Díky „Strojovému čištění podlah Praha“ mají moji rodiče před Vánoci krásně čistou podlahu

48 Views No Comment

Každý rok přemýšlíme, jak udělat mým rodičům radost na Vánoce. Snažíme se vždycky vymyslet něco originálního a užitečného. Nechceme jim totiž dávat věci, které se budou jenom hromadit v jejich už tak přeplněném bytě. Proto jsme se už před lety rozhodli darovat poukazy. Nejdříve to byly lístky do divadla, poukaz na večeři, loni jsme jim dali víkend ve wellness centru. Přemýšleli jsme, co bychom vymysleli letos zajímavého. No a nakonec jsme to vymysleli.

Nemusí se to zdát jako nějaký super dárek, ale věřte, že rodiče ho ocenili víc, než mnoho těch předchozích. Darovali jsme jim totiž poukázku na vyčištění podlahy v celém domě. Rodiče jsou už staří, takže jim úklid dělá problém a tak jim náš dárek ušetřil hodně času i úsilí. Navíc profesionálnímu čištění se nevyrovná nic. Z práce mám zkušenost s firmou A SERVIS LIPKA s.r.o., která patří ke špičce v oblasti úklidových a čistících firem. A to nejenom v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu.

Obrátili…

Obrátili jsme se na ně tedy s požadavkem vyčistit všechny podlahy v domě mých rodičů. Domluvili jsme si termín a nezbývalo, než čekat, než přijedou s 50 kilovým kotoučovým strojem a pustí se do práce. Rozhodli jsme se, že letos rodičům dáme dárek předčasně, protože jim ulevíme od předvánočního úklidu. A taky, aby měli krásně uklizeno až se sjede celá rodina. Maminka si na tom totiž hodně zakládá. O skvělých výsledcích firmy A SERVIS jsem nepochybovala.

Znám je už dlouho, protože čistí koberce u nás ve firmě a tak vím, že nemají problém ani se silně znečištěným povrchem nebo hluboko zažranou špínou. A nespletla jsem se. Myslím, že hodně firem by práci odmítlo a řeklo rodičům, ať si podlahu v některých místnostech raději nechají udělat novou. To ale není případ A SERVISU. Ti jsou schopní zbavit jakýchkoliv nečistot téměř jakýkoliv povrch od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po betonové podlahy.

Není…

Není pro ně ani problém přechod mezi dvěma povrchy, což samozřejmě v domě bylo. Měli totiž za úkol vyčisti všechny místnosti. Zaměstnanci přijeli v čas a nebyl problém s nimi domluvit jakékoliv individuality. Poté co je všechno dohodnuto, postupují vždy stejně. A to tak, že podlahu nejdříve důkladně vydrhnou pomocí účinných čisticích prostředků. Poté co je podlaha důkladně vykartáčovaná, následuje pečlivé odsátí všech nečistot, vlhkosti a mastnoty. Tohle všechno provádí pomocí vysoce výkonného vysavače, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Jedná se o kotoučový stroj, který váží asi 50 kilo.

Podle zaměstnanců A SERVISU je kotoučový stroj, zatím jediným strojem, který dokáže dokonale a úplně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Potom co byla podlaha vykartáčovaná a nečistoty odsáté namočili ji ještě jednou čistou vodou, to aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku. Poté už zbývalo jenom si nechat doschnout a bylo hotovo. Myslím, že rodičům se dárek od nás prostřednictvím firmy Praha podlahy, čištění líbil. Zase se budou ve svém domečku cítit o něco málo líp. O část úklidu před Vánoci je postaráno, teď už zbývá jenom napéct a navařit. Ale to si maminka nenechá vzít. Je to totiž její vášeň.

 

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Que devient Samba en Guinée-Bissau ? 26.1.2020
    Que devient Samba en Guinée-Bissau ? A Châteaubriant, tout le monde se souvient de Samba qui a vecu deux mois ici. L’enfant de sept ans, à l’époque était reçu par Marie-Annick et Alain Rétif en famille d’accueil. Il se faisait alors opéré, en 2013, d’une large Communication Intra Ventriculaire au CHU de Nantes par le […]
  • Les bons résultats des nageurs Castelbriantais à Saumur 21.1.2020
    Les bons résultats des nageurs Castelbriantais à Saumur.  Ils étaient 7 juniors à représenter les couleurs de leur club et ont obtenu de très bons résultats soit 11 participations aux finales et 7 podiums. Alexis Bourdel bat son propre record du 50m, nage Libre en 00:26.38. Résultats complets des nageurs du Club Nautique Castelbriantais à […]
  • Première réunion de la saison hippique 2020 à l’hippodrome de la Métairie Neuve 5.1.2020
    Première réunion de la saison hippique 2020 à l’hippodrome de la Métairie Neuve ce lundi 6 janvier 2020. Pour sa 1ère réunion hippique de l’année pas moins de 124 chevaux sont attendus aux départs des 9 courses de trot au programme de l’après-midi. 15 journées hippiques en 2020 sur l’hippodrome de la Métairie-Neuve Au cours […]