Jak na jaře na krásně čistá okna. Čištění výloh, fasád ve výškách Praha 7. Odstranění, stržení polepů

45 Views No Comment

Stal jsem se novým majitelem menšího divadla. A když jsem tam nastoupil, usoudil jsem, že jeho rekonstrukce je více než nutná. A jsme rádi, že jsme to udělali, protože divadlo okamžitě prokouklo. Jen bylo potřeba na závěr pořádně umýt okna, protože byla dost ušpiněná a zaprášená. Ale náš úklidový personál si s tím nevěděl zrovna rady. A tak jsme hledali úklidovou firmu, která by se o to postarala. Ostatní postavební úklid jsme zvládli poměrně dobře sami s úklidovým personálem, ale tohle jsme se rozhodli raději svěřit profesionálům.

 

 

Kvalitní a rychlé mytí okenČištění oken i ve výškáchJak na velké prosklené plochy

Kamarád měl skvělou zkušenost…

Kamarád měl skvělou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., od které si doma nechává čistit podlahy a říkal nám, že se zabývají i mytím oken. Sám jsem si potom jejich reference ověřil na internetu a každý je opravdu vychvaloval. Tak jsem si říkal, že to bude ta správná firma. Zavolali jsme jim. Slečna na centrále byla moc milá a hned nám nabídla termín. Řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět. A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci.

Okna vyčistili perfektně a lesknou se jako zrcadlo. Pak na okna ještě dali impregnaci, aby se tolik nešpinila, a byla pro nás tak snáze udržovatelná. Což bylo to, po čem jsem prahl asi nejvíce, abych i následně měl s okny co nejméně práce, protože pouhé jedno hezké umytí oken náš problém asi nevyřeší. Vážně, odvedli tu nejlepší možnou práci a jsme s nimi maximálně spokojení a spolupracujeme s nimi nadále.

A od té doby…

A od té doby, co máme tuto nanoimpregnaci, se o okna nemusíme vůbec starat a byla krásně vyleštěná pro znovuotevření našeho divadla. Člověk by se divil, jak dobře působící exteriér i interiér umí zapůsobit na návštěvníky. Navíc jsme byli i velmi spokojení s chováním zaměstnanců. Všechno jim to zabralo minimální čas a my tak s tím nezabili celý den. Byli velice milí a profesionální, o žádné nevrlé lidi vůbec nešlo. Tímto můžu službu Praha 7, okna mytí jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci a i za přijatelnou cenu. Super je, že jak jsem se už zmínil výše, tak nabízí i řadu dalších služeb. Takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu, nebo třeba plíseň, jsou vám k dispozici.

Všechno mají více rozepsané na svých internetových stránkách. My je určitě využijeme na čištění podlah za nějakou dobu, protože to určitě taky bude potřeba. Jejich služby realizují nejen po České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je tedy vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti. Na nikoho jiného se v budoucnu obracet určitě nebudu.

Velká okna a jejich údržbaMytí velkých a mnohočetných prosklených ploch

In : Mytí oken

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Que devient Samba en Guinée-Bissau ? 26.1.2020
    Que devient Samba en Guinée-Bissau ? A Châteaubriant, tout le monde se souvient de Samba qui a vecu deux mois ici. L’enfant de sept ans, à l’époque était reçu par Marie-Annick et Alain Rétif en famille d’accueil. Il se faisait alors opéré, en 2013, d’une large Communication Intra Ventriculaire au CHU de Nantes par le […]
  • Les bons résultats des nageurs Castelbriantais à Saumur 21.1.2020
    Les bons résultats des nageurs Castelbriantais à Saumur.  Ils étaient 7 juniors à représenter les couleurs de leur club et ont obtenu de très bons résultats soit 11 participations aux finales et 7 podiums. Alexis Bourdel bat son propre record du 50m, nage Libre en 00:26.38. Résultats complets des nageurs du Club Nautique Castelbriantais à […]
  • Première réunion de la saison hippique 2020 à l’hippodrome de la Métairie Neuve 5.1.2020
    Première réunion de la saison hippique 2020 à l’hippodrome de la Métairie Neuve ce lundi 6 janvier 2020. Pour sa 1ère réunion hippique de l’année pas moins de 124 chevaux sont attendus aux départs des 9 courses de trot au programme de l’après-midi. 15 journées hippiques en 2020 sur l’hippodrome de la Métairie-Neuve Au cours […]