Ne všechna okna zvládnete umýt sami, proto je tady výškové mytí firmy „Vyškové mytí oken Hradec Králové“

90 Views No Comment

Dostavěli jsme dům a pozvali si na návštěvu sestřenici, která se aktivně zabývá bytovým designem, aby nám pomohla s výběrem a rozmístěním nábytku. Se sestřenicí jsem měl vždycky dobré vztahy, několikrát jsme si v těžké chvíli pomohli. Proto jsem se nebál ji o něco takového poprosit a ona neváhala a dorazila k nám v první volné chvíli, kterou měla.

Procházela s námi domem a ukazovala nám, co by se kde dalo vymyslet. Je zajímavé sledovat, jak se něčeho takového ujme profesionál, a co všechno dokáže vymyslet. Některé rady nás ohromily a už jsme se moc těšili, až je zrealizujeme.

 

 

Mytí oken v bytě                                           Čištění oken na laně

Tipy jak umýt okna                       Jak udržovat okna čistá

Zimní zahrada a okna

Sestřenice nám pochválila zimní zahradu v druhém patře domu. Moc se jí takový nápad líbil, opět nám do této místnosti vymyslela pár vychytávek a na závěr nás upozornila, že budeme mít asi potíže s mytím skel zvenku. I když tohle není její parketa, tak na tento problém s některými klienty narazila.

Mytí oken ve výškách

Abych řekl pravdu, tak nás dříve nenapadlo, že něco takového budeme muset řešit. Po zamyšlení, jsem musel uznat, že to bude problém. Sestřenice nám dala kontakt na firmu A Servis Lipka, s.r.o., Mytí oken Hradec Králové a doporučila nám ji jako velice schopnou a kvalitní. Říkala, že je s nimi velice dobrá domluva, pracovníci svou práci dělají velice pečlivě a cena je přiměřená.

Čištění střešních oken                                  Zbavení se špíny na oknech po zimě

Perfektní spolupráce

Věděl jsem, že sestřenice by nám nedoporučila jen tak něco, proto jsem se nebál A Servis Lipka, Mytí oken Hradec Králové  oslovit. Spolupráce s ním byla přesně tak výborná, jak sestřenice říkala. Cena i odvedená práce nás velice potěšily. Jedná o prvotřídní firmu, kterou bych se nebál doporučit každému. Určitě nebudete zklamaní a dočkáte se krásně umytých a vyleštěných oken.

Čistá okna v domě                                     Čištění oken v zimní zahradě

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Abattoir Sobeval : l’agrément retiré 28.2.2020
    Abattoir Sobeval : l’agrément retiré Comme annoncé par communiqué de presse le 26 février, la direction générale de l’alimentation (DGAL) a diligenté une inspection de l’établissement Sobeval situé en Dordogne. La brigade nationale d’enquêtes vétérinaires et un référent national abattoir ont réalisé une enquête sur site. Les premiers éléments ont été transmis hier dans la […]
  • Les résultats de la pisserie involontaire de glyphosate 25.2.2020
    Le comité AERE attendait les résultats de la pisserie involontaire de glyphosate effectuée le 11 Janvier par des habitants du pays de Châteaubriant. Dans un communiqué le comité explique : « Nous avons été une quarantaine de pisseureuses à envoyer notre urine en analyse le 11 janvier à Châteaubriant. Alors les 40 castelpisseureuses vous invitent le […]
  • Émeraude Cinémas du 26 février au 3 mars 24.2.2020
    Voici la nouvelle programmation Émeraude Cinémas du 26 février au 3 mars. Dimanche 1er mars, profitez de 2 films en avant-première. La dernière animation En Avant de Disney-Pixar à 11h et 15h. Et à 17h30 de l’avant-première de De Gaulle, magnifiquement interprété par Lambert Wilson ! Mai 1940. La guerre s’intensifie, l’armée française s’effondre, les […]