Před týdnem…

Před týdnem jsem měla vážně den blbec. Manžel byl na služební cestě a já byla se svou šestiletou dcerou sama doma. A koukaly jsme se na pohádku, u které se mi podařilo usnout. A když jsem se probudila, málem mě trefil šlak. Moje dcera si totiž hrála s lakem na vlasy a poměrně hodně ho vyšplíchala na podlahu. V první moment jsem samozřejmě byla ráda, že si ho nenašplíchala do očí. Ale potom nastoupila zlost, že jsem usnula. Lak z podlahy prostě vyčistit nešel. Tak jsme se s manželem domluvili, že bude nejlepší, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. A nakonec jsme si vybrali Brno čištění podlah. Pracovníci, kteří k nám přijeli, byli velmi laskaví a hned se pustili do práce, ale hlavně mi vysvětlovali, co vše dělají. Dokonce neměli problém dojet i o víkendu, protože jsem přes týden musela do práce a večer už toho mám vždycky tak akorát po krk. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie.

 

Jejich…

Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii. Ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít. Nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá, byla jsem z toho v úžasu. A manžel taky, když se vrátil domů. Dále mi doporučili, abychom si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk. Tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti.

 

Vosk…

Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Takže už s podlahou nemám tolik práce a je mnohem jednodušší ji umývat a je stále krásná. Tímto bych chtěla všem služby této společnosti doporučit, protože o kvalitách jejích služeb není pochyb. Zaměstnanci byli moc milí a ochotní, což se také tak často nevidí. Jedná se skutečně o kvalitní podnik s proškolenými a milými zaměstnanci, kam se budeme určitě rádi vracet. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *