Čistá okna po celý rok jako dárek k narozeninám? Úžasný nápad v Brně

Pravidelně umytá okna…

Pravidelně umytá okna, na která se dá koukat bez toho, abyste museli přehlížet šmouhy nebo zaschlé a neodstraněné zbytky vody. To bylo odjakživa mým snem. Hlavní podmínkou v tom všem samozřejmě bylo, že já bych pro to nehnula ani prstem. Když jsem to říkala manželovi, tak mi na to odvětil, že to bych teda měla začít s rybařením a snažit se ulovit zlatou rybku, která mi takové přání vyplní. Sarkastické poznámky mého manžela mě vždycky pobaví. Ale tady se musím přiznat, že mi bylo líto, že se mnou alespoň na chvilku tu myšlenku nesdílel.

 

Ale to jsem netušila…

Ale to jsem netušila, že jsem touhle svou poznámku zavdala manželovi tip na ideální dárek k mým blížícím se narozeninám. Na oko se tvářil, jako kdybych řekla zase nějakou svou bláznivinu a on nad tím jen mávl rukou. Ve skutečnosti začal hledat vhodnou firmu, jejíž služby by mi k narozeninám objednal. Vymyslel to tak, že první umytí oken bude provedeno na mé narozeniny, a ta další potom bude firma provádět v intervalu dvou měsíců po dobu jednoho roku.

 

Já…

Já jsem ale neměla o ničem ani tušení, takže mě auto firmy Brno mytí oken , A SERVIS LIPKA, s.r.o., které byla v den mých narozenin před naším domem, vůbec nezaujalo. Že se děje něco neobvyklého, to mi došlo až ve chvíli, kdy jsem vstoupila do bytu a uvědomila jsem si, že máme návštěvu. Manžel mi popřál k narozeninám a vysvětlil mi, v čem tkví můj dar. Dojalo mě to, hlavně ten fakt, že manžel poslouchal, nedal na sobě nic znát a potají všechno zajišťoval, aby mi udělal radost.Abych si dárek co nejlépe užila, sedla jsem si do křesla a pozorovala, jak profesionálové myjí okna. Byla jsem příjemně překvapená tím, jak jim to pěkně šlo. Okna byla umyta perfektně a leštění dopadlo také na výbornou. Neznám nikoho, kdo by to dokázal tak precizně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *