Od jednej upratovacej firmy som požadoval strojové vyčistenie podláh v budove, kde sídli niekoľko firiem a podnikov. Našiel som si ich podľa ich referencií na internete. Zavolal som im a dohovoril sa s nimi na termíne, predbežnú kalkuláciu a všetkých ostatných náležitostiach. – Strojové čistenie podláh

Dobrý dojem na mňa urobili už po telefóne, kedy boli veľmi príjemní a ochotní. V dohodnutý deň prišli a pustili sa do práce. A musím povedať, že nielen ja, ale aj zvyšok ľudí, ktorí v dome pracujú, sa nestačili čudovať. Po vyčistení a umytí chémie z povrchu podlahy zostala podlaha krásne čistá a lesklá. Som s nimi veľmi spokojný a som rád, že som sa obrátil na túto spoľahlivú a kvalitnú upratovaciu spoločnosť.

Prácu odviedli…

Prácu odviedli naozaj perfektne. Ich ďalším veľkým plusom je, že neponúka len čistenie podláh, ale aj čistenie kobercov, umývanie okien, odstraňovanie plesní a dokonca odstraňujú aj grafity. A to nielen do kancelárií, ale aj do domácností. Takže keď budem čokoľvek potrebovať, určite sa obrátim len a len na túto firmu. Dúfam, že som svoju recenziám pomohol tým, ktorí takisto hľadajú čistenie podláh. Pretože firiem je veľa, ale nie každá je takto spoľahlivá a kvalitná.

Už mám aj tú zlú skúsenosť, že si firma za upratovanie naúčtovala vyložene nehoráznu sumu a rozhodne svoju prácu nesplnili podľa nášho očakávania. Preto ju všetkým, najprv čistenie podláh Bratislava, vrelo odporúčame. A SERVIS LIPKA, s.r.o., Strojové čistenie podláh, je skutočnou zárukou kvality vo všetkých smeroch, ktoré považujem za dôležité, čo je výkon práce, profesionalita zamestnancov a dostupná cena.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *