Každý máme své sny. Výškové práce Mělník, mytí oken, čištění fasád, odstranění, stržení polepů

40 Views No Comment

Každý máme nějaké ty sny. Nebo jsme alespoň kdysi měli. Pokud tvrdíte, že ne, určitě pěkně mlžíte. I my s kolegy každý máme nějaký ten sen. Třeba mít velkou početnou rodinu, vydělávat tolik peněz, že nemusíte každý měsíc ke konci obracet peněženku a každou korunu. Nebo někdo jako třeba naši poslední klienti měli každý svůj sen a ty pak všechny spojili dohromady. Že si říkáte, že to není možné? Ale oni to dokázali.

Velké sny se stávají skutečností

Jedna z klientek se chtěla vždy živit pohybem. A po letech, kdy prostřídala všemožné druhy od baletu přes hip hop až po tanec na tyči. Nikoli u tyče, ale skutečnou akrobacii a gymnastiku na tyči. Vždy, když slyšíme, že tohle někdo dělá skví se v nás neskutečný respekt. A tato slečna si chtěla založit pole dance studio. Naproti tomu její přátelé si chtěli zase založit ateliér – jeden na fotografování a druhý na malování. A tak si řekli, proč to nespojit v jedno? Odkoupili tedy jakousi starou fabriku a v ní si začali všichni společně plnit svoje sny. Které jistě nejsou malé.

Cesta k cíli není bez překážek

Jenže fabrika potřebovala spoustu oprav a mimo jiné měla i okna v dost dezolátním stavu. Neskutečně špinavá, tak že by je nezvládli umýt sami a potřebovali někoho zavolat. Dali se tedy do hledání. A po pár okamžicích narazili na naši čisticí firmu – A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ano, to jsme my. Mimo jiné provádíme i profesionální mytí oken. Klientka tedy rozhodně nepochybila, že natrefila právě na naši firmu a rozhodla se nám svěřit osud oken do našich rukou.

Naštěstí jsou tu odborníci ochotní pomoci

Nyní vám přiblížíme, jak takoví čisticí proces oken probíhá, abychom dosáhli perfektního umytí. Který naše firma vždy zaručí. Pro kvalitní umytí oken je vždycky důležité perfektně umýt celou plochu okna a také neopomenout jeho rámy a parapety. Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém umytí rozmývákem, následující důkladným setřením skleněné plochy za pomoci stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci vyleští okno na sucho čistou bavlněnou plenou. Protože naše firma má opravdu spoustu zkušeností, provádíme čištění technologii tzv. triku suchého leštění.

A je o starost méně

Jedním z hlavních pilířů priorit naší firmy A SERVIS LIPKA je kvalita úklidových služeb. I proto nikdy naši pracovníci nepoužívají lešticí přípravky.  Jedná se sice o fyzicky náročnější postup, jelikož okna pracovníci leští pouze na sucho. Ale je tím zaručeno, že okna zůstanou mnohem déle čistá. Naše firma má již za všechna léta praxe dobře prověřeno, že při použití lešticích přípravků, jsou po krátkém čase vidět na oknech nevzhledné šmouhy a tahy po leštění. Při mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla, v opačném případě by se mohlo stát, že i staré leštidlo po nějaké době vlivem povětrnostních podmínek vystoupí, a byly by tak viditelné nežádoucí stopy a mapy z leštění. Okna jsme umyli jak se patří a klienti říkali, že jsou s naší odvedenou prací naši firmy Mělník okna, mytí spokojeni.

In : Mytí oken

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Un dimanche de galop à Erbray 17.7.2019
    Un dimanche de galop à Erbray sur l’hippodrome des Bigodières ce dimanche 21 juillet 2019. Jacqueline de Pontbriand ex-présidente qui fut président de la société des courses Erbray-Moisdon-Nozay a passé la main.  C’est désormais Gaël de Freslon le nouveau président qui tient les rennes. Il n’est pas nouveau dans la société des courses. Il était […]
  • Un incendie sous les éoliennes d’Erbray 17.7.2019
    Près de Châteaubriant. Un incendie sous les éoliennes d’Erbray s’est déclaré vers 19 h au lieu dit la Picardie. Devant les cinq éoliennes entre le ruisseau du Rocher et le lieu-dit la Picardie. Un front de feu de 1000 mètres est combattu par une quarantaine d’hommes venus des casernes de Treffieux, St Julien de Vouvantes, […]
  • Du Galop ce jeudi à la Métairie-Neuve pour une journée Prémium 10.7.2019
    Il y a du galop ce jeudi à la Métairie-Neuve. Après un succès mitigé lors de la première journée du Meeting d’été mardi, on remet cela ce jeudi 11 juillet à l’hippodrome de la Métairie-Neuve à Châteaubriant. La journée de mardi a permis d’enregistrer un montant d’enjeux PMU de 12.022.990 €, c’est à dire sur […]