Okna klasická i ve výšce, se všemi si poradí „Mytí oken Praha“

15 Views No Comment

Blížila se návštěva významného obchodního partnera naší firmy a vedení dělalo všechno pro to, abychom udělali ten nejlepší dojem. Jako šílení jsme dokončovali všechny možné projekty a dotahovali všechno, co se dotáhnout dalo. Ale nejhorší to měly uklízečky. Firma se měla pořádně blýsknout a udělat ten nejlepší první dojem. Všechno muselo být v největším pořádku a uklizeno do nejmenšího detailu.

 

 

 

 

Čistá okna v bytě                                Tipy na čisté okna

Na mytí oken firma

Kamenem úrazu, co se čistoty v budově firmy týkalo, byly okna a prosklená výtahová šachta. Na obojí se v poslední době hodně zapomínalo, šachta vlastně nebyla umyta už několik let, byla to práce ve výškách, takže se na to naše uklízečky nehodily. Ale bylo jasné, že nemá cenu tolik bazírovat na vyčištění každého místečka v budově, když budou okna vypadat tak jak vypadají a prosklená výtahová šachta bude i nadále kvůli nánosu špíny neprůhledná.

Mytí oken v bytě             Okna jako křišťál

Nakonec se rozhodlo, že se o okna i šachtu postará firma A Servis Lipka, s.r.o., Mytí oken Praha 9, která se zabývá jak umýváním oken a výloh ve výškách, tak i klasickým mytím oken v bytech a kancelářích. Byli pro nás ideální. Chopili se svého úkolu perfektně. Výtahovou šachtu i okna umyli nádherně a vyleštili obdivuhodně. Překvapilo nás, jak skvěle jim to šlo.

Prostředky na mytí oken                  Leštění oken

Žádné nedokonalosti

Bylo to v prvé řadě dáno tím, jak moc si na své práci dali záležet. Precizně vypracovanými grify skla leštili tak důkladně, že nebylo možné, aby na něm zůstala jediná šmouha, a taky to tak bylo. Žádné nedokonalosti na sklech nezůstaly.

Čistá okna v domě

A to, jak skvěle se pohybovali v horolezeckém vybavení, to už byla taková třešinka na dortu, malé cirkusové představení pro nás kolemjdoucí. Bylo to úchvatné. Myslím, že kdyby zůstali i na návštěvu netrpělivě očekávaného obchodního partnera, určitě by ho také velice zaujali.

Firma na mytí oken                         Jak umýt střešní okna

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Un dimanche de galop à Erbray 17.7.2019
    Un dimanche de galop à Erbray sur l’hippodrome des Bigodières ce dimanche 21 juillet 2019. Jacqueline de Pontbriand ex-présidente qui fut président de la société des courses Erbray-Moisdon-Nozay a passé la main.  C’est désormais Gaël de Freslon le nouveau président qui tient les rennes. Il n’est pas nouveau dans la société des courses. Il était […]
  • Un incendie sous les éoliennes d’Erbray 17.7.2019
    Près de Châteaubriant. Un incendie sous les éoliennes d’Erbray s’est déclaré vers 19 h au lieu dit la Picardie. Devant les cinq éoliennes entre le ruisseau du Rocher et le lieu-dit la Picardie. Un front de feu de 1000 mètres est combattu par une quarantaine d’hommes venus des casernes de Treffieux, St Julien de Vouvantes, […]
  • Du Galop ce jeudi à la Métairie-Neuve pour une journée Prémium 10.7.2019
    Il y a du galop ce jeudi à la Métairie-Neuve. Après un succès mitigé lors de la première journée du Meeting d’été mardi, on remet cela ce jeudi 11 juillet à l’hippodrome de la Métairie-Neuve à Châteaubriant. La journée de mardi a permis d’enregistrer un montant d’enjeux PMU de 12.022.990 €, c’est à dire sur […]