kde nechat vyčistit koberecHorká čokoláda na koberci vždycky znamená pro většinu domácností malér. Proč? Běžnými čisticími prostředky ji z koberce zkrátka nedostane. A to je určitě nepříjemné. Protože taková skvrna je opravdu hodně viditelná a nikdo ji určitě na svém koberci nechce mít. Běžné postupy domácího čištění koberců si takovou skvrnou nedokáže poradit. A ani suchá metoda čištění koberců. Ta je sice vhodná pro koberce z velmi jemného materiálu. Jenže její nevýhodou je to, že když je tak šetrná, tak si s opravdu zašlými a velkými skvrnami neporadí. A s horkou čokoládou už vůbec ne. A extrakční metoda také není vhodná. Protože ta po čištění zase na koberci zanechává fleky. Takže to také není nejlepším řešením, spíše jen výměna starých problémů za nové. – Čištění koberců ceník

Nejlepší alternativou pro vyčištění vašeho koberce pro takto odolné skvrny je strojová metoda čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Proto pro nás není problémem vyčistit z koberce i zaschlou horkou čokoládu (samozřejmě pokud není na koberci několik let). Takovou zakázku jsme vyřizovali v jedné domácnosti, kde měli politý koberec od horské čokolády, kterou omylem vylila tříletá holčička.

Na jejím…

kvalitní čištění kobercůNa jejím tatínkovi bylo vidět, že on o koberce v domácnosti příliš nestál, ale manželka ho zřejmě přesvědčila. Je pravda, že s koberci je více práce než s podlahami, ale jejich nespornou výhodou je, že nemusíte nosit papuče a nikdy vám není zima od noh. Ale pravda, je na něm vidět špína a pokud se na něj něco vylije, není tak jednoduché, jako kdybyste měli podlahu. A že horká čokoláda na koberci je nepříjemnost. Ale náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s tím dokázali bez problému poradit. Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje.

Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i kávu v koberci, protože přece jen tam ta skvrna nebyla příliš dlouho. Kdyby tam byla zaschlá několik měsíců, určitě by to bylo horší, ale takto to pro náš kotoučový stroj nebyl žádný problém. Tato metoda Čištění koberců ceník je skutečně účinná, proto jsou naše služby vyhledávány nejen u nás, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Dosahujeme nejlepších možných výsledků, které dnešní technologie umožňuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *