Ne všechna okna zvládnete umýt sami, proto je tady výškové mytí firmy „Vyškové mytí oken Hradec Králové“

72 Views No Comment

Dostavěli jsme dům a pozvali si na návštěvu sestřenici, která se aktivně zabývá bytovým designem, aby nám pomohla s výběrem a rozmístěním nábytku. Se sestřenicí jsem měl vždycky dobré vztahy, několikrát jsme si v těžké chvíli pomohli. Proto jsem se nebál ji o něco takového poprosit a ona neváhala a dorazila k nám v první volné chvíli, kterou měla.

Procházela s námi domem a ukazovala nám, co by se kde dalo vymyslet. Je zajímavé sledovat, jak se něčeho takového ujme profesionál, a co všechno dokáže vymyslet. Některé rady nás ohromily a už jsme se moc těšili, až je zrealizujeme.

 

 

Mytí oken v bytě                                           Čištění oken na laně

Tipy jak umýt okna                       Jak udržovat okna čistá

Zimní zahrada a okna

Sestřenice nám pochválila zimní zahradu v druhém patře domu. Moc se jí takový nápad líbil, opět nám do této místnosti vymyslela pár vychytávek a na závěr nás upozornila, že budeme mít asi potíže s mytím skel zvenku. I když tohle není její parketa, tak na tento problém s některými klienty narazila.

Mytí oken ve výškách

Abych řekl pravdu, tak nás dříve nenapadlo, že něco takového budeme muset řešit. Po zamyšlení, jsem musel uznat, že to bude problém. Sestřenice nám dala kontakt na firmu A Servis Lipka, s.r.o., Mytí oken Hradec Králové a doporučila nám ji jako velice schopnou a kvalitní. Říkala, že je s nimi velice dobrá domluva, pracovníci svou práci dělají velice pečlivě a cena je přiměřená.

Čištění střešních oken                                  Zbavení se špíny na oknech po zimě

Perfektní spolupráce

Věděl jsem, že sestřenice by nám nedoporučila jen tak něco, proto jsem se nebál A Servis Lipka, Mytí oken Hradec Králové  oslovit. Spolupráce s ním byla přesně tak výborná, jak sestřenice říkala. Cena i odvedená práce nás velice potěšily. Jedná o prvotřídní firmu, kterou bych se nebál doporučit každému. Určitě nebudete zklamaní a dočkáte se krásně umytých a vyleštěných oken.

Čistá okna v domě                                     Čištění oken v zimní zahradě

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Un dimanche de galop à Erbray 17.7.2019
    Un dimanche de galop à Erbray sur l’hippodrome des Bigodières ce dimanche 21 juillet 2019. Jacqueline de Pontbriand ex-présidente qui fut président de la société des courses Erbray-Moisdon-Nozay a passé la main.  C’est désormais Gaël de Freslon le nouveau président qui tient les rennes. Il n’est pas nouveau dans la société des courses. Il était […]
  • Un incendie sous les éoliennes d’Erbray 17.7.2019
    Près de Châteaubriant. Un incendie sous les éoliennes d’Erbray s’est déclaré vers 19 h au lieu dit la Picardie. Devant les cinq éoliennes entre le ruisseau du Rocher et le lieu-dit la Picardie. Un front de feu de 1000 mètres est combattu par une quarantaine d’hommes venus des casernes de Treffieux, St Julien de Vouvantes, […]
  • Du Galop ce jeudi à la Métairie-Neuve pour une journée Prémium 10.7.2019
    Il y a du galop ce jeudi à la Métairie-Neuve. Après un succès mitigé lors de la première journée du Meeting d’été mardi, on remet cela ce jeudi 11 juillet à l’hippodrome de la Métairie-Neuve à Châteaubriant. La journée de mardi a permis d’enregistrer un montant d’enjeux PMU de 12.022.990 €, c’est à dire sur […]