Nedávno…

Nedávno jsem čistou náhodou na internetu objevila na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma Průmyslové podlahy Praha, nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. A protože pracuji jako správkyně krytého bazénu, začala jsem se o to zvlášť zajímat. Už nějakou dobu jsem přemýšlela, že bych u nás nechala kvalitně vyčistit podlahu a nechat ji zakonzervovat voskem. Určitě to znáte sami z koupaliště, že kachlíky dokážou pěkně klouzat, zvlášť když máte mokré nohy. A aby náš areál byl co nejbezpečnější, tak jsem si řekla, že to vyzkoušíme. Ale nejdříve jsem si chtěla ověřit jejich reference na internetu. A všude na ně byly jen perfektní ohlasy. Proto jsem už nijak dál neotálela a kontaktovala jejich lidi a vysvětlila jim, o co máme zájem. Domlouvalo se mi s nimi dobře, protože byli hrozně milí.

 

Potom…

Potom jsme se domluvili se na dni a čase, hned druhý den mi poslali finanční návrh, který jsme odsouhlasili a už jsme jen čekali na den čištění. A překvapená jsem byla nejen já, ale i ostatní kolegové. Protože odvedli ještě lepší práci, než jsme čekali. Podlaha byla skvěle vyčištěná a mnohonásobně méně klouzala. Použili poté matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. To prý zajistí navíc i to, že povrch zůstane v dobrém stavu dlouho a další úklid potom probíhá bez větší námahy. A to musím potvrdit, protože teď podlahu stač jednou za čas přetřít a stále vypadá jako nová. Proto bych chtěla všem tuto úklidovou společnost doporučit, protože rozhodně nebudete zklamaní a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky do všech podrobností.

 

Jejich…

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi milý a ochotní, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. A co víc si přát, než když se vám dostane kvalitního servisu a i příjemného vystupování? Dle mého názoru nic. Mě osobně vždy dokáže zkazit náladu, když musím pracovat nebo obchodovat s nepříjemnými lidmi. A ti, kteří pracují s lidmi, by měli mít na paměti, že k jejich práci patří i dobré vystupování a ochota. Protože tam, kde jsou sice kvalitní prostředky, ale nepříjemní lidé, se nikdo nechce vracet. Takže za nás tuto firmu mohu opravdu jen vřele doporučit. Jen cena jejich služeb je o něco vyšší, ale rozhodně se vyplatí do toho investovat, dostane se vám maximální kvality. Jejich služby navíc nabízí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *