V naší…

V naší optice jsme nedávno řešili nepříjemnou situaci. Naše fasáda už byla hodně špinavá a opravdu se nám nedařilo to vyčistit. A nehorší na to bylo, že se k té vší špíně udělala i plíseň. A to už vypadalo opravdu tragicky. A samozřejmě to muselo zmizet. Začali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala, protože bylo jasné, že my si s tím neporadíme. Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že to dobře dopadne. Ale nikdo ze známých o žádné nevěděl, tak jsme museli hledat na internetu. A našli jsme tam specialisty firmu Plzeň výškové práce, která se nám zalíbila. Začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. A potom, co u nás byli, na ně nedáme dopustit. V domluvený den přijel tým specialistů, přičemž já jsem byla celou dobu u toho. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek.

 

Po odstranění…

Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy. Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

 

Věřte mi…

Věřte mi, je skutečně lepší si jej pořídit jako prevenci. Věřte mi, vyčistit fasádu není vůbec žádná sranda. A věřte mi, že po těchto problémech vím, že pořídit si LSG jako prevenci je jeden z nejlepších nápadů vůbec, protože my jsme si s plísněmi na chatě užili své. A rovnou jsme si nátěr nechali dát i do našeho rodinného domu ve městě, abychom měli jistotu, že vše bude v pořádku. A vám doporučuji udělat to samé. Tato firma navíc realizuje i čištění koberců a podlah a mytí oken a výloh a všelijakých skelných povrchů. Také se zabývá i odstraňováním graffiti. Takže je vidět, že tato firma toho zastane opravdu hodně. A všechny tyto služby realizuje nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *