Strojové čištění si dokáže na koberci poradit i s barvou na sklo

11 Views No Comment

Jsem moc ráda, že naše děti patří zrovna k těm kreativním, které si hrozně rády něco malují a vyrábí a jejich svět se netočí jen kolem počítačů a telefonů. Samotnou mě fascinuje, kolik dětí – a když říkám děti, myslím tím opravdu děti třeba kolem pěti let. Až mě fascinuje, jak si děti dnes neumí hrát mezi sebou. Vůbec nechodí ven a jen by seděli u počítačových her. A jsem si jistá, že tohle jednou hodně špatně dopadne. Naštěstí se tohle našich dětí netýká, protože si chodí hodně hrát ven. A i doma pořád něco tvoří. Ovšem jednou se jim úplně nedařilo a já jim úplně zapomněla pod židle nachystat noviny. Protože zrovna malovaly barvami na sklo. Čištění koberců Praha.

Cena za čištění čalouněníKterá firma vyčistí koberce v našem městě

A v ten moment jsem si myslela, že to je pro koberec definitivní konec…

A v ten moment jsem si myslela, že to je pro koberec definitivní konec. Přece jen s barvou na sklo není žádná sranda, když po zaschnutí má úplně jinou konzistenci. Drhla jsem to, čím jsem chtěla, ale ať jsem dělala cokoli, měla jsem pocit, že je to pořád horší a horší. Snažila jsem se to udržovat mokré, aby ta barva nezaschla a já měla jistotu, že to půjde třeba ještě nějak vyčistit. Mou poslední nadějí bylo obrátit se na úklidovou firmu. Snažila jsem se na internetu najít někoho, kdo by měl dobré reference, abych měla jistotu, že to opravdu půjde vyčistit, protože ten koberec byl zrovna docela drahý, malovaný s dětskými motivy.

Nejlepší firma na čištění koberců a čalounění je A Servis Lipka, s.r.o.jak hloubkově odstranit fleky z koberce

A nakonec jsem si vybrala firmu A Servis Lipka, s.r.o., čištění koberců Praha a jsem hrozně vděčná za to, že jsem si vybrala je, i když jsem s výběrem váhala, protože nejsou zrovna nejlevnější, protože odvedli vynikající práci a nemůžu si je vynachválit.

Čím vyčistit čalouněníJak vyčistit čalounění

Co jsem ale u nich ocenila nejvíce, tak že pochopili. Jak je důležité, aby se barva na sklo z koberce dostala co nejdříve. A tak dokonce souhlasili s tím, že přijedou ještě ten den. A jejich čištění naprosto předčilo moje očekávání. Koberec vypadal přesně tak, jak jsme ho tehdy pořizovaly. Použili metodu kotoučového strojového čištění, takže na kobercích nezůstaly žádné fleky. Velmi sem ocenila i přívětivost zaměstnanců. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a slušní a k věcem v dětském pokoji byli velmi opatrní a nábytek, který musel jít pryč, si sami odtahali, což jsem ocenila, protože kdybych se s tím měla tahat já, asi bych to nezvládla.

Od koho si nechat vyčistit koberceKde nechat vyčistit koberce

Jedná se o skutečné profesionály a já jsem s ni moc spokojená, takže…

Jedná se o skutečné profesionály a já jsem s ni moc spokojená, takže pokud hledáte firmu na čištění koberců, tak u úklidové společnosti A SERVIS jste určitě na správné adrese. Navíc nabízejí i další řadu úklidových služeb, což je určitě výhodou, protože má člověk vše na jednom místě. Jen musíte počítat s tím, že jsou dražší. Ale potom, co jsem viděla výsledek jejich práce, se tomu moc nedivím, protože odvádějí opravdu skvělou práci. Navíc to čištění koberců je i fyzicky náročné, tahat ten těžký kotoučový stroj určitě vydá za dvě hodiny strávené v posilovně, takže člověk nemůže očekávat, že to bude nejlevnější. Čištění koberců Praha.

Pomocí čeho se zbavím parazitů v koberci

 

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant 30.9.2019
    Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant, vendredi 4 octobre 2019. La Charrue n’est plus, vive Chez Moss. Une soirée d’inauguration qui démarre fort. Très fort. Une soirée sous le signe de l’HipHop-Cuba et de l’Afrorap togolais. Deux styles musicaux à découvrir d’urgence. Flaco Nuñez , de son vrai nom Livan Nuñez […]
  • Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant 29.9.2019
    Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant sur le site de Choisel ce dimanche . La météo avait décidé de rajouter à la difficulté de la piste de cross et de cso pour les derniers tests dominicaux. Mais Nicolas Touzaint a su déjouer avec talent les pièges du cross dans le CCI3* et l’emporte avec Vendée Globe’Jac […]
  • Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant 27.9.2019
    Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant ce vendredi 27 septembre. Pour cette édition 2019, le programme s’est étoffé avec une épreuve internationale de plus. Cela permet de réunir prêt de 170 partants. Gage d’une nouvelle belle réussite pour Châteaubriant. Toute la semaine précédente, les équipes ont travaillé d’arrache‐pied afin d’ameublir le sol […]