Okna klasická i ve výšce, se všemi si poradí „Mytí oken Praha“

16 Views No Comment

Blížila se návštěva významného obchodního partnera naší firmy a vedení dělalo všechno pro to, abychom udělali ten nejlepší dojem. Jako šílení jsme dokončovali všechny možné projekty a dotahovali všechno, co se dotáhnout dalo. Ale nejhorší to měly uklízečky. Firma se měla pořádně blýsknout a udělat ten nejlepší první dojem. Všechno muselo být v největším pořádku a uklizeno do nejmenšího detailu.

 

 

 

 

Čistá okna v bytě                                Tipy na čisté okna

Na mytí oken firma

Kamenem úrazu, co se čistoty v budově firmy týkalo, byly okna a prosklená výtahová šachta. Na obojí se v poslední době hodně zapomínalo, šachta vlastně nebyla umyta už několik let, byla to práce ve výškách, takže se na to naše uklízečky nehodily. Ale bylo jasné, že nemá cenu tolik bazírovat na vyčištění každého místečka v budově, když budou okna vypadat tak jak vypadají a prosklená výtahová šachta bude i nadále kvůli nánosu špíny neprůhledná.

Mytí oken v bytě             Okna jako křišťál

Nakonec se rozhodlo, že se o okna i šachtu postará firma A Servis Lipka, s.r.o., Mytí oken Praha 9, která se zabývá jak umýváním oken a výloh ve výškách, tak i klasickým mytím oken v bytech a kancelářích. Byli pro nás ideální. Chopili se svého úkolu perfektně. Výtahovou šachtu i okna umyli nádherně a vyleštili obdivuhodně. Překvapilo nás, jak skvěle jim to šlo.

Prostředky na mytí oken                  Leštění oken

Žádné nedokonalosti

Bylo to v prvé řadě dáno tím, jak moc si na své práci dali záležet. Precizně vypracovanými grify skla leštili tak důkladně, že nebylo možné, aby na něm zůstala jediná šmouha, a taky to tak bylo. Žádné nedokonalosti na sklech nezůstaly.

Čistá okna v domě

A to, jak skvěle se pohybovali v horolezeckém vybavení, to už byla taková třešinka na dortu, malé cirkusové představení pro nás kolemjdoucí. Bylo to úchvatné. Myslím, že kdyby zůstali i na návštěvu netrpělivě očekávaného obchodního partnera, určitě by ho také velice zaujali.

Firma na mytí oken                         Jak umýt střešní okna

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Les résultats de la pisserie involontaire de glyphosate 25.2.2020
    Le comité AERE attendait les résultats de la pisserie involontaire de glyphosate effectuée le 11 Janvier par des habitants du pays de Châteaubriant. Dans un communiqué le comité explique : « Nous avons été une quarantaine de pisseureuses à envoyer notre urine en analyse le 11 janvier à Châteaubriant. Alors les 40 castelpisseureuses vous invitent le […]
  • Émeraude Cinémas du 26 février au 3 mars 24.2.2020
    Voici la nouvelle programmation Émeraude Cinémas du 26 février au 3 mars. Dimanche 1er mars, profitez de 2 films en avant-première. La dernière animation En Avant de Disney-Pixar à 11h et 15h. Et à 17h30 de l’avant-première de De Gaulle, magnifiquement interprété par Lambert Wilson ! Mai 1940. La guerre s’intensifie, l’armée française s’effondre, les […]
  • Bureau d’études recherche secrétaire technique 24.2.2020
    Bureau d’études recherche secrétaire technique. Notre bureau d’études, situé à Nantes, vous propose un poste de secrétaire technique pour seconder au quotidien l’équipe. Et ainsi de participer activement au développement de la société. Nous vous proposons un environnement de travail agréable (près du Jardin des Plantes de Nantes), avec une équipe passionnée. Familier du code […]