Jak na jaře na krásně čistá okna. Čištění výloh, fasád ve výškách Praha 7. Odstranění, stržení polepů

44 Views No Comment

Stal jsem se novým majitelem menšího divadla. A když jsem tam nastoupil, usoudil jsem, že jeho rekonstrukce je více než nutná. A jsme rádi, že jsme to udělali, protože divadlo okamžitě prokouklo. Jen bylo potřeba na závěr pořádně umýt okna, protože byla dost ušpiněná a zaprášená. Ale náš úklidový personál si s tím nevěděl zrovna rady. A tak jsme hledali úklidovou firmu, která by se o to postarala. Ostatní postavební úklid jsme zvládli poměrně dobře sami s úklidovým personálem, ale tohle jsme se rozhodli raději svěřit profesionálům.

 

 

Kvalitní a rychlé mytí okenČištění oken i ve výškáchJak na velké prosklené plochy

Kamarád měl skvělou zkušenost…

Kamarád měl skvělou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., od které si doma nechává čistit podlahy a říkal nám, že se zabývají i mytím oken. Sám jsem si potom jejich reference ověřil na internetu a každý je opravdu vychvaloval. Tak jsem si říkal, že to bude ta správná firma. Zavolali jsme jim. Slečna na centrále byla moc milá a hned nám nabídla termín. Řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět. A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci.

Okna vyčistili perfektně a lesknou se jako zrcadlo. Pak na okna ještě dali impregnaci, aby se tolik nešpinila, a byla pro nás tak snáze udržovatelná. Což bylo to, po čem jsem prahl asi nejvíce, abych i následně měl s okny co nejméně práce, protože pouhé jedno hezké umytí oken náš problém asi nevyřeší. Vážně, odvedli tu nejlepší možnou práci a jsme s nimi maximálně spokojení a spolupracujeme s nimi nadále.

A od té doby…

A od té doby, co máme tuto nanoimpregnaci, se o okna nemusíme vůbec starat a byla krásně vyleštěná pro znovuotevření našeho divadla. Člověk by se divil, jak dobře působící exteriér i interiér umí zapůsobit na návštěvníky. Navíc jsme byli i velmi spokojení s chováním zaměstnanců. Všechno jim to zabralo minimální čas a my tak s tím nezabili celý den. Byli velice milí a profesionální, o žádné nevrlé lidi vůbec nešlo. Tímto můžu službu Praha 7, okna mytí jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci a i za přijatelnou cenu. Super je, že jak jsem se už zmínil výše, tak nabízí i řadu dalších služeb. Takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu, nebo třeba plíseň, jsou vám k dispozici.

Všechno mají více rozepsané na svých internetových stránkách. My je určitě využijeme na čištění podlah za nějakou dobu, protože to určitě taky bude potřeba. Jejich služby realizují nejen po České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je tedy vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti. Na nikoho jiného se v budoucnu obracet určitě nebudu.

Velká okna a jejich údržbaMytí velkých a mnohočetných prosklených ploch

In : Mytí oken

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Le Musée de la Résistance de Châteaubriant 17.9.2019
    Les 21 et 22 septembre 2019, le Musée de la Résistance de Châteaubriant participe à la 36e édition des Journées Européennes du Patrimoine, organisée par le Ministère de la Culture. A cette occasion, le musée est ouvert le samedi et le dimanche de 14h à 18h. L’entrée et les animations sont gratuites pour tous. Au […]
  • Abbaretz pleine nature, de nouveaux aménagements 17.9.2019
    De nouveaux aménagements sur le site d’Abbaretz pleine nature. Nathalie Mauclair, double championne du monde de trail sera présente à l’inauguration samedi 21 septembre 2019 à 11h30. Bienvenue à Abbaretz pleine nature ! Les visiteurs peuvent découvrir dès l’entrée du site les nouveaux aménagements réalisés par le Département de Loire-Atlantique qui a pour ambition d’accueillir […]
  • La location des vélos à assistance électrique simplifiée 28.8.2019
    La location des vélos à assistance électrique en libre-service à Châteaubriant est simplifiée. À partir du lundi 2 septembre, des cartes avec un forfait d’heures sont en vente à l’Office de Tourisme, ainsi qu’au guichet unique des familles. Afin de faciliter la location des VAE sur les deux stations libre-service. Celles de la gare et […]