Ne všechna okna zvládnete umýt sami, proto je tady výškové mytí firmy „Vyškové mytí oken Hradec Králové“

73 Views No Comment

Dostavěli jsme dům a pozvali si na návštěvu sestřenici, která se aktivně zabývá bytovým designem, aby nám pomohla s výběrem a rozmístěním nábytku. Se sestřenicí jsem měl vždycky dobré vztahy, několikrát jsme si v těžké chvíli pomohli. Proto jsem se nebál ji o něco takového poprosit a ona neváhala a dorazila k nám v první volné chvíli, kterou měla.

Procházela s námi domem a ukazovala nám, co by se kde dalo vymyslet. Je zajímavé sledovat, jak se něčeho takového ujme profesionál, a co všechno dokáže vymyslet. Některé rady nás ohromily a už jsme se moc těšili, až je zrealizujeme.

 

 

Mytí oken v bytě                                           Čištění oken na laně

Tipy jak umýt okna                       Jak udržovat okna čistá

Zimní zahrada a okna

Sestřenice nám pochválila zimní zahradu v druhém patře domu. Moc se jí takový nápad líbil, opět nám do této místnosti vymyslela pár vychytávek a na závěr nás upozornila, že budeme mít asi potíže s mytím skel zvenku. I když tohle není její parketa, tak na tento problém s některými klienty narazila.

Mytí oken ve výškách

Abych řekl pravdu, tak nás dříve nenapadlo, že něco takového budeme muset řešit. Po zamyšlení, jsem musel uznat, že to bude problém. Sestřenice nám dala kontakt na firmu A Servis Lipka, s.r.o., Mytí oken Hradec Králové a doporučila nám ji jako velice schopnou a kvalitní. Říkala, že je s nimi velice dobrá domluva, pracovníci svou práci dělají velice pečlivě a cena je přiměřená.

Čištění střešních oken                                  Zbavení se špíny na oknech po zimě

Perfektní spolupráce

Věděl jsem, že sestřenice by nám nedoporučila jen tak něco, proto jsem se nebál A Servis Lipka, Mytí oken Hradec Králové  oslovit. Spolupráce s ním byla přesně tak výborná, jak sestřenice říkala. Cena i odvedená práce nás velice potěšily. Jedná o prvotřídní firmu, kterou bych se nebál doporučit každému. Určitě nebudete zklamaní a dočkáte se krásně umytých a vyleštěných oken.

Čistá okna v domě                                     Čištění oken v zimní zahradě

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • L’abécédaire de la séduction au Théâtre de Verre 21.9.2019
    Plaire ou L’abécédaire de la séduction le samedi 5 octobre, à 20h30, au Théâtre de Verre de Châteaubriant. Jérôme Rouger nous présente sa façon de voir les choses en matière de séduction. Durant une heure trente, il égrenne les vingt-six lettre de l’alphabet. Avec pour chacune d’elle, un commentaire, un point de vue, acide et […]
  • Le Musée de la Résistance de Châteaubriant 17.9.2019
    Les 21 et 22 septembre 2019, le Musée de la Résistance de Châteaubriant participe à la 36e édition des Journées Européennes du Patrimoine, organisée par le Ministère de la Culture. A cette occasion, le musée est ouvert le samedi et le dimanche de 14h à 18h. L’entrée et les animations sont gratuites pour tous. Au […]
  • Abbaretz pleine nature, de nouveaux aménagements 17.9.2019
    De nouveaux aménagements sur le site d’Abbaretz pleine nature. Nathalie Mauclair, double championne du monde de trail sera présente à l’inauguration samedi 21 septembre 2019 à 11h30. Bienvenue à Abbaretz pleine nature ! Les visiteurs peuvent découvrir dès l’entrée du site les nouveaux aménagements réalisés par le Département de Loire-Atlantique qui a pour ambition d’accueillir […]