Rychlá pomoc proti sprejerům – antigraffitový nátěr

271 Views No Comment

Reálná šance, že chytíte sprejera při činu, je velice nízká. Pokud jste se stali jejich oběťmi a děje se to u vás opakovaně, nepočítejte příliš s tím, že se vám je někdy podaří načapat. Mnohem výhodnější pro vás bude, když se co nejdříve zamyslíte nad účinnou ochranou stěn. Ušetříte si tak nejvíce starostí, času i peněz.

My jsme takto bohužel vůbec nepostupovali, a tak to pro nás bylo celé vlastně mnohem složitější. Trvalo nám, než jsme se vyrovnali s tím, že nám někdo poškodil dům.My za to nedostaneme náhradu, a ještě navíc to musíme sami na své náklady nějak řešit. Ta nespravedlnost nedala manželovi spát. Nakonec jsme ale přece jenom pochopili, že jinak než za naše peníze a s naší iniciativou to nepůjde.

graffitivandalismusstop vandalismu

Snažili jsme se odstranit graffiti sami

O nějaké prevenci jsme ale vůbec neuvažovali. Za prvé nás to ani nenapadlo. I kdyby nám to někdo navrhl, manželova neochota utrácet kvůli takovým věcem byla obrovská. Neviděl by v té chvíli na prevenci jedinou výhodu. Nutnost prevence jsme pochopili až mnohem později. To, až když jsme s velkými složitostmi graffiti odstranili, poopravovali poškozenou omítku a znovu celý dům natřeli, aby to vypadalo jednolitě. Po dokončení této úmorné práce to trvalo sotva pár týdnů a graffiti na domě bylo znovu.

Antigraffitový nátěrAGOPosprejovaná zeď

 

Těžko říct, jestli na tento okamžik sprejeři čekali, nebo si jen povšimli neposprejovaného domu vhodného pro jejich záměry. Pro nás to byla každopádně velká rána. Cítili jsme neuvěřitelnou bezmoc. Nebyl to vůbec příjemný pocit. A tentokrát už jsme se sami poohlíželi po prevenci. Vybrali jsme si firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování graffiti Praha a společně s ní antigraffitový nátěr.

Od momentu aplikování tohoto nátěru máme konečně pokoj. Ne, že by nám už sprejeři dali sbohem, ale díky A SERVISU se graffiti pokaždé rychle a snadno zbavíme. Neváhejte vyzkoušet i vy Odstraňování graffiti Praha.

vandalismusOdstraňujeme graffitiOdstranění graffiti rychle

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant 30.9.2019
    Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant, vendredi 4 octobre 2019. La Charrue n’est plus, vive Chez Moss. Une soirée d’inauguration qui démarre fort. Très fort. Une soirée sous le signe de l’HipHop-Cuba et de l’Afrorap togolais. Deux styles musicaux à découvrir d’urgence. Flaco Nuñez , de son vrai nom Livan Nuñez […]
  • Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant 29.9.2019
    Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant sur le site de Choisel ce dimanche . La météo avait décidé de rajouter à la difficulté de la piste de cross et de cso pour les derniers tests dominicaux. Mais Nicolas Touzaint a su déjouer avec talent les pièges du cross dans le CCI3* et l’emporte avec Vendée Globe’Jac […]
  • Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant 27.9.2019
    Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant ce vendredi 27 septembre. Pour cette édition 2019, le programme s’est étoffé avec une épreuve internationale de plus. Cela permet de réunir prêt de 170 partants. Gage d’une nouvelle belle réussite pour Châteaubriant. Toute la semaine précédente, les équipes ont travaillé d’arrache‐pied afin d’ameublir le sol […]