Umývanie okien som úplne vzdala, v poschodovom dome a s deťmi, to bola práca na celý deň. Firmu a jej servis mi odporučila kolegyňa z bývalej práce. Profesionálny tím pracovníkov od spoločnosti A SERVIS LIPKA s.r.o., Umývanie vo výškách, udržuje okná podniku, kde som pracovala v pravidelných intervaloch.

Umývanie okien doma pohodlne

Najprv som si myslela, že svoje služby ponúka len veľkým organizáciám, ale po telefonickom kontakte, som bola ubezpečená, že sa mýlim a môžem ich služby využiť aj ako osoba súkromná. Dohodla som si teda termín a očakávala celá natešená, že ušetrím svoj čas pre deti a vôbec pre rodinu. Manžel síce pochyboval o kvalite ich práce, napriek tomu, tak ako ja bol zvedavý ako si poradia s prácou, ktorá bola po celé roky v mojej kompetencii.

V deň príchodu…

V deň príchodu, mimochodom, v danú dobu sa dostavili pracovníci spoločnosti a ja som sledovala ich prácu. Najprv veľmi kvalitne umyli rámy a parapety okien, potom sa pustili do samotného umývania početných okien v dome. S precíznosťou umývali nečistotu, prach a šmuhy z môjho posledného umývanie okien. Potom nechali okná oschnúť a na moje prekvapenie, bez použitia leštidla, začali leštiť plochy okien na sucho. Táto určite veľmi náročná práca, bola po chvíľke viditeľná. Žiadne šmuhy a pritom, žiadne leštidlo.

čisté okná v domácnosti

Samozrejme som sa spýtala, prečo nepoužívajú leštidla, ktorá by ich prácu určite uľahčila. Vysvetlenie bolo úžasne zaujímavé. Práve používané leštidla sú príčinou, ktorá zanechávajú šmuhy. Takže už nikdy žiadna leštidla a len a len špecialistami od A SERVIS, ktorí vedia, čo moje okná potrebujú.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *