Mám raději…

Mám raději koberce, takže když jsme se s manželem stěhovali do nového bytu, snažila jsem si je prosadit. Manžel byl sice proti, ale nakonec jsem si je dokázala prosadit. Ale pak jsem sama poznala, že udržovat je čisté skutečně není žádná sranda. A nedávno jsme ho zašpinili opravdu hodně. Po dlouhé době k nám přijeli kamarádi, kteří se odstěhovali do zahraničí, tak jsme to posezení chtěli udělat trochu hlavě ve větším. Ale ten večer jsme to trochu přehnali, takže nám toho poměrně hodně skončilo na koberci. A ani nevím, co všechno tam bylo, jen mi bylo jasné, že ten koberec vypadá hrozně, a že to tak nemůže zůstat. Fleky na koberci vypadaly opravdu škaredě, a navíc měl koberec pořád alkoholový odér. Snažila jsem se to vydrhnout, ale moc jsem nepořídila, skvrna byla na koberci pořád, jen byla o trošku světlejší, ale fakt jen zanedbatelně. Manžel ani nepoznal, že jsem to čistila. Tak hned navrhl, ať se na to vykašlu a že si na to raději někoho najmeme.

 

Ptali jsme se…

Ptali jsme se našich známých a rodiny, ale nikdo s nikým neměl žádnou zkušenost, protože většina měla podlahu. A manžel si samozřejmě neodpustil rýpnutí, že kdybychom podlahu měli taky, tak bychom tuto situaci nemuseli vůbec řešit. Dobře, v tom jsem mu musela dát za pravdu. Ale teď bylo potřeba najít někoho, kdo to vyčistí, ale nikdo z našich známých nevěděl. Jediné, co nám řekli, že slyšeli spousty nadávek na extrakční metodu čištění, tak ať se jí raději vyhneme. Museli jsme na to někoho najít sami. Po hledání na internetu jsme narazili na firmu Koberce čištění Brno, která místo extrakční metody využívala strojové kotoučové čištění. A nevyčistili jen skvrnu od alkoholu, ale samozřejmě celý koberec.

 

Vypadal…

Vypadal jako nový, nepoznali byste, na jakém místě byl koberec čištění, protože jejich stroj rovnoměrně pozvedl vlasy koberce. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, takže není nic, co bychom mohli této firmě vytknout. Jsou sice o něco dražší než jiné úklidové firmy, o kterých jsme se také dočetli, ale svou práci odvedli perfektně a bez nežádoucích fleků, kterým jsme se chtěli vyhnout. A když k tomu přičtu jejich přívětivost a vystupování, nemám co řešit. Jakmile naše koberce budou opět potřebovat vyčistit, na nikoho jiného se obracet nebudeme. Tady to máme se zárukou kvality i za fajn ceny. K jejich službám dále patří i čištění podlah, mytí oken a skleněných výloh, ale i odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *