Ochránit fasády a zdi proti graffiti lze funkčím nátěrem. Anti graffiti Brno  

 

Jestli…

Jestli jsme se nikdy nemuseli potýkat s graffiti na svém majetku, tak patříte mezi šťastné lidi. A v tomto ohledu mezi ně rozhodně nepatřím. Nám někdo posprejoval zeď u naší večerky. A byl o vážně průser. Vypadalo to ohavně a věřte mi, takováhle člověka někdy i donutí, aby si šel nakoupit jinak, protože graffiti pak vytváří dojem, jako byste byli v nějaké díře. Takže bylo potřeba se o to co nejrychleji postarat. A tak jsem si sedla k internetu a hledala nějakou firmu, která by měla dobré reference a především, abych pochopila systém jejich práce, takže jsem zabrousila do diskuze Zdi a graffiti v Brně , kde jsem se v problematice zorientovala  a přečetla si názory na firmy . A jednu takovou jsem našla a byla jsem s ní opravdu moc spokojená. Jedná se o úklidovou firmu A SERVIS. Ta nabízí nejen antigraffitový nátěr AGO, který na povrchu vytvoří ochranný filtr, takže pokud vám na to někdo něco načmárá, půjde to bez problému dolů. Jenže my ho neměli. Ale i tak si s tím šlo něco udělat. Zaměstnanci z A SERVIS LIPKA si s tím dokázali poradit.

 

Nejprve…

Nejprve to odstranili speciálními přípravky, až tam zbyl opravdu jen opravdu hrozně slabý stín, který poté zamalovali fasádní barvou, kterou si nechali předem namíchat. A poté tam dali ochranný nátěr AGO, díky kterému máme jistotu, že se už graffiti na zdi neobjeví. Nebo možná objeví, ale půjde bez problémů dolů, takže mě to nestresuje. Navíc mi zaměstnanci řekli, že většina sprejerů už pozná, zda je na zdi ochranný nátěr nebo ne, takže když zjistí, že tam je, tak to nechají být. Jejich potěšení by totiž nemělo dlouhého trvání. Určitě toto opatření moc doporučuji, protože vám to zajistí klidný spánek a nemusíte se stresovat, zda se neprobudíte a nebudete mít na zdi něco, co by poté už nešlo dolů. Proto můžu tuto službu odstranění graffiti od úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. všem jedině doporučit, protože jsem s ní maximálně spokojená. Zaměstnanci firmy jsou navíc všichni skuteční profesionálové, kteří ví, co dělají, takže se vám nemůže stát, že by se jim graffiti nepodařilo dát dolů.

 

Navíc…

Navíc jsou k tomu velmi milí a ochotní a je s nimi bezproblémová domluva. Jsou sice o něco dražší, ale rozhodně se to vyplatí. Nabízejí takovou kvalitu, že člověk nemůže očekávat, že to bude vyloženě levné. A jejich technologie a kosmetika je také drahá, takže je logické, že se to musí promítnou i do ceny služby. Ale rozhodně se nejedná o špatnou investici. Já to můžu všem vřele doporučit. Takže pokud hledáte nějakou firmu na odstraňování graffiti, tak moc doporučuji tady tuto. Jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A patří k nim i odstraňování plísní, mytí oken a výloh, čištění koberců a podlah. Takže až budeme opět něco od nich potřebovat, rozhodně se na nikoho jiného obracet nebudeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *