Jak poznat, že je na čase vyčistit koberce?

28 Views No Comment

Sousedka, která u nás byla nedávno na návštěvě, nás před našimi společnými známými pomluvila, protože se jí zdálo, že máme špinavé a neudržované koberce a že jsem asi nikdy v životě neuklízela v domě. Hodně se mě to dotklo, protože jsem myslela, že spolu dobře vycházíme a není potřeba na sebe navzájem házet špínu přes ostatní lidi. Navíc úklidu věnuji spoustu času každý týden. Bohužel ale musím přiznat, že s těmi koberci měla pravdu.

 

 

 

chemické čištěníKdo mi vyčistí koberecKoberec bez roztočůUklidíme vám za vás

Tato příhoda mě vedla k tomu, abych se nad našimi koberci více zamyslela

Jejich pravidelnému vysávání se poctivě věnuje manžel, který si sousedčinu výtku vzal hodně osobně a přestal ji od té doby zdravit. Každopádně mě ale tato příhoda vedla k tomu, abych se nad našimi koberci více zamyslela. Chvilka hledání na internetu mi stačila k tomu, abych zjistila, že čištění koberců se věnuje celá plejáda firem, člověk si jen musí vybrat metodu čištění, která mu nejlépe vyhovuje.

Pročítáním diskuzních fór jsem došla k názoru, že se mi nejvíce líbí strojové čištění, a firma, která ho provádí a působila na mě nejdůvěryhodněji, se jmenuje A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců Brno. S výběrem jsem se naprosto strefila. Firma mi celkově perfektně vyhovovala. Komunikace s ní probíhala zcela bez problémů a čištění, které u nás zaměstnanci firmy provedli, dopadlo bezvadně.

Kotoučové čištění

Stačil jen kotoučový stroj, čisticí chemie a vysokotlaký vysavač

K strojovému čištění potřebovali kotoučový stroj, čisticí chemii a vysokotlaký vysavač na odsátí vody a nečistot z koberce. Chemie rozpustila usazenou špínu a následně ji na sebe navázala. Rotační kartáče stroje špínu i s chemií vyčesaly na povrch koberců. Vysavač poté vše vysál a svým silným tahem dokonce dokázal načechrat zplihlé vlasy koberců. Nyní vypadají, jako by najednou několikanásobně zvětšily svůj objem.

Mám chuť pozvat sousedku, aby se na naše „nové“ koberce podívala, ale nestojí mi to za to. Navíc manžel s ní odmítá komunikovat. Mohu jedině doporučit tuto firmu Čištění koberců Brno.

 

Hloubkové čištěníDezinfekční čištěníČistý koberecJak mít čistý koberec

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • L’abécédaire de la séduction au Théâtre de Verre 21.9.2019
    Plaire ou L’abécédaire de la séduction le samedi 5 octobre, à 20h30, au Théâtre de Verre de Châteaubriant. Jérôme Rouger nous présente sa façon de voir les choses en matière de séduction. Durant une heure trente, il égrenne les vingt-six lettre de l’alphabet. Avec pour chacune d’elle, un commentaire, un point de vue, acide et […]
  • Le Musée de la Résistance de Châteaubriant 17.9.2019
    Les 21 et 22 septembre 2019, le Musée de la Résistance de Châteaubriant participe à la 36e édition des Journées Européennes du Patrimoine, organisée par le Ministère de la Culture. A cette occasion, le musée est ouvert le samedi et le dimanche de 14h à 18h. L’entrée et les animations sont gratuites pour tous. Au […]
  • Abbaretz pleine nature, de nouveaux aménagements 17.9.2019
    De nouveaux aménagements sur le site d’Abbaretz pleine nature. Nathalie Mauclair, double championne du monde de trail sera présente à l’inauguration samedi 21 septembre 2019 à 11h30. Bienvenue à Abbaretz pleine nature ! Les visiteurs peuvent découvrir dès l’entrée du site les nouveaux aménagements réalisés par le Département de Loire-Atlantique qui a pour ambition d’accueillir […]