsledky.  Vypozoroval jsem, že všechno závisí především na technice leštění.

Mytí a čištění billboardů
Pracovníci leští okna zásadně za sucha a jen s čistým hadrem. Nepoužívají na to žádné čisticí prostředky a leštidla, všechno je to o precizním leštění, které je ovšem velice pracné. Když je viděla manželka, tak řekla, že by okna nikdy takhle nevyleštila. Už jen proto, že by se jí nechtělo se s tím tak drbat. Možná je proto lepší, že se nám o mytí oken stará A SERVIS. Děkujeme za spolupráci nejlepší firmě.

 

 

 

 

profesionální úklidová firma se zkušenostmi

profesionální úklidová firma se zkušenostmi

profesionální úklidová firma se zkušenostmi

Mytí výškových budov

In : Mytí oken

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • L’espace Agnès Varda : un nouvel équipement solidaire 18.2.2020
    L’espace Agnès Varda : un nouvel équipement solidaire d’accueil, de restauration et d’hygiène. Le 16 mars prochain ouvre l’espace Agnès Varda sur l’Ile de Nantes, 16 rue Pierre Landais. Ce nouvel équipement municipal, qui s’installe à la place de l’ancien restaurant social Pierre Landais. Il regroupe les activités des bains douches aujourd’hui situés allée Baco, […]
  • Lancement d’une 2e ligne de Navibus 12.2.2020
    Lancement d’une 2e ligne de Navibus intégrée au réseau Tan et reliant le Hangar à Bananes au Bas-Chantenay. La métropole de Nantes a toujours eu un rapport particulier avec la Loire. Ce qui s’est confirmé avec le succès du Grand débat sur la Loire en 2014-2015, suivi par 40 000 participants. Le développement de nouvelles […]
  • Résistance au Lycée Môquet–Lenoir de Châteaubriant 11.2.2020
    Résistance au Lycée Môquet–Lenoir de Châteaubriant. Mardi 11 février, les professeurs du Lycée Polyvalent, renforcés par la présence de collègues d’autres établissements de la ville, se sont rassemblés devant la grille à midi et quart. Ils présentaient  devant leur visage une affiche « Je suis 0,1% ». Cela en signe de protestation contre la réforme […]