Opuštěná místa sprejery lákají, antigraffitový nátěr může problém vyřešit

20 Views No Comment

Na chalupu poblíž jezera jezdíme v každé volné chvíli. Někdy to ale moc nevychází a uplyne i 14 dní bez toho, abychom se tam zajeli podívat. To potom máme hodně práce, musíme toho hodně obstarat. Přerostlý trávník, suché květiny a podobně nás zoufale vítají a prosí o záchranu. Naštěstí se to nestává moc často, ale jednou za čas nás prostě pracovní povinnosti zdrží ve městě a s tím se nedá nic dělat.

Stop graffiti   Kde sehnat ochranu proti graffiti

Nepřítomnost nahrává živlům

Naše častá nepřítomnost na chalupě bohužel nahrává různým nekalým živlům. Už se nám několikrát stalo, že chalupu vykradli zloději, párkrát nám různí vandalové poničili plot a některá zařízení, která zůstávají venku na zahradě. A naposledy to byli sprejeři. V době naší nepřítomnosti k nám nerušeně přišli a sprejovali si pravděpodobně tak dlouho jak chtěli, alespoň rozsah graffiti tomu odpovídal.

Antisprejový nátěr   AGO na všechny povrchy

Bylo to pro nás dost nepříjemné, cítili jsme se hodně bezbranně. Věděli jsme, že při dalším zásahu tady pravděpodobně zase nebudeme. Nechtělo se nám podnikat nápravné kroky, když jsme tušili, že by to dlouho nevydrželo. Jenomže chalupa měla být naše oáza klidu, a jak si chcete klid udržet, když máte neustále na očích barbarství sprejerů.

Ochrana před graffiti   Firma na odstranění graffiti

Kamarád nám poradil jak na odstranění graffiti

Jeden z přátel nám poradil vyzkoušet antigraffitový nátěr firmy A Servis Lipka, s.r.o, odstranění graffiti Praha, který by mohl být účinným řešením našeho problému. Byla to naše jediná šance, takže jsme se do toho pustili. A dost nás překvapilo, jak výborně nátěr fungoval.

Prevence přes sprejery

Když sprejeři poprvé posprejovali už ošetřenou stěnu, trnuli jsme, jestli si s tím A Servis Lipka skutečně poradí. Přemýšleli jsme jestli graffiti na stěně nezůstane. Firma ale jednala rychle a s graffiti si výborně poradila. Šlo to přesně tak, jak nám bylo slíbeno. Dalších útoků sprejerů už se nebojíme.

Antigraffiti ochrana   Odborné odstranění graffiti

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Abattoir Sobeval : l’agrément retiré 28.2.2020
    Abattoir Sobeval : l’agrément retiré Comme annoncé par communiqué de presse le 26 février, la direction générale de l’alimentation (DGAL) a diligenté une inspection de l’établissement Sobeval situé en Dordogne. La brigade nationale d’enquêtes vétérinaires et un référent national abattoir ont réalisé une enquête sur site. Les premiers éléments ont été transmis hier dans la […]
  • Les résultats de la pisserie involontaire de glyphosate 25.2.2020
    Le comité AERE attendait les résultats de la pisserie involontaire de glyphosate effectuée le 11 Janvier par des habitants du pays de Châteaubriant. Dans un communiqué le comité explique : « Nous avons été une quarantaine de pisseureuses à envoyer notre urine en analyse le 11 janvier à Châteaubriant. Alors les 40 castelpisseureuses vous invitent le […]
  • Émeraude Cinémas du 26 février au 3 mars 24.2.2020
    Voici la nouvelle programmation Émeraude Cinémas du 26 février au 3 mars. Dimanche 1er mars, profitez de 2 films en avant-première. La dernière animation En Avant de Disney-Pixar à 11h et 15h. Et à 17h30 de l’avant-première de De Gaulle, magnifiquement interprété par Lambert Wilson ! Mai 1940. La guerre s’intensifie, l’armée française s’effondre, les […]