Strojová metoda Praha je vhodná na čištění koberců i ve velkých prostorách

9 Views No Comment

Zdravím, pokud uvažujete, že si necháte vyčistit koberce od nějaké úklidové firmy. Tak vám doporučuju. Abyste si tuto službu neobjednávali u firmy, která používá extrakční metodu čištění. Ta totiž koberce nikdy nedokáže pořádně vyčistit. Funguje totiž na tom principu, že se do koberce vstříkne chemie, a to opravdu jen na krátkou chvíli. Takže se nedostane do hloubky, nestačí na špínu vůbec zapůsobit a koberec pak pořádně nevyčistí.

A nejhorší na tom je, že jakmile koberec uschne, tak na koberci zůstanou fleky. Alespoň taková byla naše zkušenost ve firmě. Rekonstruujeme koupelny a chodí nám opravdu hodně klientů, jdou se podívat, než si objednají pochopitelně, takže je třeba nechávat koberce pravidelně čistit. Ale nikdy jsme nenašli firmou, kterou bychom si najali dvakrát, protože jsme nikdy nebyli úplně spokojení. Používali totiž extrakční metodu čištění, a to pokaždé dopadlo špatně.

Takže…

Takže jsem si sedl k počítači a hledal takovou firmu, která by měla dobré reference. A nakonec se mi zalíbila úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Recenze čištění koberce Praha, protože měla opravdu dobré ohlasy. Sice ostatní psali, že jsou o něco dražší, ale to mi nevadilo. Protože pokud jsem měl alespoň nějakou záruku, že to bude vše v pořádku a koberce budou konečně pořádně vyčištěné.

Používají totiž kotoučovou metodu, která dneska patří k těm nejlepším metodám čištění koberců. Tak jsme jim zavolali a dobrý dojem na mě udělali už hned po telefonu. Vše nám bylo po telefonu vysvětleno, jak probíhá jejich práce, co používají za metodu k čistění koberců a další podrobnosti, takže jsme měli jistotu, že o extrakční metodu opravdu nepůjde. Domluvili jsme se na termínu a byli zvědaví.

Přijeli…

Přijeli přesně na čas, dům si prošli a prohlédli a hned potom se pustili do práce. Začali zanášet speciálně namíchanou chemii do hlubších struktur koberce, aby účinně zapůsobila. Nechali ji tam nějakou dobu, pak koberec vykartáčovali kotoučovým strojem, aby se nečistoty dostaly na povrch, koberce vydezinfikovali a zbavili roztočů. Především jim navrátili původní barvu i vzhled, bez jakýkoliv fleků či šmouh.

Toho dosáhli jejich vysavačem, který nejen vytáhne z koberce veškerou špínu, ale i vlasy koberce hezky nadzvedne, takže koberce potom vypadaly opravdu skvěle. Všichni kolegové byli z jejich práce také velice nadšení a prohlásili, že konečně naše koberce po dlouhé době jsou pořádně vyčištěné. U této firmy rozhodně zůstaneme, protože odvedli skutečně vynikající práci. Proto je všem chceme doporučit. Nabízí i celou řadu dalších služeb, takže se na ně určitě znovu obrátíme, i když budeme potřebovat něco jiného.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Un hommage pour ne pas oublier 21.10.2019
    Un hommage pour ne pas oublier. Ils et elles étaient tous là, ce dimanche, à la Sablière, à Châteaubriant, pour la 78e commémoration des 27 fusillés. 27 hommes, internés au camp de Choisel qui donnèrent leur vie et qui furent abattus par les nazis le 22 octobre 1941 Carine Picard-Nilès, la petite fille d’Odette Nilès, […]
  • Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant 30.9.2019
    Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant, vendredi 4 octobre 2019. La Charrue n’est plus, vive Chez Moss. Une soirée d’inauguration qui démarre fort. Très fort. Une soirée sous le signe de l’HipHop-Cuba et de l’Afrorap togolais. Deux styles musicaux à découvrir d’urgence. Flaco Nuñez , de son vrai nom Livan Nuñez […]
  • Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant 29.9.2019
    Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant sur le site de Choisel ce dimanche . La météo avait décidé de rajouter à la difficulté de la piste de cross et de cso pour les derniers tests dominicaux. Mais Nicolas Touzaint a su déjouer avec talent les pièges du cross dans le CCI3* et l’emporte avec Vendée Globe’Jac […]