Bydlíme s manželem malém domku hned vedle rušné silnice. Poloha to vskutku ideální není, ale vzhledem k tomu, že máme na dosah veškeré potřebné služby, jako jsou doktoři, obchody, pošta a další úřady, je to daň, kterou obětujeme. Bydlíme v tomto domečku už třicet let, takže si myslím, že na stěhování už nepřijde. Před třiceti lety to tu vypadalo jinak. Tolik aut zdaleka nejezdilo a ovzduší mi přišlo v našem okolí čistší. Teď nám všechen prach, pyl, smog a další nečistoty skla pokryje za mnohem kratší dobu, než pamatuji. – Mytí oken Brno

Tehdy, když jsem se sem nastěhovali, stačilo okna umývat jednou až dvakrát ročně. Nijak zvlášť jsem se při tom čištění nenadřela. Taky jsem byla mladší. V posledních letech jsem však stoupala na žebřík stále častěji. Jednou měsíčně jsem dělala velký úklid. Rámy a parapety jsem otírala častěji.Mým dětem se moje „okenní výlety“ na žebříku moc nelíbily, tak se rozhodly, že mně raději najdou někoho na úklid. Samy totiž jsou dost zaneprázdnění, aby mi každý měsíc s hadrami a stěrkami pod okny.

Nezbývalo…

Nezbývalo mi nic jiného než se podřídit. Chápu, že o mě mají v mém věku už strach, abych se někde nezřítila. Sami s žádnou úklidovou firmou ale zkušenosti neměli, takže se poptávali po známých, jestli třeba oni někoho nevyužívají nebo nevyužívali. Bohužel nikdo jim nedokázal poradit. Proto se obrátili na internet. Internet je plný různých informací, ale jak si člověk mezi tou obrovskou nabídkou najde tu pravou?

Hledali na diskuzích, v katalozích firem a objevili spoustu moc pěkných recenzí na úklidovou společnost Mytí oken Brno. Tato firma má i své webové stránky, tak se podívali na ceník a co vůbec nabízí za služby. Zjistili zde mnoho zajímavých informací.Tak třeba, že je to firma, která působí na trhu už pěknou řádku let, a to nejenom v České republice.

Mytí…

Mytí oken provádí jak v bytech, tak domácnostech, rodinných domech, obchodech, velkých nákupních či společenských centrech, zdravotnických zařízeních či v kancelářích firem nebo v komerčních prostorech. Mytí oken realizuje u všech typů oken, výloh nebo prosklených ploch, a to i v těžko přístupných místech a ve výškách. Profesionální tým odborných pracovníků vždy postupuje velmi ohleduplně k okolí a svým kvalitním přístupem vždy eliminuje jakoukoliv možnost poškození majetku klienta.

Zajímavostí je například i to, jak postupuje při leštění skel. Využívá k tomu pouze bavlněné hadry, leštění chce tedy čas.Ale jak jsme si sami s manželem ověřili, tato firma stojí za vyzkoušení. Teď nám pravidelně každý měsíc chodí s okny pomáhat a nemůžeme si to vynachválit.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *