Strojová metoda Praha je vhodná na čištění koberců i ve velkých prostorách

8 Views No Comment

Zdravím, pokud uvažujete, že si necháte vyčistit koberce od nějaké úklidové firmy. Tak vám doporučuju. Abyste si tuto službu neobjednávali u firmy, která používá extrakční metodu čištění. Ta totiž koberce nikdy nedokáže pořádně vyčistit. Funguje totiž na tom principu, že se do koberce vstříkne chemie, a to opravdu jen na krátkou chvíli. Takže se nedostane do hloubky, nestačí na špínu vůbec zapůsobit a koberec pak pořádně nevyčistí.

A nejhorší na tom je, že jakmile koberec uschne, tak na koberci zůstanou fleky. Alespoň taková byla naše zkušenost ve firmě. Rekonstruujeme koupelny a chodí nám opravdu hodně klientů, jdou se podívat, než si objednají pochopitelně, takže je třeba nechávat koberce pravidelně čistit. Ale nikdy jsme nenašli firmou, kterou bychom si najali dvakrát, protože jsme nikdy nebyli úplně spokojení. Používali totiž extrakční metodu čištění, a to pokaždé dopadlo špatně.

Takže…

Takže jsem si sedl k počítači a hledal takovou firmu, která by měla dobré reference. A nakonec se mi zalíbila úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Recenze čištění koberce Praha, protože měla opravdu dobré ohlasy. Sice ostatní psali, že jsou o něco dražší, ale to mi nevadilo. Protože pokud jsem měl alespoň nějakou záruku, že to bude vše v pořádku a koberce budou konečně pořádně vyčištěné.

Používají totiž kotoučovou metodu, která dneska patří k těm nejlepším metodám čištění koberců. Tak jsme jim zavolali a dobrý dojem na mě udělali už hned po telefonu. Vše nám bylo po telefonu vysvětleno, jak probíhá jejich práce, co používají za metodu k čistění koberců a další podrobnosti, takže jsme měli jistotu, že o extrakční metodu opravdu nepůjde. Domluvili jsme se na termínu a byli zvědaví.

Přijeli…

Přijeli přesně na čas, dům si prošli a prohlédli a hned potom se pustili do práce. Začali zanášet speciálně namíchanou chemii do hlubších struktur koberce, aby účinně zapůsobila. Nechali ji tam nějakou dobu, pak koberec vykartáčovali kotoučovým strojem, aby se nečistoty dostaly na povrch, koberce vydezinfikovali a zbavili roztočů. Především jim navrátili původní barvu i vzhled, bez jakýkoliv fleků či šmouh.

Toho dosáhli jejich vysavačem, který nejen vytáhne z koberce veškerou špínu, ale i vlasy koberce hezky nadzvedne, takže koberce potom vypadaly opravdu skvěle. Všichni kolegové byli z jejich práce také velice nadšení a prohlásili, že konečně naše koberce po dlouhé době jsou pořádně vyčištěné. U této firmy rozhodně zůstaneme, protože odvedli skutečně vynikající práci. Proto je všem chceme doporučit. Nabízí i celou řadu dalších služeb, takže se na ně určitě znovu obrátíme, i když budeme potřebovat něco jiného.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Quinté + à l’hippodrome de la Métairie Neuve 16.8.2019
    Lundi 19 août à 13h50, épreuve du Quinté + à l’hippodrome de la Métairie Neuve. Aprsè la journée Prémium Trot du 5 août dernier, le meeting d’été continue au grand galop lundi 19 Août à l’hippodrome de la Métairie Neuve à Châteaubriant. C’est l’occasion du traditionnel Tiercé-Quarté-Quinté+ au Galop, à partir de 13h20. Au programme […]
  • Les Quat’fers en l’air au château de Châteaubriant 11.8.2019
    Les Quat’fers en l’air au château de Châteaubriant dimanche 11 août 2019, a 17h30. Après s’être produites à la Garenne-Lemot cette semaine, c’est le château de Châteaubriant qui reçoit Gabi Chitescu et Garance Hubert-Samson ce dimanche. Un duo de cascadeuses un peu givrées. Elles sont prêtes à tout pour gravir les plus hauts sommets. Et […]
  • A Châteaubriant les camping-cars laissent un bilan mitigé 8.8.2019
    Les camping-cars ont quitté le champ de foire de Béré. Ils laissent aux employés de la ville le soin de nettoyer pour remettre en ordre de marche le site. Ils laissent aussi aux commerçants castelbriantais un drôle de sentiment. A Châteaubriant les camping-cars laissent un bilan mitigé. Coté participation, on nous avait promis 1000 à […]