Pracuji…

Pracuji jako novinářka a s ostatními kolegy jsme si všimli, že naše podlaha začala být v čím dál horším stavu. Jednou denně se podlaha vždy vytírala, ale zřejmě to nebyla dostačující péče, aby to tam bylo v pořádku. A někdy s ostatními děláme rozhovory v naší redakci, takže je potřeba, aby to tam dobře vypadalo. Tak jsme se s ostatními rozhodli, že si ji necháme vyčistit od nějaké úklidové firmy. Ale neměli jsme se žádnou zkušenosti, tak jsem si k počítači. Koneckonců vyhledávání informací je naše práce. Takže jsme začali hledat na internetu úklidovou firmu, která by se o to postarala.  A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu A Voskování, impregnace Znojmo, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. A byli jsme s nimi moc spokojení, odvedli skutečně dobrou práci.

 

Podlahu…

Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, odsáli veškeré nečistoty a mastnotu vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění několika druhů podlah. Patří mezi dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlahy, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy.

 

 

Také…

Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální, což se mi už dlouho nestalo, že bych narazila na firmu, která má jak příjemné pracovníky, tak odvádí i kvalitní práci. Jediné, před čím musíme varovat, je cena jejich služby. Je vyšší, ale oprávněně. Používají skutečně špičkovou technologii a kvalitní kosmetiku a pouze koupě těchto věcí musí být velice nákladná. Takže člověk musí očekávat, že se to promítne i v ceně. A ta cena není zase tak vysoká, aby si tu službu nemohl dovolit každý, kdo ji skutečně potřebuje. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *