Jsem vedoucí…

Jsem vedoucí restauračního zařízení v posledním patře prosklené budově.  Momentálně mám na starosti prakticky všechno. Protože majitel žije v zahraničí, takže o celý chod restaurace a všeho kolem se starám já. A v poslední době se mi zdálo, že okna nejsou v nejlepším stavu. Údržbu oken zajišťuje sice správa budovy, ale pouze 1 krát za rok. A naši zákazníci, co dojdou do restaurace, si chtějí užít krásný výhled, ale špinavá okna celý dojem a atmosféru z pozorování prostě kazí. Tudíž jsem poprosila ostatní zaměstnance, aby se pokusili umýt okna zevnitř. Jelikož byly upatlané od dětí a třeba to pomůže. Avšak bohužel okna byla špinavá a zaprášená především z venku a s tím my v prosklené budově, kde nemůžeme otevřít okna, bohužel nic nenaděláme. Nezbývalo nic jiného, než si najmout odborníka, že to bude opravdu nejlepší řešení. Ale neměla jsem se žádnou úklidovou firmu zaměřující se i na okna zkušenosti.

 

Tak jsem…

Tak jsem poprosila jednoho zaměstnance, se kterým opravdu dobře vycházíme, jestli by mi pomohl se zařizováním. Ptali jsme se známých a po rodině, jelikož jsme chtěli někoho opravdu ověřeného. Kolegův strýc nám doporučil úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o. Jejich reference jsme si ověřili i na internetu. A tam jsme na ně nenašli žádnou negativní recenzi. Samá chvála za druhou. Sice lidé zároveň varovali před tím, že jsou trochu dražší, ale že je to investice, která se určitě vyplatí. Tak jsme se rozhodli, že jim zavoláme. A jsem opravdu ráda, že jsme se obrátili zrovna na ně, reference v sekci  Zimní zahrady, čištění skel odráželi realitu a skutečnost, kterou jsme viděli na místě. Okna umyli perfektně a já jsem vážně nadšená. Aby se okna nemuseli tak často umývat, dali na skla impregnaci GlasProtect – GSP. Která vydrží i několik let a špína ze skel se opláchne jen proudem vody. Tímto bych tuto firmu chtěla všem doporučit, protože odvedli vážně skvělou práci.

 

Zaměstnanci…

Zaměstnanci byli navíc velmi milí, ochotní a slušní a neměla jsem s nimi jediní problém. Přišli v čas, k žádným zmatkům nebo přesouvání termínů nedošlo a práci odvedli na výbornou. Další výhodou je, že tato firma právě nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže určitě je využijeme i na něco dalšího, protože se mi s nimi jednalo opravdu dobře a vím, že tam mám záruku nejlepší kvality a i dobrého jednání. A nerada jednám s nepříjemnými a nespolehlivými lidmi, i když třeba nabízejí dobrý servis. Takže za mě tuto firmu mohu skutečně jedině doporučit, protože já jsem s nimi byla maximálně spokojená a určitě jsem se na ně neobrátila naposledy. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, jako například čištění koberců či podlah, které taky určitě vyzkoušíme. No, jak říkám určitě to s A SERVISEM nebyla naše poslední spolupráce. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je využijeme i v naší frančíze na Slovensku.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *