Jak poznat, že je na čase vyčistit koberce?

28 Views No Comment

Sousedka, která u nás byla nedávno na návštěvě, nás před našimi společnými známými pomluvila, protože se jí zdálo, že máme špinavé a neudržované koberce a že jsem asi nikdy v životě neuklízela v domě. Hodně se mě to dotklo, protože jsem myslela, že spolu dobře vycházíme a není potřeba na sebe navzájem házet špínu přes ostatní lidi. Navíc úklidu věnuji spoustu času každý týden. Bohužel ale musím přiznat, že s těmi koberci měla pravdu.

 

 

 

chemické čištěníKdo mi vyčistí koberecKoberec bez roztočůUklidíme vám za vás

Tato příhoda mě vedla k tomu, abych se nad našimi koberci více zamyslela

Jejich pravidelnému vysávání se poctivě věnuje manžel, který si sousedčinu výtku vzal hodně osobně a přestal ji od té doby zdravit. Každopádně mě ale tato příhoda vedla k tomu, abych se nad našimi koberci více zamyslela. Chvilka hledání na internetu mi stačila k tomu, abych zjistila, že čištění koberců se věnuje celá plejáda firem, člověk si jen musí vybrat metodu čištění, která mu nejlépe vyhovuje.

Pročítáním diskuzních fór jsem došla k názoru, že se mi nejvíce líbí strojové čištění, a firma, která ho provádí a působila na mě nejdůvěryhodněji, se jmenuje A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců Brno. S výběrem jsem se naprosto strefila. Firma mi celkově perfektně vyhovovala. Komunikace s ní probíhala zcela bez problémů a čištění, které u nás zaměstnanci firmy provedli, dopadlo bezvadně.

Kotoučové čištění

Stačil jen kotoučový stroj, čisticí chemie a vysokotlaký vysavač

K strojovému čištění potřebovali kotoučový stroj, čisticí chemii a vysokotlaký vysavač na odsátí vody a nečistot z koberce. Chemie rozpustila usazenou špínu a následně ji na sebe navázala. Rotační kartáče stroje špínu i s chemií vyčesaly na povrch koberců. Vysavač poté vše vysál a svým silným tahem dokonce dokázal načechrat zplihlé vlasy koberců. Nyní vypadají, jako by najednou několikanásobně zvětšily svůj objem.

Mám chuť pozvat sousedku, aby se na naše „nové“ koberce podívala, ale nestojí mi to za to. Navíc manžel s ní odmítá komunikovat. Mohu jedině doporučit tuto firmu Čištění koberců Brno.

 

Hloubkové čištěníDezinfekční čištěníČistý koberecJak mít čistý koberec

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Un dimanche de galop à Erbray 17.7.2019
    Un dimanche de galop à Erbray sur l’hippodrome des Bigodières ce dimanche 21 juillet 2019. Jacqueline de Pontbriand ex-présidente qui fut président de la société des courses Erbray-Moisdon-Nozay a passé la main.  C’est désormais Gaël de Freslon le nouveau président qui tient les rennes. Il n’est pas nouveau dans la société des courses. Il était […]
  • Un incendie sous les éoliennes d’Erbray 17.7.2019
    Près de Châteaubriant. Un incendie sous les éoliennes d’Erbray s’est déclaré vers 19 h au lieu dit la Picardie. Devant les cinq éoliennes entre le ruisseau du Rocher et le lieu-dit la Picardie. Un front de feu de 1000 mètres est combattu par une quarantaine d’hommes venus des casernes de Treffieux, St Julien de Vouvantes, […]
  • Du Galop ce jeudi à la Métairie-Neuve pour une journée Prémium 10.7.2019
    Il y a du galop ce jeudi à la Métairie-Neuve. Après un succès mitigé lors de la première journée du Meeting d’été mardi, on remet cela ce jeudi 11 juillet à l’hippodrome de la Métairie-Neuve à Châteaubriant. La journée de mardi a permis d’enregistrer un montant d’enjeux PMU de 12.022.990 €, c’est à dire sur […]