Jarní hloubkový úklid. Likvidace alergenů, roztočů, ruční tepování sedaček, čištění koberců Brno

51 Views No Comment

Vyčistit koberec svépomocí není nic jednoduchého. Často totiž může dojít k poškození struktury vašeho koberce. Snažíte se to ručně vyčistit, nadřete se, a i tak nemáte jistotu, že váš koberec bude beze skvrny. Proto službu čištění koberců v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme. Náš tým specialistů před nedávnem navštívil domácnost, kde sestry potřebovaly pomoci s kobercem.

Z modrého koberce se stal hnědý

Jejich krásně nebesky modrý koberec byl znečištěný od horké čokolády, která byla uvařena skutečně z pravé čokolády. Takže se taková čokoláda se čistí mnohem hůře než z ta z kakaa nebo granka. Nejdříve prý zvažovaly, že by se to pokusily vyčistit samy. Avšak bály se, aby nedošlo k poškození jejich koberce. Což bylo rozhodně rozumné, protože k tomu právě za použití nekvalitních obyčejných kartáčů dochází. Ale naši zaměstnanci a technologie si s tím dokázali poradit během jednoho čištění.

Tajemství úspěchu

Úspěch naší firmy A SERVIS LIPKA spočívá právě ve kvalitní technologii. Využíváme silné, a přitom velmi šetrné strojové vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a špičkovou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Nejenže se postará o veškeré nečistoty vašeho koberce, ale kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Koberec je jako nový

Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní celý váš prostor. Poté vše vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Ovšem musíte brát v potaz, že pokud je koberec už opravdu starý a hodně sešlapaný, tak k tomuto objemovému efektu dojít nemůže a koberec bude pouze zbaven nečistot.  Pravidelným užíváním této čisticí metody naší společnosti Tepování koberců Brno významně prodloužíte životnost vašich koberců. Koberec majitelek jsme vyčistili bez jakýchkoli potíží.

Nejúčinnější metoda

Koberec byl opět v pořádku, skvrna po čokoládě zmizela na dobro a ani byste nepoznali, kde byla. Opět se podobal letní obloze. Naše metoda čištění nepatří sice k těm nejlevnějším, ale za to patří k těm nejúčinnějším. Další často používaná extrakční metoda si totiž nedokáže poradit s takovým znečištěním jako kotoučová strojová metoda. Naopak, využívání extrakční metody může dokonce vést i ke zničení koberce. Proto není k čištění koberců vhodná. Proto není moudré nechat se zlákat její nižší cenou. Ve výsledku se nevyplatí ani po finanční stránce, ani po praktické.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Que devient Samba en Guinée-Bissau ? 26.1.2020
    Que devient Samba en Guinée-Bissau ? A Châteaubriant, tout le monde se souvient de Samba qui a vecu deux mois ici. L’enfant de sept ans, à l’époque était reçu par Marie-Annick et Alain Rétif en famille d’accueil. Il se faisait alors opéré, en 2013, d’une large Communication Intra Ventriculaire au CHU de Nantes par le […]
  • Les bons résultats des nageurs Castelbriantais à Saumur 21.1.2020
    Les bons résultats des nageurs Castelbriantais à Saumur.  Ils étaient 7 juniors à représenter les couleurs de leur club et ont obtenu de très bons résultats soit 11 participations aux finales et 7 podiums. Alexis Bourdel bat son propre record du 50m, nage Libre en 00:26.38. Résultats complets des nageurs du Club Nautique Castelbriantais à […]
  • Première réunion de la saison hippique 2020 à l’hippodrome de la Métairie Neuve 5.1.2020
    Première réunion de la saison hippique 2020 à l’hippodrome de la Métairie Neuve ce lundi 6 janvier 2020. Pour sa 1ère réunion hippique de l’année pas moins de 124 chevaux sont attendus aux départs des 9 courses de trot au programme de l’après-midi. 15 journées hippiques en 2020 sur l’hippodrome de la Métairie-Neuve Au cours […]