V našem…

V našem zverimexu prodáváme nejenom chovatelské potřeby a krmivo, ale i zvířata. A naše pobočka je opravdu velká a udržovat ji stále čistou začínalo být čím dál těžší. A nejhorší to bylo, když od nás odešla jedna brigádnice a nemohli jsme za ni najít náhradu. A tak jsme se nakonec s vedoucí shodli, že jestli chceme udržet náš obchod v hezkém stavu, budeme si muset vypomoci od nějaké úklidové firmy. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne. Tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. A po přečtení několika fór a jsem narazila na úklidovou firmu Průmyslové mytí Ostrava, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Byla to samá pozitivní recenze, ani jedna špatná a navíc jsem tak zjistila, že nabízí i celou řadu dalších služeb. To už člověka samo o sobě uklidní, a tak jsme se shodli, že toto bude nejlepší volba.

 

Takže…

Takže jsem jim zavolal a domluvil si s nimi schůzku u nás ve firmě. Abychom se domluvili na čištění a všem ostatním. Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale ani tak jsme neváhali. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až bude obchod po zavírací době, a nijak tak nenarušovali chod naší firmy. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci z A SERVIS LIPKA, s. r. o. předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, aby podlaha vydržela co nejdéle čistá a prodloužila se i její životnost. Dále jsme si od nich nechali podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu. A ten je opravdu skvělý, protože když skládáte těžké balíky s krmivem a tak podobně, tak je dobré, když vám to pod nohama neklouže.

 

Za mě…

Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěla také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. Proto je všem vřele doporučujeme, protože jsem si jistá, že s nimi budete spokojeni v každém ohledu tak, jako jsme byli my. Určitě v budoucnu vyzkoušíme i jejich mytí výloh, protože to je taky pěkná otrava. Takže pokud hledáte někoho na čištění podlah, rozhodně doporučujeme tuto firmu. Ano, jsou sice dražší, ale odvádí perfektní práci. Rozhodně to není zbytečná investice. Těžko byste na tu práci našli někoho lepšího a spolehlivějšího. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *