Ruční, dezinfekční, hloubkové čištění sedaček a strojové, tlakové čištění koberců Praha 3

12 Views No Comment

Tak jsem si s manželen konečně pořídili nový byt. Byl sice malý, zato útulný a náš. Na byt jsme delší dobu šetřili, abychom si do něj mohli i nakoupit nové zařízení.Nechtěli jsme byt zařídit starými věcmi, a postupně je po  jednotlivých kusech měnit za nové. Chtěli jsme jít do nového se vším všudy.Měli jsme takovou radost, že jsme pozvali pár přátel na první návštěvu. Byl podzim, doba burčáku a tak jeden z našich přátel donesl domácí červený burčák.

Když byla závava v nejlepším, jeden z hostů převrhl sklenici plnou zmíněného domácího burčáku. Viník to hned sám zkoušel vyčistit, ale spíš to rozmazal po mnohem větší ploše. Koberec byl nový! Byla jsem hodně naštvaná, tak kamarád hned sedl k počítači a kolektivně vybírali firmu v sekci Praha 3,čištění koberců, která dá vše do pořádku. Přestože jsem je přesvědčovala, at to nedělají, že je koberec na vyhození a že to nemá smysl, že to nikdo nevyčistí, vybrali firmu  A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Jak…

Jak probíhala domluva moc nevím, přiznám se, že jsem se na tom moc nepodílela, protože jsem byla přesvědčená, že je  to zbyčené. Nicméně v domluvený den k nám domů přišli dva pracovníci, kteří koberec konečně vyčistili dle našich představ. Opravdu jsem nevěřila vlastním očím, že by to bylo možné! Jejich čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem. Které patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců, jak jsme byli s manželem poučeni. Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny.

Jejich čištění je účinné právě díky tomu kotoučovému stroji, který chemii do koberce zapracovává tak dlouho, dokud není opravdu čistý. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout. Jediné, před čím je asi třeba varovat, je jejich cena. Strojová metoda čištění rozhodně nepatří k těm nejlevnějším. Ale na jejich obranu, ta cena je oprávněná.

Ta…

Ta práce je fyzicky náročná, a mají opravdu ty nejlepší dostupné možné technologie a kvalitní čisticí chemii. Takže po sečtení těchto faktorů člověk nemůže očekávat, že to bude úplně levné. Jejich zaměstnanci jsou profesionálové, kteří ví , co umí a váží si zákazníka. A od té doby, co jsem tuto firmu poznala, budu určitě využívat i  její další služby.Tato firma dále nabízí i čištění a voskování podlah, odstraňování plísní,mytí oken a čištění čalounění a spoustu dalších.

A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti. Za sebe s manželem doporučuji si prohlédnout jejich internetové stránky a dozvědět se více informací o jejich službách .

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • L’abécédaire de la séduction au Théâtre de Verre 21.9.2019
    Plaire ou L’abécédaire de la séduction le samedi 5 octobre, à 20h30, au Théâtre de Verre de Châteaubriant. Jérôme Rouger nous présente sa façon de voir les choses en matière de séduction. Durant une heure trente, il égrenne les vingt-six lettre de l’alphabet. Avec pour chacune d’elle, un commentaire, un point de vue, acide et […]
  • Le Musée de la Résistance de Châteaubriant 17.9.2019
    Les 21 et 22 septembre 2019, le Musée de la Résistance de Châteaubriant participe à la 36e édition des Journées Européennes du Patrimoine, organisée par le Ministère de la Culture. A cette occasion, le musée est ouvert le samedi et le dimanche de 14h à 18h. L’entrée et les animations sont gratuites pour tous. Au […]
  • Abbaretz pleine nature, de nouveaux aménagements 17.9.2019
    De nouveaux aménagements sur le site d’Abbaretz pleine nature. Nathalie Mauclair, double championne du monde de trail sera présente à l’inauguration samedi 21 septembre 2019 à 11h30. Bienvenue à Abbaretz pleine nature ! Les visiteurs peuvent découvrir dès l’entrée du site les nouveaux aménagements réalisés par le Département de Loire-Atlantique qui a pour ambition d’accueillir […]