Před…

Před nějakou dobou jsme v obýváku měli plíseň. Museli jsme se jí co nejrychleji zbavit, protože jsme si zrovna pořídili malé štěně a báli jsme se, aby z toho nějak neonemocnělo. Navíc samozřejmě nešlo o zdraví jen našeho štěněte, ale i o nás. Plíseň může způsobovat alergie, vážné kožní problémy a i problémy dýchacích cest. Takže jsme něco takového nemohli ignorovat. Bavili jsme se o tom s našimi známými, projeli pár článků na internetu na téma jak vzniká plíseň a přece jen jsme zjistili pár užitečných informací. Se kterými jsme se rozhodli s vámi podělit, kdybyste náhodou měli stejný problém jako my. Jednou z věcí, které jsme se dozvěděli, je že ideální vlhkost je mezi 40 až 60 procenty a je vhodné ji kontrolovat pomocí vlhkoměru. Ke zvyšování vlhkosti v domě kromě nedostatečného větrání přispívá, takže jedním z důležitých pravidel je větrat, větrat a větrat. Vhodné také není vaření bez používání odsávače páry a nábytek postavený blízko ke stěně. Ani by mě nenapadlo, že takové drobnosti mohou způsobit vznik plísně.

Ale aby…

Ale aby to všechno neznělo moc negativně, samozřejmě víme i o řešení. Jak se s tou plísní vypořádat. A pomůže vám s tím úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. . Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek. Poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG. Nátěr je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. Ten nátěr je opravdu skvělý, díky němu máme od plísně pokoj, a už se jí nemusíme zabývat.

 

Na tom…

Na tom nátěru je skvělé to, že už nemusíte tyhle drobnosti v podobě nedostatečného větrání, a tak hlídat. Protože někdy člověk zapomene, a pokud je váš dům náchylný na tvorbu plísně, tak stačí opravdu málo, aby plíseň vznikla. Ale s tímto nátěrem už se vzniku plísně nebudete muset obávat. Protože se postará o to, aby se vám na zdi nebo na jakémkoli povrchu, kam si nátěr necháte dát, už nevznikla. Jsme s ním opravdu spokojení. Můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A my můžeme být v klidu, že naše zdraví i našeho zdraví už není nijak ohroženo. A i jejich ostatní služby, kterých nabízí celou řadu. Jedná se o skvělou firmu. Která nepůsobí jen na České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Takže je vidět, že má velké pole působnosti. A není se čemu divit. Protože odvádí opravdu skvělou práci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *