Ve čtení recenzí se zrovna nevyžívám a už vůbec většinou neztrácím čas jejich psaním. Ale tentokrát jsem si řekla, že si na to pár minut vyhradím, protože o této firmě by se podle mě určitě mělo vědět. Jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování plísní, která nám doma pomohla s odstraněním plísně.

S plísní jsou opravdu problémy, už jen proto, že ne vždy se dá přítomnost plísňové infekce rozpoznat. Většinou si toho člověk všimne, až je plíseň docela rozlezlá, takže je pak o to těžší se jí zbavit. A aby nestačilo, že to hrozně vypadá a zapáchá to, tak plíseň může způsobovat i řadu onemocnění. Často se jedná o dýchací a kožní problémy, dokonce i o infekce, takže je jasné, že jsme se jí chtěli co nejdříve zbavit. A protože naše paní na úklid si s tím nevěděla rady, tak bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu.

Takže mi nezbylo…

Takže mi nezbylo nic jiného, než si sednout k internetu a hledat nějakou firmu, což znamenalo přečíst spoustu recenzí, aby to nebyly vyhozené peníze. A tak jsem našla právě firmu A SERVIS a její službu likvidaci plísní Praha. Zeď očistili a nanesli na ni druhý den ochranný nátěr LSG, který zabraňuje tomu, aby se plíseň mohla znovu vytvořit.

Zeď byla opravdu jako nová, krásně čistá a my si konečně oddychli, protože nikdo nechce mít doma plíseň. A ani jim to dlouho netrvalo, minimálně ne tak dlouho, jak jsme očekávali, že to může zabrat času. Proto bych chtěla všem tuto firmu a její službu odstranění plísně Praha všem vřele doporučit. My s kolegy jsme s nimi byli spokojení po všech stránkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *