Na čištění koberců je nejlepší strojová metoda Ústí nad Labem, pokud chcete, aby vaše koberce zářily čistotou

26 Views No Comment

V naše nakladatelství se konala vernisáž na počet vydání nové knihy naše oblíbeného autora, a tak přišlo několik lidí, a tak dále a však to znáte. A v té naší místnosti, kde se to koná, to už byla několikátá vernisáž nebo večírek, ale po této už naše koberce vypadali opravdu bídně. Bylo potřeba s tím skutečně něco udělat. Náš úklidový personál nám řekl, že na to nemá dostupné prostředky. Na jejich obranu, skutečně je neměl.

Ale museli jsme se o to postarat, protože kdyby se tam měla konat další událost a koberce by tam byly v tomto stavu, byla by to skutečně ostuda. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme úklidovou firmu. Ale nikdo z nás neměl žádné zkušenosti s nějakou, tak jsme hledali na internetu. Nakonec jsme se rozhodli pro firmu A SERVIS Jak čistit koberce Ústí nad Labem.  Byli totiž jedni z mála, kteří nepoužívají extrakční metodu čištění.

Protože…

Protože jsme o ní slyšeli jen samá negativa, a prakticky každý říkal, že je to jen zbytečné vyhození peněz.  A navíc A SERVIS měla hromadu dobrých recenzí na internetu, tak jsme si řekli, že to vyzkoušíme. Na čištění koberců používají strojovou metodu, a musím za sebe i za své kolegy říct, že jsme byli více než spokojeni. Koberce vyčistili perfektně a neměli nejmenší problém se přizpůsobit našim časovým požadavkům.

Protože bylo potřeba, aby čištění probíhalo, až tady bude co nejméně lidí, což je samozřejmě v pozdních hodinách. O víkendu se nám tady kvůli tomu nikomu být nechtělo. Mě osobně tato jejich služba zaujala natolik, že jsem i doma dala sbohem čištění koberců a už si je nechávám čistit pouze od této firmy, protože bych koberce mohla drhnout klidně celý den, ale stejně bych nikdy nedosáhla výsledku, který je A SERVIS LIPKA, s.r.o. schopen vykouzlit.

Navíc…

Navíc jejich zaměstnanci jsou opravdu milí. Můžete se na ně spolehnout v jakémkoli ohledu, je s nimi skvělá domluva. Paní na centrále byla opravdu hrozně moc hodná.  Navíc hned druhý den, co jsme jim volali, jsme měli návrh zakázky. To bylo opravdu příjemné překvapení, protože tak rychlé jednání nikdo nečekal. Koberce jsou od nich opravdu krásně čisté. A navíc nabízejí i řadu dalších služeb.

Takže pokud potřebujete i něco jiného, jako například čištění podlah, nebo mytí oken, také doporučuji se obrátit na ně. Jistě budou vynikající všechny jejich služby. A také po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže se opravdu nemusíte bát, že by vaši zakázku nepřijali. Jsou zde pro každého, kdo jejich služby potřebuje, a když se prosadili v Německu a v Rakousku, tak musí být skutečně dobří. Já na ně nedám dopustit a neměnila bych.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant 30.9.2019
    Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant, vendredi 4 octobre 2019. La Charrue n’est plus, vive Chez Moss. Une soirée d’inauguration qui démarre fort. Très fort. Une soirée sous le signe de l’HipHop-Cuba et de l’Afrorap togolais. Deux styles musicaux à découvrir d’urgence. Flaco Nuñez , de son vrai nom Livan Nuñez […]
  • Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant 29.9.2019
    Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant sur le site de Choisel ce dimanche . La météo avait décidé de rajouter à la difficulté de la piste de cross et de cso pour les derniers tests dominicaux. Mais Nicolas Touzaint a su déjouer avec talent les pièges du cross dans le CCI3* et l’emporte avec Vendée Globe’Jac […]
  • Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant 27.9.2019
    Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant ce vendredi 27 septembre. Pour cette édition 2019, le programme s’est étoffé avec une épreuve internationale de plus. Cela permet de réunir prêt de 170 partants. Gage d’une nouvelle belle réussite pour Châteaubriant. Toute la semaine précédente, les équipes ont travaillé d’arrache‐pied afin d’ameublir le sol […]