Jak na jaře na krásně čistá okna. Čištění výloh, fasád ve výškách Praha 7. Odstranění, stržení polepů

44 Views No Comment

Stal jsem se novým majitelem menšího divadla. A když jsem tam nastoupil, usoudil jsem, že jeho rekonstrukce je více než nutná. A jsme rádi, že jsme to udělali, protože divadlo okamžitě prokouklo. Jen bylo potřeba na závěr pořádně umýt okna, protože byla dost ušpiněná a zaprášená. Ale náš úklidový personál si s tím nevěděl zrovna rady. A tak jsme hledali úklidovou firmu, která by se o to postarala. Ostatní postavební úklid jsme zvládli poměrně dobře sami s úklidovým personálem, ale tohle jsme se rozhodli raději svěřit profesionálům.

 

 

Kvalitní a rychlé mytí okenČištění oken i ve výškáchJak na velké prosklené plochy

Kamarád měl skvělou zkušenost…

Kamarád měl skvělou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., od které si doma nechává čistit podlahy a říkal nám, že se zabývají i mytím oken. Sám jsem si potom jejich reference ověřil na internetu a každý je opravdu vychvaloval. Tak jsem si říkal, že to bude ta správná firma. Zavolali jsme jim. Slečna na centrále byla moc milá a hned nám nabídla termín. Řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět. A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci.

Okna vyčistili perfektně a lesknou se jako zrcadlo. Pak na okna ještě dali impregnaci, aby se tolik nešpinila, a byla pro nás tak snáze udržovatelná. Což bylo to, po čem jsem prahl asi nejvíce, abych i následně měl s okny co nejméně práce, protože pouhé jedno hezké umytí oken náš problém asi nevyřeší. Vážně, odvedli tu nejlepší možnou práci a jsme s nimi maximálně spokojení a spolupracujeme s nimi nadále.

A od té doby…

A od té doby, co máme tuto nanoimpregnaci, se o okna nemusíme vůbec starat a byla krásně vyleštěná pro znovuotevření našeho divadla. Člověk by se divil, jak dobře působící exteriér i interiér umí zapůsobit na návštěvníky. Navíc jsme byli i velmi spokojení s chováním zaměstnanců. Všechno jim to zabralo minimální čas a my tak s tím nezabili celý den. Byli velice milí a profesionální, o žádné nevrlé lidi vůbec nešlo. Tímto můžu službu Praha 7, okna mytí jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci a i za přijatelnou cenu. Super je, že jak jsem se už zmínil výše, tak nabízí i řadu dalších služeb. Takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu, nebo třeba plíseň, jsou vám k dispozici.

Všechno mají více rozepsané na svých internetových stránkách. My je určitě využijeme na čištění podlah za nějakou dobu, protože to určitě taky bude potřeba. Jejich služby realizují nejen po České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je tedy vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti. Na nikoho jiného se v budoucnu obracet určitě nebudu.

Velká okna a jejich údržbaMytí velkých a mnohočetných prosklených ploch

In : Mytí oken

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Un dimanche de galop à Erbray 17.7.2019
    Un dimanche de galop à Erbray sur l’hippodrome des Bigodières ce dimanche 21 juillet 2019. Jacqueline de Pontbriand ex-présidente qui fut président de la société des courses Erbray-Moisdon-Nozay a passé la main.  C’est désormais Gaël de Freslon le nouveau président qui tient les rennes. Il n’est pas nouveau dans la société des courses. Il était […]
  • Un incendie sous les éoliennes d’Erbray 17.7.2019
    Près de Châteaubriant. Un incendie sous les éoliennes d’Erbray s’est déclaré vers 19 h au lieu dit la Picardie. Devant les cinq éoliennes entre le ruisseau du Rocher et le lieu-dit la Picardie. Un front de feu de 1000 mètres est combattu par une quarantaine d’hommes venus des casernes de Treffieux, St Julien de Vouvantes, […]
  • Du Galop ce jeudi à la Métairie-Neuve pour une journée Prémium 10.7.2019
    Il y a du galop ce jeudi à la Métairie-Neuve. Après un succès mitigé lors de la première journée du Meeting d’été mardi, on remet cela ce jeudi 11 juillet à l’hippodrome de la Métairie-Neuve à Châteaubriant. La journée de mardi a permis d’enregistrer un montant d’enjeux PMU de 12.022.990 €, c’est à dire sur […]