Nedávno…

Nedávno jsem řešila te problém, že mi někdo posprejoval moje krejčovství. A vypadalo to odporně. Byla to jen obyčejná, naprosto nepromyšlená čmáranice, která připomínala hodně nepovedenou avantgardu. Bylo mi jasné, že bez pomoci nějaké firmy si s tím neporadím. Ale neměla jsem se žádnou zkušenosti. Takže jsem byla odkázaná na internet. Hledala jsem tam nějakou, která by měla dobré reference a se kterou by byli lidi spokojení, protože se mi nechtělo investovat do někoho, u koho bych neměla alespoň nějakou jistotu, že to dobře dopadne. A nakonec jsem narazila na úklidovou firmu Čištění graffiti Plzeň, protože o nich všichni psali jen v dobrém. Na nic jsem nečekala a kontaktovala jsem je. Byla jsem ráda, že mi dali co nejdivější termín, protože jsem nechtěla, aby se barva spreje ještě více a více vsákla do fasády.  V těch případech je totiž prý mnohem složitější graffiti odstranit a nemusíte to dopadnout dobře.

 

V domluvený…

V domluvený den přijeli a pustili se do práce. Graffiti odstranili a zdi potřeli barvou, kterou jsme jim dali.  Normálně se potom vše ještě natírá antigrafiftovým nátěrem, abych tuto situaci už nemusela v budoucnu řešit Zaměstnanci jsou moc milí a je s nimi perfektní domluva. Nepřesouvají termíny, drží slovo a snaží se udělat vše, co je v jejich silách. Takže jestli hledáte někoho, kdo vám graffiti kvalitně odstraní, pak doporučuji tuto firmu, která vyniká nejen svojí prací a cenami, ale také rychlostí a ukázkovým přístupem. Se zaměstnanci je skvělá domluva a byli velice milí a ochotní. Krejčovství opět vypadá dobře. Proto jejich službu tolik doporučuji, protože je na ně spolehnutí v každém ohledu.

 

Navíc…

Navíc nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže pokud budete potřebovat i něco dalšího, rovněž doporučuji obrátit se právě na ně. Jsem si jistá, že s nimi budete spokojeni v každém ohledu tak jako my. Služby navíc nabízí na celém území republiky, takže se nemusíte bát, že pokud nejste z města, že by se vám o váš problém nepostarali. Služby navíc nabízí i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. A nabízí celou řadu dalších úklidových služeb. Jako je i čištění koberců, podlah, odstraňování plísně a mytí oken, takže je vidět, že firma má široké pole působnosti. A to vše se zárukou největší kvality. Proto se na ně spoléhám a rozhodně se nebudu spoléhat na nikoho jiného. Jen musím varovat před jejich cenou. Je o něco vyšší, ale zase používají ty nejkvalitnější přístroje a čisticí prostředky. Tak člověk nemůže očekávat, že to bude levné. A já si ráda za kvalitu připlatím. Zvlášť za tu jejich, na kterou se opravdu snadno zvyká. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *