Okna klasická i ve výšce, se všemi si poradí „Mytí oken Praha“

16 Views No Comment

Blížila se návštěva významného obchodního partnera naší firmy a vedení dělalo všechno pro to, abychom udělali ten nejlepší dojem. Jako šílení jsme dokončovali všechny možné projekty a dotahovali všechno, co se dotáhnout dalo. Ale nejhorší to měly uklízečky. Firma se měla pořádně blýsknout a udělat ten nejlepší první dojem. Všechno muselo být v největším pořádku a uklizeno do nejmenšího detailu.

 

 

 

 

Čistá okna v bytě                                Tipy na čisté okna

Na mytí oken firma

Kamenem úrazu, co se čistoty v budově firmy týkalo, byly okna a prosklená výtahová šachta. Na obojí se v poslední době hodně zapomínalo, šachta vlastně nebyla umyta už několik let, byla to práce ve výškách, takže se na to naše uklízečky nehodily. Ale bylo jasné, že nemá cenu tolik bazírovat na vyčištění každého místečka v budově, když budou okna vypadat tak jak vypadají a prosklená výtahová šachta bude i nadále kvůli nánosu špíny neprůhledná.

Mytí oken v bytě             Okna jako křišťál

Nakonec se rozhodlo, že se o okna i šachtu postará firma A Servis Lipka, s.r.o., Mytí oken Praha 9, která se zabývá jak umýváním oken a výloh ve výškách, tak i klasickým mytím oken v bytech a kancelářích. Byli pro nás ideální. Chopili se svého úkolu perfektně. Výtahovou šachtu i okna umyli nádherně a vyleštili obdivuhodně. Překvapilo nás, jak skvěle jim to šlo.

Prostředky na mytí oken                  Leštění oken

Žádné nedokonalosti

Bylo to v prvé řadě dáno tím, jak moc si na své práci dali záležet. Precizně vypracovanými grify skla leštili tak důkladně, že nebylo možné, aby na něm zůstala jediná šmouha, a taky to tak bylo. Žádné nedokonalosti na sklech nezůstaly.

Čistá okna v domě

A to, jak skvěle se pohybovali v horolezeckém vybavení, to už byla taková třešinka na dortu, malé cirkusové představení pro nás kolemjdoucí. Bylo to úchvatné. Myslím, že kdyby zůstali i na návštěvu netrpělivě očekávaného obchodního partnera, určitě by ho také velice zaujali.

Firma na mytí oken                         Jak umýt střešní okna

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • L’abécédaire de la séduction au Théâtre de Verre 21.9.2019
    Plaire ou L’abécédaire de la séduction le samedi 5 octobre, à 20h30, au Théâtre de Verre de Châteaubriant. Jérôme Rouger nous présente sa façon de voir les choses en matière de séduction. Durant une heure trente, il égrenne les vingt-six lettre de l’alphabet. Avec pour chacune d’elle, un commentaire, un point de vue, acide et […]
  • Le Musée de la Résistance de Châteaubriant 17.9.2019
    Les 21 et 22 septembre 2019, le Musée de la Résistance de Châteaubriant participe à la 36e édition des Journées Européennes du Patrimoine, organisée par le Ministère de la Culture. A cette occasion, le musée est ouvert le samedi et le dimanche de 14h à 18h. L’entrée et les animations sont gratuites pour tous. Au […]
  • Abbaretz pleine nature, de nouveaux aménagements 17.9.2019
    De nouveaux aménagements sur le site d’Abbaretz pleine nature. Nathalie Mauclair, double championne du monde de trail sera présente à l’inauguration samedi 21 septembre 2019 à 11h30. Bienvenue à Abbaretz pleine nature ! Les visiteurs peuvent découvrir dès l’entrée du site les nouveaux aménagements réalisés par le Département de Loire-Atlantique qui a pour ambition d’accueillir […]