Jarní hloubkový úklid. Likvidace alergenů, roztočů, ruční tepování sedaček, čištění koberců Brno

50 Views No Comment

Vyčistit koberec svépomocí není nic jednoduchého. Často totiž může dojít k poškození struktury vašeho koberce. Snažíte se to ručně vyčistit, nadřete se, a i tak nemáte jistotu, že váš koberec bude beze skvrny. Proto službu čištění koberců v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme. Náš tým specialistů před nedávnem navštívil domácnost, kde sestry potřebovaly pomoci s kobercem.

Z modrého koberce se stal hnědý

Jejich krásně nebesky modrý koberec byl znečištěný od horké čokolády, která byla uvařena skutečně z pravé čokolády. Takže se taková čokoláda se čistí mnohem hůře než z ta z kakaa nebo granka. Nejdříve prý zvažovaly, že by se to pokusily vyčistit samy. Avšak bály se, aby nedošlo k poškození jejich koberce. Což bylo rozhodně rozumné, protože k tomu právě za použití nekvalitních obyčejných kartáčů dochází. Ale naši zaměstnanci a technologie si s tím dokázali poradit během jednoho čištění.

Tajemství úspěchu

Úspěch naší firmy A SERVIS LIPKA spočívá právě ve kvalitní technologii. Využíváme silné, a přitom velmi šetrné strojové vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a špičkovou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Nejenže se postará o veškeré nečistoty vašeho koberce, ale kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Koberec je jako nový

Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní celý váš prostor. Poté vše vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Ovšem musíte brát v potaz, že pokud je koberec už opravdu starý a hodně sešlapaný, tak k tomuto objemovému efektu dojít nemůže a koberec bude pouze zbaven nečistot.  Pravidelným užíváním této čisticí metody naší společnosti Tepování koberců Brno významně prodloužíte životnost vašich koberců. Koberec majitelek jsme vyčistili bez jakýchkoli potíží.

Nejúčinnější metoda

Koberec byl opět v pořádku, skvrna po čokoládě zmizela na dobro a ani byste nepoznali, kde byla. Opět se podobal letní obloze. Naše metoda čištění nepatří sice k těm nejlevnějším, ale za to patří k těm nejúčinnějším. Další často používaná extrakční metoda si totiž nedokáže poradit s takovým znečištěním jako kotoučová strojová metoda. Naopak, využívání extrakční metody může dokonce vést i ke zničení koberce. Proto není k čištění koberců vhodná. Proto není moudré nechat se zlákat její nižší cenou. Ve výsledku se nevyplatí ani po finanční stránce, ani po praktické.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Un dimanche de galop à Erbray 17.7.2019
    Un dimanche de galop à Erbray sur l’hippodrome des Bigodières ce dimanche 21 juillet 2019. Jacqueline de Pontbriand ex-présidente qui fut président de la société des courses Erbray-Moisdon-Nozay a passé la main.  C’est désormais Gaël de Freslon le nouveau président qui tient les rennes. Il n’est pas nouveau dans la société des courses. Il était […]
  • Un incendie sous les éoliennes d’Erbray 17.7.2019
    Près de Châteaubriant. Un incendie sous les éoliennes d’Erbray s’est déclaré vers 19 h au lieu dit la Picardie. Devant les cinq éoliennes entre le ruisseau du Rocher et le lieu-dit la Picardie. Un front de feu de 1000 mètres est combattu par une quarantaine d’hommes venus des casernes de Treffieux, St Julien de Vouvantes, […]
  • Du Galop ce jeudi à la Métairie-Neuve pour une journée Prémium 10.7.2019
    Il y a du galop ce jeudi à la Métairie-Neuve. Après un succès mitigé lors de la première journée du Meeting d’été mardi, on remet cela ce jeudi 11 juillet à l’hippodrome de la Métairie-Neuve à Châteaubriant. La journée de mardi a permis d’enregistrer un montant d’enjeux PMU de 12.022.990 €, c’est à dire sur […]