Každý máme své sny. Výškové práce Mělník, mytí oken, čištění fasád, odstranění, stržení polepů

42 Views No Comment

Každý máme nějaké ty sny. Nebo jsme alespoň kdysi měli. Pokud tvrdíte, že ne, určitě pěkně mlžíte. I my s kolegy každý máme nějaký ten sen. Třeba mít velkou početnou rodinu, vydělávat tolik peněz, že nemusíte každý měsíc ke konci obracet peněženku a každou korunu. Nebo někdo jako třeba naši poslední klienti měli každý svůj sen a ty pak všechny spojili dohromady. Že si říkáte, že to není možné? Ale oni to dokázali.

Velké sny se stávají skutečností

Jedna z klientek se chtěla vždy živit pohybem. A po letech, kdy prostřídala všemožné druhy od baletu přes hip hop až po tanec na tyči. Nikoli u tyče, ale skutečnou akrobacii a gymnastiku na tyči. Vždy, když slyšíme, že tohle někdo dělá skví se v nás neskutečný respekt. A tato slečna si chtěla založit pole dance studio. Naproti tomu její přátelé si chtěli zase založit ateliér – jeden na fotografování a druhý na malování. A tak si řekli, proč to nespojit v jedno? Odkoupili tedy jakousi starou fabriku a v ní si začali všichni společně plnit svoje sny. Které jistě nejsou malé.

Cesta k cíli není bez překážek

Jenže fabrika potřebovala spoustu oprav a mimo jiné měla i okna v dost dezolátním stavu. Neskutečně špinavá, tak že by je nezvládli umýt sami a potřebovali někoho zavolat. Dali se tedy do hledání. A po pár okamžicích narazili na naši čisticí firmu – A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ano, to jsme my. Mimo jiné provádíme i profesionální mytí oken. Klientka tedy rozhodně nepochybila, že natrefila právě na naši firmu a rozhodla se nám svěřit osud oken do našich rukou.

Naštěstí jsou tu odborníci ochotní pomoci

Nyní vám přiblížíme, jak takoví čisticí proces oken probíhá, abychom dosáhli perfektního umytí. Který naše firma vždy zaručí. Pro kvalitní umytí oken je vždycky důležité perfektně umýt celou plochu okna a také neopomenout jeho rámy a parapety. Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém umytí rozmývákem, následující důkladným setřením skleněné plochy za pomoci stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci vyleští okno na sucho čistou bavlněnou plenou. Protože naše firma má opravdu spoustu zkušeností, provádíme čištění technologii tzv. triku suchého leštění.

A je o starost méně

Jedním z hlavních pilířů priorit naší firmy A SERVIS LIPKA je kvalita úklidových služeb. I proto nikdy naši pracovníci nepoužívají lešticí přípravky.  Jedná se sice o fyzicky náročnější postup, jelikož okna pracovníci leští pouze na sucho. Ale je tím zaručeno, že okna zůstanou mnohem déle čistá. Naše firma má již za všechna léta praxe dobře prověřeno, že při použití lešticích přípravků, jsou po krátkém čase vidět na oknech nevzhledné šmouhy a tahy po leštění. Při mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla, v opačném případě by se mohlo stát, že i staré leštidlo po nějaké době vlivem povětrnostních podmínek vystoupí, a byly by tak viditelné nežádoucí stopy a mapy z leštění. Okna jsme umyli jak se patří a klienti říkali, že jsou s naší odvedenou prací naši firmy Mělník okna, mytí spokojeni.

In : Mytí oken

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Le Musée de la Résistance de Châteaubriant 17.9.2019
    Les 21 et 22 septembre 2019, le Musée de la Résistance de Châteaubriant participe à la 36e édition des Journées Européennes du Patrimoine, organisée par le Ministère de la Culture. A cette occasion, le musée est ouvert le samedi et le dimanche de 14h à 18h. L’entrée et les animations sont gratuites pour tous. Au […]
  • Abbaretz pleine nature, de nouveaux aménagements 17.9.2019
    De nouveaux aménagements sur le site d’Abbaretz pleine nature. Nathalie Mauclair, double championne du monde de trail sera présente à l’inauguration samedi 21 septembre 2019 à 11h30. Bienvenue à Abbaretz pleine nature ! Les visiteurs peuvent découvrir dès l’entrée du site les nouveaux aménagements réalisés par le Département de Loire-Atlantique qui a pour ambition d’accueillir […]
  • La location des vélos à assistance électrique simplifiée 28.8.2019
    La location des vélos à assistance électrique en libre-service à Châteaubriant est simplifiée. À partir du lundi 2 septembre, des cartes avec un forfait d’heures sont en vente à l’Office de Tourisme, ainsi qu’au guichet unique des familles. Afin de faciliter la location des VAE sur les deux stations libre-service. Celles de la gare et […]