Jak poznat, že je na čase vyčistit koberce?

29 Views No Comment

Sousedka, která u nás byla nedávno na návštěvě, nás před našimi společnými známými pomluvila, protože se jí zdálo, že máme špinavé a neudržované koberce a že jsem asi nikdy v životě neuklízela v domě. Hodně se mě to dotklo, protože jsem myslela, že spolu dobře vycházíme a není potřeba na sebe navzájem házet špínu přes ostatní lidi. Navíc úklidu věnuji spoustu času každý týden. Bohužel ale musím přiznat, že s těmi koberci měla pravdu.

 

 

 

chemické čištěníKdo mi vyčistí koberecKoberec bez roztočůUklidíme vám za vás

Tato příhoda mě vedla k tomu, abych se nad našimi koberci více zamyslela

Jejich pravidelnému vysávání se poctivě věnuje manžel, který si sousedčinu výtku vzal hodně osobně a přestal ji od té doby zdravit. Každopádně mě ale tato příhoda vedla k tomu, abych se nad našimi koberci více zamyslela. Chvilka hledání na internetu mi stačila k tomu, abych zjistila, že čištění koberců se věnuje celá plejáda firem, člověk si jen musí vybrat metodu čištění, která mu nejlépe vyhovuje.

Pročítáním diskuzních fór jsem došla k názoru, že se mi nejvíce líbí strojové čištění, a firma, která ho provádí a působila na mě nejdůvěryhodněji, se jmenuje A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců Brno. S výběrem jsem se naprosto strefila. Firma mi celkově perfektně vyhovovala. Komunikace s ní probíhala zcela bez problémů a čištění, které u nás zaměstnanci firmy provedli, dopadlo bezvadně.

Kotoučové čištění

Stačil jen kotoučový stroj, čisticí chemie a vysokotlaký vysavač

K strojovému čištění potřebovali kotoučový stroj, čisticí chemii a vysokotlaký vysavač na odsátí vody a nečistot z koberce. Chemie rozpustila usazenou špínu a následně ji na sebe navázala. Rotační kartáče stroje špínu i s chemií vyčesaly na povrch koberců. Vysavač poté vše vysál a svým silným tahem dokonce dokázal načechrat zplihlé vlasy koberců. Nyní vypadají, jako by najednou několikanásobně zvětšily svůj objem.

Mám chuť pozvat sousedku, aby se na naše „nové“ koberce podívala, ale nestojí mi to za to. Navíc manžel s ní odmítá komunikovat. Mohu jedině doporučit tuto firmu Čištění koberců Brno.

 

Hloubkové čištěníDezinfekční čištěníČistý koberecJak mít čistý koberec

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Les résultats de la pisserie involontaire de glyphosate 25.2.2020
    Le comité AERE attendait les résultats de la pisserie involontaire de glyphosate effectuée le 11 Janvier par des habitants du pays de Châteaubriant. Dans un communiqué le comité explique : « Nous avons été une quarantaine de pisseureuses à envoyer notre urine en analyse le 11 janvier à Châteaubriant. Alors les 40 castelpisseureuses vous invitent le […]
  • Émeraude Cinémas du 26 février au 3 mars 24.2.2020
    Voici la nouvelle programmation Émeraude Cinémas du 26 février au 3 mars. Dimanche 1er mars, profitez de 2 films en avant-première. La dernière animation En Avant de Disney-Pixar à 11h et 15h. Et à 17h30 de l’avant-première de De Gaulle, magnifiquement interprété par Lambert Wilson ! Mai 1940. La guerre s’intensifie, l’armée française s’effondre, les […]
  • Bureau d’études recherche secrétaire technique 24.2.2020
    Bureau d’études recherche secrétaire technique. Notre bureau d’études, situé à Nantes, vous propose un poste de secrétaire technique pour seconder au quotidien l’équipe. Et ainsi de participer activement au développement de la société. Nous vous proposons un environnement de travail agréable (près du Jardin des Plantes de Nantes), avec une équipe passionnée. Familier du code […]