Strojová metoda Praha je vhodná na čištění koberců i ve velkých prostorách

8 Views No Comment

Zdravím, pokud uvažujete, že si necháte vyčistit koberce od nějaké úklidové firmy. Tak vám doporučuju. Abyste si tuto službu neobjednávali u firmy, která používá extrakční metodu čištění. Ta totiž koberce nikdy nedokáže pořádně vyčistit. Funguje totiž na tom principu, že se do koberce vstříkne chemie, a to opravdu jen na krátkou chvíli. Takže se nedostane do hloubky, nestačí na špínu vůbec zapůsobit a koberec pak pořádně nevyčistí.

A nejhorší na tom je, že jakmile koberec uschne, tak na koberci zůstanou fleky. Alespoň taková byla naše zkušenost ve firmě. Rekonstruujeme koupelny a chodí nám opravdu hodně klientů, jdou se podívat, než si objednají pochopitelně, takže je třeba nechávat koberce pravidelně čistit. Ale nikdy jsme nenašli firmou, kterou bychom si najali dvakrát, protože jsme nikdy nebyli úplně spokojení. Používali totiž extrakční metodu čištění, a to pokaždé dopadlo špatně.

Takže…

Takže jsem si sedl k počítači a hledal takovou firmu, která by měla dobré reference. A nakonec se mi zalíbila úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Recenze čištění koberce Praha, protože měla opravdu dobré ohlasy. Sice ostatní psali, že jsou o něco dražší, ale to mi nevadilo. Protože pokud jsem měl alespoň nějakou záruku, že to bude vše v pořádku a koberce budou konečně pořádně vyčištěné.

Používají totiž kotoučovou metodu, která dneska patří k těm nejlepším metodám čištění koberců. Tak jsme jim zavolali a dobrý dojem na mě udělali už hned po telefonu. Vše nám bylo po telefonu vysvětleno, jak probíhá jejich práce, co používají za metodu k čistění koberců a další podrobnosti, takže jsme měli jistotu, že o extrakční metodu opravdu nepůjde. Domluvili jsme se na termínu a byli zvědaví.

Přijeli…

Přijeli přesně na čas, dům si prošli a prohlédli a hned potom se pustili do práce. Začali zanášet speciálně namíchanou chemii do hlubších struktur koberce, aby účinně zapůsobila. Nechali ji tam nějakou dobu, pak koberec vykartáčovali kotoučovým strojem, aby se nečistoty dostaly na povrch, koberce vydezinfikovali a zbavili roztočů. Především jim navrátili původní barvu i vzhled, bez jakýkoliv fleků či šmouh.

Toho dosáhli jejich vysavačem, který nejen vytáhne z koberce veškerou špínu, ale i vlasy koberce hezky nadzvedne, takže koberce potom vypadaly opravdu skvěle. Všichni kolegové byli z jejich práce také velice nadšení a prohlásili, že konečně naše koberce po dlouhé době jsou pořádně vyčištěné. U této firmy rozhodně zůstaneme, protože odvedli skutečně vynikající práci. Proto je všem chceme doporučit. Nabízí i celou řadu dalších služeb, takže se na ně určitě znovu obrátíme, i když budeme potřebovat něco jiného.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Reklama

Antigrafitový náter Bratislava

 

Odstranění graffiti Brno

 

Airport Taxi Bratislava

RSS Français
  • Les Anges Diaboliques fêtent leurs 20 ans 23.3.2019
    Au Grand-Auverné, c'est le branle-bas de combat. Les Anges Diaboliques, la troupe de théâtre fête ses 20 ans. Les vendredi 29 mars, samedi 30 mars à 20h30 et le dimanche 31 mars à 14h30, c'est à la salle de l'Asphodèle que les acteurs amateurs monteront sur les planches et présenteront au public leur joie de […]
  • L’équipe Nantes Rezé Basket se déplace à Derval 27.2.2019
    L’élite national du basket féminin rencontre les jeunes sportifs de Loire-Atlantique, mercredi 6 mars après-midi Les Déferlantes à Derval L’équipe Nantes Rezé Basket se déplace à Derval, mercredi 6 mars après-midi. Cette animation est organisée par le Département de Loire-Atlantique afin de faire se rencontrer sportives de haut niveau et amateur. Près de 200 jeunes […]
  • Le droit des femmes au château de Châteaubriant 27.2.2019
    Un peu partout sur le département de Loire-Atlantique des événements pour la journée du droit des femmes. A Châteaubriant, c'est au château, un programme riche et diversifié sur deux jours. Exposition de la robe de Françoise de Foix - Chambre dorée. Samedi 9 mars et dimanche 10 mars au Château départemental de Châteaubriant, de 10h30 […]