Podarilo sa mi získať priestory pre otvorenie mojej kaviarne, ktorú som vážne dlho chcel. Ale potrebovalo to tam poriadne zrekonštruovať, pretože bol celkom zanedbaný. Keď bolo všetko hotové, bolo potrebné len ešte urobiť poriadne upratovanie – hlavne umývanie okien. A na to som si najal upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.Výškové umývanie okien. Mala na internete tie najlepšie referencie.

 

Doteraz som priateľke veľmi vďačný, že ju našla. Prácu totiž odvádzajú úplne perfektne. Okná vyčistili úplne dokonale a to za dosť krátku dobu. Navyše sme boli veľmi milí ochotní pracovití, takže všetko bolo jednoducho na výbornú. Aby sme nemali ďalšie starosti s údržbou okien, naniesli nám na tieto sklá nano impregnáciu okien GLP, po ktorej sa vraj špina už toľko na oknách neusadzuje. A je pravda, že špinu vždy stačí dať dole prúdom vody.

Ďalej sme sa dozvedeli…

Ďalej sme sa dozvedeli, že táto firma ponúka aj ďalšie upratovacie služby. Preto som si hneď objednal aj čistenie podláh, hlavne kvôli tomu, aby potom na ňu mohli dať vosk. Má totiž vraj protišmykový efekt, čo je presne to pravé, čo potrebujem. Pretože chcem mať v kaviarni aj parket, kde sa bude tancovať salsa, bachata a ďalšie latinskoamerické tance.

profesionálne leštenie a umývanie sklenených plôch

Týmto môžem službu umývanie okien Bratislava jedine odporučiť, pretože odviedli naozaj vynikajúcu prácu a aj za prijateľnú cenu, ktorá sa zdá prvýkrát vyššia, ale okná vydržia čistá dlho, a podlaha tiež a vôbec nešmýka, takže vo výsledku nejde o predraženú záležitosť. Naopak o investíciu, do ktorej sa oplatí investovať. Pretože na takto dokonalé upratovanie jednoducho nemám prostriedky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *