Strojové čištění si dokáže na koberci poradit i s barvou na sklo

11 Views No Comment

Jsem moc ráda, že naše děti patří zrovna k těm kreativním, které si hrozně rády něco malují a vyrábí a jejich svět se netočí jen kolem počítačů a telefonů. Samotnou mě fascinuje, kolik dětí – a když říkám děti, myslím tím opravdu děti třeba kolem pěti let. Až mě fascinuje, jak si děti dnes neumí hrát mezi sebou. Vůbec nechodí ven a jen by seděli u počítačových her. A jsem si jistá, že tohle jednou hodně špatně dopadne. Naštěstí se tohle našich dětí netýká, protože si chodí hodně hrát ven. A i doma pořád něco tvoří. Ovšem jednou se jim úplně nedařilo a já jim úplně zapomněla pod židle nachystat noviny. Protože zrovna malovaly barvami na sklo. Čištění koberců Praha.

Cena za čištění čalouněníKterá firma vyčistí koberce v našem městě

A v ten moment jsem si myslela, že to je pro koberec definitivní konec…

A v ten moment jsem si myslela, že to je pro koberec definitivní konec. Přece jen s barvou na sklo není žádná sranda, když po zaschnutí má úplně jinou konzistenci. Drhla jsem to, čím jsem chtěla, ale ať jsem dělala cokoli, měla jsem pocit, že je to pořád horší a horší. Snažila jsem se to udržovat mokré, aby ta barva nezaschla a já měla jistotu, že to půjde třeba ještě nějak vyčistit. Mou poslední nadějí bylo obrátit se na úklidovou firmu. Snažila jsem se na internetu najít někoho, kdo by měl dobré reference, abych měla jistotu, že to opravdu půjde vyčistit, protože ten koberec byl zrovna docela drahý, malovaný s dětskými motivy.

Nejlepší firma na čištění koberců a čalounění je A Servis Lipka, s.r.o.jak hloubkově odstranit fleky z koberce

A nakonec jsem si vybrala firmu A Servis Lipka, s.r.o., čištění koberců Praha a jsem hrozně vděčná za to, že jsem si vybrala je, i když jsem s výběrem váhala, protože nejsou zrovna nejlevnější, protože odvedli vynikající práci a nemůžu si je vynachválit.

Čím vyčistit čalouněníJak vyčistit čalounění

Co jsem ale u nich ocenila nejvíce, tak že pochopili. Jak je důležité, aby se barva na sklo z koberce dostala co nejdříve. A tak dokonce souhlasili s tím, že přijedou ještě ten den. A jejich čištění naprosto předčilo moje očekávání. Koberec vypadal přesně tak, jak jsme ho tehdy pořizovaly. Použili metodu kotoučového strojového čištění, takže na kobercích nezůstaly žádné fleky. Velmi sem ocenila i přívětivost zaměstnanců. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a slušní a k věcem v dětském pokoji byli velmi opatrní a nábytek, který musel jít pryč, si sami odtahali, což jsem ocenila, protože kdybych se s tím měla tahat já, asi bych to nezvládla.

Od koho si nechat vyčistit koberceKde nechat vyčistit koberce

Jedná se o skutečné profesionály a já jsem s ni moc spokojená, takže…

Jedná se o skutečné profesionály a já jsem s ni moc spokojená, takže pokud hledáte firmu na čištění koberců, tak u úklidové společnosti A SERVIS jste určitě na správné adrese. Navíc nabízejí i další řadu úklidových služeb, což je určitě výhodou, protože má člověk vše na jednom místě. Jen musíte počítat s tím, že jsou dražší. Ale potom, co jsem viděla výsledek jejich práce, se tomu moc nedivím, protože odvádějí opravdu skvělou práci. Navíc to čištění koberců je i fyzicky náročné, tahat ten těžký kotoučový stroj určitě vydá za dvě hodiny strávené v posilovně, takže člověk nemůže očekávat, že to bude nejlevnější. Čištění koberců Praha.

Pomocí čeho se zbavím parazitů v koberci

 

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • L’espace Agnès Varda : un nouvel équipement solidaire 18.2.2020
    L’espace Agnès Varda : un nouvel équipement solidaire d’accueil, de restauration et d’hygiène. Le 16 mars prochain ouvre l’espace Agnès Varda sur l’Ile de Nantes, 16 rue Pierre Landais. Ce nouvel équipement municipal, qui s’installe à la place de l’ancien restaurant social Pierre Landais. Il regroupe les activités des bains douches aujourd’hui situés allée Baco, […]
  • Lancement d’une 2e ligne de Navibus 12.2.2020
    Lancement d’une 2e ligne de Navibus intégrée au réseau Tan et reliant le Hangar à Bananes au Bas-Chantenay. La métropole de Nantes a toujours eu un rapport particulier avec la Loire. Ce qui s’est confirmé avec le succès du Grand débat sur la Loire en 2014-2015, suivi par 40 000 participants. Le développement de nouvelles […]
  • Résistance au Lycée Môquet–Lenoir de Châteaubriant 11.2.2020
    Résistance au Lycée Môquet–Lenoir de Châteaubriant. Mardi 11 février, les professeurs du Lycée Polyvalent, renforcés par la présence de collègues d’autres établissements de la ville, se sont rassemblés devant la grille à midi et quart. Ils présentaient  devant leur visage une affiche « Je suis 0,1% ». Cela en signe de protestation contre la réforme […]