Koberec znečištěný čokoládou není pro „Strojové čištění koberců Brno“ žádný problém

36 Views No Comment

Před nějakou dobou se k nám dovolala mladá maminka, která byla se zdála hodně naštvaná. Prý na nás dostala kontakt od kamarádky /děkujeme- spokojení zákazníci plodí spokojené zákazníky/. Svěřila se nám se svým problémem a tím byl špinavý koberec od čokolády v pokoji jejich dcer.

stojové čištění skvrn na koberci Děti a čokoláda, už tyhle dvě stačí k malé katastrofě, když je ale vedro a čokoláda se rozteče, je to ještě horší. Dcera mladé paní, která k nám volala dostala od babičky k svátku čokoládu, která se ale v tomto vedru roztekla. Když se taková roztečená čokoláda dostane do nestřežených dětských ručiček katastrofa je rázem na světě. O tom jsme se sami přesvědčili, když jsme k mladé paní dorazili s naší úklidovou četou a 50 kilovým monstrem na důkladné čištění koberců. čištění čalounění, Praha

Čokoládové skvrny na byly po celém jejich světle růžovém koberci v pokoji. Je jasné, že koberec nechtěli kupovat nový, protože tento byl ani ne dva roky starý a kromě hnědých skvrn vypadal jako nový. Mladá maminka tedy potřebovala rychle vyčistit a vrátit koberec do původního stavu.

My jsme jí s tím samozřejmě pomohli. Domluvili jsme si co nejbližší termín a už to šlapalo. Vzali jsme si věci a přijeli jsme na místo. S paní jsme se také shodli na tom, že když koberec čistila sama jenom to zhoršila.Koberce, čištění Brno.

Upozornili jsme ji také na úskalí extrakčního čištění…

Upozornili jsme ji také na úskalí extrakčního čištění, při kterém by pravděpodobně nikdy nedosáhla kýženého výsledku. To totiž může zajistit jen technologie, kterou používá naše firma, a sice Koberce, čištění Brno. Jedná se o metodu hloubkového strojového čištění. Tato metoda je sice velice moderní a účinná, ale je jen málo firem, které ji používají. My jsme však výjimkou, tuto metodu používáme už delší dobu a za ten čas jsme si ji podle svých zkušeností upravili a dosahujeme teď stoprocentních výsledků.

strojové čištění koberců, OstravaJsme hrdí, že se naše firma může řadit ke špičce v našem oboru. Koberec nebyl sice od čokolády celý, ale zato byla zašlapaná hodně do hloubky. Metoda hloubkového strojového čištění spočívá v tom, že se do hloubky zapraví kvalitní chemická kosmetika. Ta poté působí v samé struktuře koberce, a to za pomoci extrémně výkonného kotoučového stroje s rotačními kartáči. Tato specifická, a přitom stále šetrná kosmetika spolehlivě nabalí do vzniklé pěny veškeré nečistoty, a to i v hloubce struktury koberce a také včetně už dávno zašlých nečistot.

Mladá maminka z něj byla nadšená…

Navíc také nabere alergeny, roztoče a v neposlední řadě celý koberec pořádně vydezinfikuje. Koberec se nám nakonec podařilo krásně vyčistit. Mladá maminka z něj byla nadšená a podle svých slov jenom doufá, že dcery si dají příště větší pozor a nebo už nikdy nebudou doma žádnou čokoládu mít. My doufáme spíš v tu první variantu. A věříme, že i ony ocení, jak krásně teď koberec voní a že je úplně hygienicky čistý.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Le Musée de la Résistance de Châteaubriant 17.9.2019
    Les 21 et 22 septembre 2019, le Musée de la Résistance de Châteaubriant participe à la 36e édition des Journées Européennes du Patrimoine, organisée par le Ministère de la Culture. A cette occasion, le musée est ouvert le samedi et le dimanche de 14h à 18h. L’entrée et les animations sont gratuites pour tous. Au […]
  • Abbaretz pleine nature, de nouveaux aménagements 17.9.2019
    De nouveaux aménagements sur le site d’Abbaretz pleine nature. Nathalie Mauclair, double championne du monde de trail sera présente à l’inauguration samedi 21 septembre 2019 à 11h30. Bienvenue à Abbaretz pleine nature ! Les visiteurs peuvent découvrir dès l’entrée du site les nouveaux aménagements réalisés par le Département de Loire-Atlantique qui a pour ambition d’accueillir […]
  • La location des vélos à assistance électrique simplifiée 28.8.2019
    La location des vélos à assistance électrique en libre-service à Châteaubriant est simplifiée. À partir du lundi 2 septembre, des cartes avec un forfait d’heures sont en vente à l’Office de Tourisme, ainsi qu’au guichet unique des familles. Afin de faciliter la location des VAE sur les deux stations libre-service. Celles de la gare et […]