Rychlá pomoc proti sprejerům – antigraffitový nátěr

352 Views No Comment

Reálná šance, že chytíte sprejera při činu, je velice nízká. Pokud jste se stali jejich oběťmi a děje se to u vás opakovaně, nepočítejte příliš s tím, že se vám je někdy podaří načapat. Mnohem výhodnější pro vás bude, když se co nejdříve zamyslíte nad účinnou ochranou stěn. Ušetříte si tak nejvíce starostí, času i peněz.

My jsme takto bohužel vůbec nepostupovali, a tak to pro nás bylo celé vlastně mnohem složitější. Trvalo nám, než jsme se vyrovnali s tím, že nám někdo poškodil dům.My za to nedostaneme náhradu, a ještě navíc to musíme sami na své náklady nějak řešit. Ta nespravedlnost nedala manželovi spát. Nakonec jsme ale přece jenom pochopili, že jinak než za naše peníze a s naší iniciativou to nepůjde.

graffitivandalismusstop vandalismu

Snažili jsme se odstranit graffiti sami

O nějaké prevenci jsme ale vůbec neuvažovali. Za prvé nás to ani nenapadlo. I kdyby nám to někdo navrhl, manželova neochota utrácet kvůli takovým věcem byla obrovská. Neviděl by v té chvíli na prevenci jedinou výhodu. Nutnost prevence jsme pochopili až mnohem později. To, až když jsme s velkými složitostmi graffiti odstranili, poopravovali poškozenou omítku a znovu celý dům natřeli, aby to vypadalo jednolitě. Po dokončení této úmorné práce to trvalo sotva pár týdnů a graffiti na domě bylo znovu.

Antigraffitový nátěrAGOPosprejovaná zeď

 

Těžko říct, jestli na tento okamžik sprejeři čekali, nebo si jen povšimli neposprejovaného domu vhodného pro jejich záměry. Pro nás to byla každopádně velká rána. Cítili jsme neuvěřitelnou bezmoc. Nebyl to vůbec příjemný pocit. A tentokrát už jsme se sami poohlíželi po prevenci. Vybrali jsme si firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování graffiti Praha a společně s ní antigraffitový nátěr.

Od momentu aplikování tohoto nátěru máme konečně pokoj. Ne, že by nám už sprejeři dali sbohem, ale díky A SERVISU se graffiti pokaždé rychle a snadno zbavíme. Neváhejte vyzkoušet i vy Odstraňování graffiti Praha.

vandalismusOdstraňujeme graffitiOdstranění graffiti rychle

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Abattoir Sobeval : l’agrément retiré 28.2.2020
    Abattoir Sobeval : l’agrément retiré Comme annoncé par communiqué de presse le 26 février, la direction générale de l’alimentation (DGAL) a diligenté une inspection de l’établissement Sobeval situé en Dordogne. La brigade nationale d’enquêtes vétérinaires et un référent national abattoir ont réalisé une enquête sur site. Les premiers éléments ont été transmis hier dans la […]
  • Les résultats de la pisserie involontaire de glyphosate 25.2.2020
    Le comité AERE attendait les résultats de la pisserie involontaire de glyphosate effectuée le 11 Janvier par des habitants du pays de Châteaubriant. Dans un communiqué le comité explique : « Nous avons été une quarantaine de pisseureuses à envoyer notre urine en analyse le 11 janvier à Châteaubriant. Alors les 40 castelpisseureuses vous invitent le […]
  • Émeraude Cinémas du 26 février au 3 mars 24.2.2020
    Voici la nouvelle programmation Émeraude Cinémas du 26 février au 3 mars. Dimanche 1er mars, profitez de 2 films en avant-première. La dernière animation En Avant de Disney-Pixar à 11h et 15h. Et à 17h30 de l’avant-première de De Gaulle, magnifiquement interprété par Lambert Wilson ! Mai 1940. La guerre s’intensifie, l’armée française s’effondre, les […]