S prichádzajúcou zimou sa nielen zhoršuje počasie vonku, ale zvyšuje sa aj nápor na podlahové krytiny v obchodoch, kaviarňach, reštauráciách a podobných zariadeniach. Všade tam, kam chodia ľudia z vonku, bez toho aby sa prezúvali. Nanášajú dovnútra mokré nečistoty z vonku, bahno a zmesku roztápajúceho sa snehu sa zvyšky posypových solí. To sa samozrejme negatívne prejavuje na podlahových povrchoch. Soli na ne pôsobia veľmi agresívne a zvyšné nečistoty sa pri nápore väčšieho množstva zašľapujú do podlahy, v ktorej sa usadzujú. – Čistenie podláh Bratislava

V našej kaviarni sa každý deň pretočí veľké množstvo hostí, čo nás teší, ale naša podlaha z toho nijako nejasá. Rozhodli sme sa jej trošku prilepšiť a občas ju nechať detailne vyčistiť pomocou strojového čistenia a účinnej ale šetrnej chémie. V tomto smere spolupracujeme s A SERVISOM LIPKA, s.r.o., Čistenie podláh Bratislava, ktorý je schopný zaistiť perfektnú starostlivosť nielen podlahám ale aj svojim zákazníkom.

Bez problémov…

Bez problémov nám vyhoveli s takým termínom, ktorý nijako neobmedzoval kaviareň v prevádzke. Zamestnanci servisu na mňa urobili ten najlepší dojem. Príjemne sme sa pri čistení porozprávali. Dozvedel som sa dokonca zaujímavé informácie o spôsobe čistenia podláh. Konečne som si urobil jasno v druhoch čistiacej chémie a rozdielom medzi zásaditou – šetrnou k povrchom a kyslou – agresívnejšou, ktorá sa používa na veľmi hrubé znečistenia.

Podlaha bola čistená strojovým kotúčom, ktorý sa ukázal byť tou správnou voľbou pre čistenie zanesené podlahy. Kefy vykefovali na povrch nečistoty a vysávač ich vysal tak dokonale, že aj podlaha bola takmer suchá. Radi A SERVIS ďalej odporučíme. Mali sme s ním tie najlepšie skúsenosti a naša podlaha na ne bude určite vďačne spomínať.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *