Hledáte…

Hledáte někoho dobrého, kdo by vám vyčistil fasádu? O někom bych věděla. Specialisti v oboru,  firma  Čištění plísní z fasády Praha  se čištěním fasád už několik let a my sami s nimi máme velmi dobrou zkušenost. My měli opravdu špinavou fasádu naší koncertní haly a poslední kapkou bylo, že se na ní dokonce udělala plíseň. A samozřejmě bylo potřeba to vyčistit. A všichni jsme věděli, že takovýto úkol nemůžeme po našem úklidovým týmu chtít. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Jejich protiplísňový nátěr je něco skvělého. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. A kdybych to tušila dřív, asi bychom jej na zdi nechali dát dříve, jako prevenci. A pokud už teď i vy víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – neváhejte. Nechejte si ten nátěr nanést jako prevenci. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí.

 

Navíc…

Navíc nátěr fasádu chrání i před ostatními nečistotami a čištění fasády je potom hračka. A lidi z A SERVISU jsou skutečně spolehlivý. Jsou to zkušení specialisté a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

 

Výhodou…

Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. K dalším službám této firmy patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh – a to i ve výškách a čištění koberců a podlah. Takže až budeme někdy něco z toho potřebovat, tak se určitě obrátíme jen na ně. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. S jejich zaměstnanci perfektní spolupráce, domluva s nimi byla opravdu rychlá a bez problému. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *