Můj manžel je velice úspěšný. Sama jsem jeho největší fanynkou. Snažím se ho podporovat ve všem, co dělá. On mě také. Každý se živíme tím, co nás baví. Vzájemně se podporujeme v našich snech a cílech. Máme spolu opravdu nádherný vztah. Však jsme se taky dlouho hledali. A našli jsme se. Máme spolu dvě nádherné děti a nemám ráda, když nám někdo narušuje domácí symbiotickou pohodu. Ovšem tentokrát se to stalo. Ten ničema ještě dostane! Běda mu! No dobře, už jej asi nevypátráme, možná jen pokud bychom nainstalovali domácí kameru. Jenže na to teď logicky nemáme finance, když se musíme vypořádat s tím, co se nám právě přihodilo. O ano, já to pořád neřekla. Já vím, jsem holt ukecaná. Odpusťte mi. Už se snad dostanu k jádru věci. Manžel má jako povolání autodílnu. Sám si ji vybudoval.

jak odstranit graffiti  jak se bránit proti vandalům tipy jak odstranit graffiti

Sám si na ní dal…

Sám si na ní dal záležet. Sám zvelebil její venek, tak že vypadá krásně. Sám o ni pečuje. Sám si vybudoval dobré jméno a nemá problémy se zákazníky. Jenže někdo se to rozhodl narušit. Nějací chuligáni nasprejovali na manželovu autodílnu takzvané graffiti. Hrozně mě to naštvalo. Něco si zkrátka sami vybudujete a staráte se o to a někdo se rozhodne vám to narušit. Já vím, a musím dát za pravdu, že ji sice nezničili kompletně, ale přesto. Poničená část je pro mě stále poničená část. Bylo mi mého muže tak líto. Byl úplně v koncích. Nikdy jsem ho neviděla tak zlomeného. Věděla jsem, že si nemůže dovolit opravu, tak jsem mu řekla, ať si nedělá starosti, že se o to postarám. Nejprve jsem si řekla, že si s tím zkusím poradit sama. Koupila jsem neutrální bílé spreje. Doufala jsem, že tím přebiju to, co tam nechali chuligáni.

kvalitní odstranění graffitiAGO na všechny povrchycena odstranění graffiti

Na manželovu autodílnu…

Na manželovu autodílnu nasprejovali jakousi barevnou změť čehosi, která vůbec, ale vůbec nedávala smysl. Našla jsem tedy v obchodě neutrální spreje v původní barvě manželovy dílny. Tedy alespoň jsem si to myslela. Zaplatila jsem a vydala jsem se v pozdních hodinách k manželově autodílně. Chtěla jsem, aby to bylo jako překvapení na ráno, až se vzbudí a půjde do práce. Vytáhla jsem z tašky spreje a připadala si jako opravdový nelegální sprejer, který jde ničit něčí majetek. Až na to, že ho jdu spravit. Ani jsem si nedala mikinu, natož kapuci. Nechtěla jsem, abych vypadala jinak, než kdo ve skutečnosti jsem. Dala jsem se do sprejování. Ve tmě to vypadalo docela slibně. Plácala jsem se po rameni (samozřejmě metaforicky), že jsem odvedla dobrou práci. Těšila jsem se co přijde druhý den, jak manželovi udělám radost.

kdo odstraní graffitirady jak odstranit graffitistop graffiti

odstranění graffiti

Spokojená jsem odešla domů. Druhý den mi manžel hned z rána vyděšeně volal. Že prý mu někdo zas postříkal autodílnu, ale tentokrát přebyl to staré bílou barvou, prý to ale vypadá snad ještě hůř. Musela jsem se zhluboka nadechnout a začala jsem vysvětlovat manželovi, že jsem to byla já, že jsem to chtěla jako překvapení. Manžel byl dojat mojí snahou a říkal, že přehání, že to není až tak hrozné. Já na to odvětila, že svou chybu napravím, ať se nestará. Nakonec jsem zavolala firmu odstranění graffiti, která graffiti perfektně odstranila. Doporučuji!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *