Opuštěná místa sprejery lákají, antigraffitový nátěr může problém vyřešit

19 Views No Comment

Na chalupu poblíž jezera jezdíme v každé volné chvíli. Někdy to ale moc nevychází a uplyne i 14 dní bez toho, abychom se tam zajeli podívat. To potom máme hodně práce, musíme toho hodně obstarat. Přerostlý trávník, suché květiny a podobně nás zoufale vítají a prosí o záchranu. Naštěstí se to nestává moc často, ale jednou za čas nás prostě pracovní povinnosti zdrží ve městě a s tím se nedá nic dělat.

Stop graffiti   Kde sehnat ochranu proti graffiti

Nepřítomnost nahrává živlům

Naše častá nepřítomnost na chalupě bohužel nahrává různým nekalým živlům. Už se nám několikrát stalo, že chalupu vykradli zloději, párkrát nám různí vandalové poničili plot a některá zařízení, která zůstávají venku na zahradě. A naposledy to byli sprejeři. V době naší nepřítomnosti k nám nerušeně přišli a sprejovali si pravděpodobně tak dlouho jak chtěli, alespoň rozsah graffiti tomu odpovídal.

Antisprejový nátěr   AGO na všechny povrchy

Bylo to pro nás dost nepříjemné, cítili jsme se hodně bezbranně. Věděli jsme, že při dalším zásahu tady pravděpodobně zase nebudeme. Nechtělo se nám podnikat nápravné kroky, když jsme tušili, že by to dlouho nevydrželo. Jenomže chalupa měla být naše oáza klidu, a jak si chcete klid udržet, když máte neustále na očích barbarství sprejerů.

Ochrana před graffiti   Firma na odstranění graffiti

Kamarád nám poradil jak na odstranění graffiti

Jeden z přátel nám poradil vyzkoušet antigraffitový nátěr firmy A Servis Lipka, s.r.o, odstranění graffiti Praha, který by mohl být účinným řešením našeho problému. Byla to naše jediná šance, takže jsme se do toho pustili. A dost nás překvapilo, jak výborně nátěr fungoval.

Prevence přes sprejery

Když sprejeři poprvé posprejovali už ošetřenou stěnu, trnuli jsme, jestli si s tím A Servis Lipka skutečně poradí. Přemýšleli jsme jestli graffiti na stěně nezůstane. Firma ale jednala rychle a s graffiti si výborně poradila. Šlo to přesně tak, jak nám bylo slíbeno. Dalších útoků sprejerů už se nebojíme.

Antigraffiti ochrana   Odborné odstranění graffiti

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant 30.9.2019
    Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant, vendredi 4 octobre 2019. La Charrue n’est plus, vive Chez Moss. Une soirée d’inauguration qui démarre fort. Très fort. Une soirée sous le signe de l’HipHop-Cuba et de l’Afrorap togolais. Deux styles musicaux à découvrir d’urgence. Flaco Nuñez , de son vrai nom Livan Nuñez […]
  • Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant 29.9.2019
    Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant sur le site de Choisel ce dimanche . La météo avait décidé de rajouter à la difficulté de la piste de cross et de cso pour les derniers tests dominicaux. Mais Nicolas Touzaint a su déjouer avec talent les pièges du cross dans le CCI3* et l’emporte avec Vendée Globe’Jac […]
  • Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant 27.9.2019
    Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant ce vendredi 27 septembre. Pour cette édition 2019, le programme s’est étoffé avec une épreuve internationale de plus. Cela permet de réunir prêt de 170 partants. Gage d’une nouvelle belle réussite pour Châteaubriant. Toute la semaine précédente, les équipes ont travaillé d’arrache‐pied afin d’ameublir le sol […]