Ruční, dezinfekční, hloubkové čištění sedaček a strojové, tlakové čištění koberců Praha 3

12 Views No Comment

Tak jsem si s manželen konečně pořídili nový byt. Byl sice malý, zato útulný a náš. Na byt jsme delší dobu šetřili, abychom si do něj mohli i nakoupit nové zařízení.Nechtěli jsme byt zařídit starými věcmi, a postupně je po  jednotlivých kusech měnit za nové. Chtěli jsme jít do nového se vším všudy.Měli jsme takovou radost, že jsme pozvali pár přátel na první návštěvu. Byl podzim, doba burčáku a tak jeden z našich přátel donesl domácí červený burčák.

Když byla závava v nejlepším, jeden z hostů převrhl sklenici plnou zmíněného domácího burčáku. Viník to hned sám zkoušel vyčistit, ale spíš to rozmazal po mnohem větší ploše. Koberec byl nový! Byla jsem hodně naštvaná, tak kamarád hned sedl k počítači a kolektivně vybírali firmu v sekci Praha 3,čištění koberců, která dá vše do pořádku. Přestože jsem je přesvědčovala, at to nedělají, že je koberec na vyhození a že to nemá smysl, že to nikdo nevyčistí, vybrali firmu  A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Jak…

Jak probíhala domluva moc nevím, přiznám se, že jsem se na tom moc nepodílela, protože jsem byla přesvědčená, že je  to zbyčené. Nicméně v domluvený den k nám domů přišli dva pracovníci, kteří koberec konečně vyčistili dle našich představ. Opravdu jsem nevěřila vlastním očím, že by to bylo možné! Jejich čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem. Které patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců, jak jsme byli s manželem poučeni. Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny.

Jejich čištění je účinné právě díky tomu kotoučovému stroji, který chemii do koberce zapracovává tak dlouho, dokud není opravdu čistý. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout. Jediné, před čím je asi třeba varovat, je jejich cena. Strojová metoda čištění rozhodně nepatří k těm nejlevnějším. Ale na jejich obranu, ta cena je oprávněná.

Ta…

Ta práce je fyzicky náročná, a mají opravdu ty nejlepší dostupné možné technologie a kvalitní čisticí chemii. Takže po sečtení těchto faktorů člověk nemůže očekávat, že to bude úplně levné. Jejich zaměstnanci jsou profesionálové, kteří ví , co umí a váží si zákazníka. A od té doby, co jsem tuto firmu poznala, budu určitě využívat i  její další služby.Tato firma dále nabízí i čištění a voskování podlah, odstraňování plísní,mytí oken a čištění čalounění a spoustu dalších.

A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti. Za sebe s manželem doporučuji si prohlédnout jejich internetové stránky a dozvědět se více informací o jejich službách .

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Un dimanche de galop à Erbray 17.7.2019
    Un dimanche de galop à Erbray sur l’hippodrome des Bigodières ce dimanche 21 juillet 2019. Jacqueline de Pontbriand ex-présidente qui fut président de la société des courses Erbray-Moisdon-Nozay a passé la main.  C’est désormais Gaël de Freslon le nouveau président qui tient les rennes. Il n’est pas nouveau dans la société des courses. Il était […]
  • Un incendie sous les éoliennes d’Erbray 17.7.2019
    Près de Châteaubriant. Un incendie sous les éoliennes d’Erbray s’est déclaré vers 19 h au lieu dit la Picardie. Devant les cinq éoliennes entre le ruisseau du Rocher et le lieu-dit la Picardie. Un front de feu de 1000 mètres est combattu par une quarantaine d’hommes venus des casernes de Treffieux, St Julien de Vouvantes, […]
  • Du Galop ce jeudi à la Métairie-Neuve pour une journée Prémium 10.7.2019
    Il y a du galop ce jeudi à la Métairie-Neuve. Après un succès mitigé lors de la première journée du Meeting d’été mardi, on remet cela ce jeudi 11 juillet à l’hippodrome de la Métairie-Neuve à Châteaubriant. La journée de mardi a permis d’enregistrer un montant d’enjeux PMU de 12.022.990 €, c’est à dire sur […]