V naše nakladatelství se konala vernisáž na počet vydání nové knihy naše oblíbeného autora, a tak přišlo několik lidí, a tak dále a však to znáte. A v té naší místnosti, kde se to koná, to už byla několikátá vernisáž nebo večírek, ale po této už naše koberce vypadali opravdu bídně. Bylo potřeba s tím skutečně něco udělat. Náš úklidový personál nám řekl, že na to nemá dostupné prostředky. Na jejich obranu, skutečně je neměl.

Ale museli jsme se o to postarat, protože kdyby se tam měla konat další událost a koberce by tam byly v tomto stavu, byla by to skutečně ostuda. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme úklidovou firmu. Ale nikdo z nás neměl žádné zkušenosti s nějakou, tak jsme hledali na internetu. Nakonec jsme se rozhodli pro firmu A SERVIS Jak čistit koberce Ústí nad Labem.  Byli totiž jedni z mála, kteří nepoužívají extrakční metodu čištění.

Protože…

Protože jsme o ní slyšeli jen samá negativa, a prakticky každý říkal, že je to jen zbytečné vyhození peněz.  A navíc A SERVIS měla hromadu dobrých recenzí na internetu, tak jsme si řekli, že to vyzkoušíme. Na čištění koberců používají strojovou metodu, a musím za sebe i za své kolegy říct, že jsme byli více než spokojeni. Koberce vyčistili perfektně a neměli nejmenší problém se přizpůsobit našim časovým požadavkům.

Protože bylo potřeba, aby čištění probíhalo, až tady bude co nejméně lidí, což je samozřejmě v pozdních hodinách. O víkendu se nám tady kvůli tomu nikomu být nechtělo. Mě osobně tato jejich služba zaujala natolik, že jsem i doma dala sbohem čištění koberců a už si je nechávám čistit pouze od této firmy, protože bych koberce mohla drhnout klidně celý den, ale stejně bych nikdy nedosáhla výsledku, který je A SERVIS LIPKA, s.r.o. schopen vykouzlit.

Navíc…

Navíc jejich zaměstnanci jsou opravdu milí. Můžete se na ně spolehnout v jakémkoli ohledu, je s nimi skvělá domluva. Paní na centrále byla opravdu hrozně moc hodná.  Navíc hned druhý den, co jsme jim volali, jsme měli návrh zakázky. To bylo opravdu příjemné překvapení, protože tak rychlé jednání nikdo nečekal. Koberce jsou od nich opravdu krásně čisté. A navíc nabízejí i řadu dalších služeb.

Takže pokud potřebujete i něco jiného, jako například čištění podlah, nebo mytí oken, také doporučuji se obrátit na ně. Jistě budou vynikající všechny jejich služby. A také po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže se opravdu nemusíte bát, že by vaši zakázku nepřijali. Jsou zde pro každého, kdo jejich služby potřebuje, a když se prosadili v Německu a v Rakousku, tak musí být skutečně dobří. Já na ně nedám dopustit a neměnila bych.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *