Díky „Strojovému čištění podlah Praha“ mají moji rodiče před Vánoci krásně čistou podlahu

46 Views No Comment

Každý rok přemýšlíme, jak udělat mým rodičům radost na Vánoce. Snažíme se vždycky vymyslet něco originálního a užitečného. Nechceme jim totiž dávat věci, které se budou jenom hromadit v jejich už tak přeplněném bytě. Proto jsme se už před lety rozhodli darovat poukazy. Nejdříve to byly lístky do divadla, poukaz na večeři, loni jsme jim dali víkend ve wellness centru. Přemýšleli jsme, co bychom vymysleli letos zajímavého. No a nakonec jsme to vymysleli.

Nemusí se to zdát jako nějaký super dárek, ale věřte, že rodiče ho ocenili víc, než mnoho těch předchozích. Darovali jsme jim totiž poukázku na vyčištění podlahy v celém domě. Rodiče jsou už staří, takže jim úklid dělá problém a tak jim náš dárek ušetřil hodně času i úsilí. Navíc profesionálnímu čištění se nevyrovná nic. Z práce mám zkušenost s firmou A SERVIS LIPKA s.r.o., která patří ke špičce v oblasti úklidových a čistících firem. A to nejenom v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu.

Obrátili…

Obrátili jsme se na ně tedy s požadavkem vyčistit všechny podlahy v domě mých rodičů. Domluvili jsme si termín a nezbývalo, než čekat, než přijedou s 50 kilovým kotoučovým strojem a pustí se do práce. Rozhodli jsme se, že letos rodičům dáme dárek předčasně, protože jim ulevíme od předvánočního úklidu. A taky, aby měli krásně uklizeno až se sjede celá rodina. Maminka si na tom totiž hodně zakládá. O skvělých výsledcích firmy A SERVIS jsem nepochybovala.

Znám je už dlouho, protože čistí koberce u nás ve firmě a tak vím, že nemají problém ani se silně znečištěným povrchem nebo hluboko zažranou špínou. A nespletla jsem se. Myslím, že hodně firem by práci odmítlo a řeklo rodičům, ať si podlahu v některých místnostech raději nechají udělat novou. To ale není případ A SERVISU. Ti jsou schopní zbavit jakýchkoliv nečistot téměř jakýkoliv povrch od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po betonové podlahy.

Není…

Není pro ně ani problém přechod mezi dvěma povrchy, což samozřejmě v domě bylo. Měli totiž za úkol vyčisti všechny místnosti. Zaměstnanci přijeli v čas a nebyl problém s nimi domluvit jakékoliv individuality. Poté co je všechno dohodnuto, postupují vždy stejně. A to tak, že podlahu nejdříve důkladně vydrhnou pomocí účinných čisticích prostředků. Poté co je podlaha důkladně vykartáčovaná, následuje pečlivé odsátí všech nečistot, vlhkosti a mastnoty. Tohle všechno provádí pomocí vysoce výkonného vysavače, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Jedná se o kotoučový stroj, který váží asi 50 kilo.

Podle zaměstnanců A SERVISU je kotoučový stroj, zatím jediným strojem, který dokáže dokonale a úplně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Potom co byla podlaha vykartáčovaná a nečistoty odsáté namočili ji ještě jednou čistou vodou, to aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku. Poté už zbývalo jenom si nechat doschnout a bylo hotovo. Myslím, že rodičům se dárek od nás prostřednictvím firmy Praha podlahy, čištění líbil. Zase se budou ve svém domečku cítit o něco málo líp. O část úklidu před Vánoci je postaráno, teď už zbývá jenom napéct a navařit. Ale to si maminka nenechá vzít. Je to totiž její vášeň.

 

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant 30.9.2019
    Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant, vendredi 4 octobre 2019. La Charrue n’est plus, vive Chez Moss. Une soirée d’inauguration qui démarre fort. Très fort. Une soirée sous le signe de l’HipHop-Cuba et de l’Afrorap togolais. Deux styles musicaux à découvrir d’urgence. Flaco Nuñez , de son vrai nom Livan Nuñez […]
  • Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant 29.9.2019
    Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant sur le site de Choisel ce dimanche . La météo avait décidé de rajouter à la difficulté de la piste de cross et de cso pour les derniers tests dominicaux. Mais Nicolas Touzaint a su déjouer avec talent les pièges du cross dans le CCI3* et l’emporte avec Vendée Globe’Jac […]
  • Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant 27.9.2019
    Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant ce vendredi 27 septembre. Pour cette édition 2019, le programme s’est étoffé avec une épreuve internationale de plus. Cela permet de réunir prêt de 170 partants. Gage d’une nouvelle belle réussite pour Châteaubriant. Toute la semaine précédente, les équipes ont travaillé d’arrache‐pied afin d’ameublir le sol […]