Ruční, dezinfekční, hloubkové čištění sedaček a strojové, tlakové čištění koberců Praha 3

12 Views No Comment

Tak jsem si s manželen konečně pořídili nový byt. Byl sice malý, zato útulný a náš. Na byt jsme delší dobu šetřili, abychom si do něj mohli i nakoupit nové zařízení.Nechtěli jsme byt zařídit starými věcmi, a postupně je po  jednotlivých kusech měnit za nové. Chtěli jsme jít do nového se vším všudy.Měli jsme takovou radost, že jsme pozvali pár přátel na první návštěvu. Byl podzim, doba burčáku a tak jeden z našich přátel donesl domácí červený burčák.

Když byla závava v nejlepším, jeden z hostů převrhl sklenici plnou zmíněného domácího burčáku. Viník to hned sám zkoušel vyčistit, ale spíš to rozmazal po mnohem větší ploše. Koberec byl nový! Byla jsem hodně naštvaná, tak kamarád hned sedl k počítači a kolektivně vybírali firmu v sekci Praha 3,čištění koberců, která dá vše do pořádku. Přestože jsem je přesvědčovala, at to nedělají, že je koberec na vyhození a že to nemá smysl, že to nikdo nevyčistí, vybrali firmu  A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Jak…

Jak probíhala domluva moc nevím, přiznám se, že jsem se na tom moc nepodílela, protože jsem byla přesvědčená, že je  to zbyčené. Nicméně v domluvený den k nám domů přišli dva pracovníci, kteří koberec konečně vyčistili dle našich představ. Opravdu jsem nevěřila vlastním očím, že by to bylo možné! Jejich čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem. Které patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců, jak jsme byli s manželem poučeni. Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny.

Jejich čištění je účinné právě díky tomu kotoučovému stroji, který chemii do koberce zapracovává tak dlouho, dokud není opravdu čistý. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout. Jediné, před čím je asi třeba varovat, je jejich cena. Strojová metoda čištění rozhodně nepatří k těm nejlevnějším. Ale na jejich obranu, ta cena je oprávněná.

Ta…

Ta práce je fyzicky náročná, a mají opravdu ty nejlepší dostupné možné technologie a kvalitní čisticí chemii. Takže po sečtení těchto faktorů člověk nemůže očekávat, že to bude úplně levné. Jejich zaměstnanci jsou profesionálové, kteří ví , co umí a váží si zákazníka. A od té doby, co jsem tuto firmu poznala, budu určitě využívat i  její další služby.Tato firma dále nabízí i čištění a voskování podlah, odstraňování plísní,mytí oken a čištění čalounění a spoustu dalších.

A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti. Za sebe s manželem doporučuji si prohlédnout jejich internetové stránky a dozvědět se více informací o jejich službách .

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Reklama

Antigrafitový náter Bratislava

 

Odstranění graffiti Brno

 

Airport Taxi Bratislava

RSS Français
  • Les élections européennes à Châteaubriant 24.5.2019
    Les élections européennes à Châteaubriant ont lieu le dimanche 26 mai 2019 comme partout en France. Elles se déroulent dans les 27 États membres de l’Union européenne entre le 23 et le 26 mai 2019. Voici les informations pratiques sur le déroulé du scrutin, les conditions de vote ainsi que des éléments sur le rôle […]
  • 9 courses de galop à la Métairie-Neuve 21.5.2019
    Vendredi 24 Mai 2019,  ce ne sont pas moins de 9 courses de galop à l’hippodrome de la Métairie-Neuve dès 13h20. La journée Prémium Trot de dimanche dernier a atteint un montant d’enjeux PMU à 3.717.373 € et des enjeux PMH de 29.924 €. L’hippodrome national de la Métairie Neuve à Châteaubriant accueille ce vendredi […]
  • Les nageuses synchro qualifiées 21.5.2019
    Les nageuses synchro qualifiées, un podium au Mans. Les nageuses du club nautique de Châteaubriant section natation synchronisée participaient au challenge régional au Mans. Grâce à leurs brillants résultats elles se sont toutes qualifiées pour les championnats National 3 qui auront lieu à Cholet le weekend du 8 et 9 juin. L’ équipe Avenir entraînée […]