Slyšeli jste už o progresivním protiplísňovém nátěru LSG? Je založený na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. – Protiplísňový nátěr

Pro buňky…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky. Je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Po sečtení všech těchto faktů se jedná o jeden z nejlepších prostředků jak plísní nejen předcházet, ale jak se jí i zbavit. Málo co se u plísně postará jak o její odstranění, tak o její prevenci. A u které firmy ho můžete najít?

Nabízí ho úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., Protiplísňový nátěr, která navíc nabízí i službu likvidaci plísní Praha, což zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Takže pokud se plísně bojíte, nebo už se vám na zdi bohužel vyskytla, je moudré se obrátit na tuto firmu, aby se o to postarala. Zbavit se plísně své pomocí totiž bohužel příliš nefunguje. Plíseň má tendenci se neustále vracet, pokud použijete běžné přípravky z drogerie. Chce to něco účinnějšího. Chce to LSG.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *