Rád bych…

Rád bych se s vámi podělil o zkušenost s firmou Mytí oken Hradec Králové, která nám zajišťovala úklid prostor po jejich kompletní rekonstrukci. Jako nový majitel této nevelké budovy nacházející se poblíž centra v Hradci, jsem se rozhodl tuto památku na socialistická léta poněkud oživit a udělat z ní pěkný architektonický prvek. Díky mému kamarádovi, jenž je schopným architektem a má již za sebou mnoho úspěšných komerčních staveb, se dům povedlo velice vkusně zrekonstruovat. Proměnil se v poměrně moderně řešenou stavbu s velkými prosklenými částmi propouštějící dostatek světla, atriem a kupodivu výraznou energetickou nenáročností. Vnitřní prostory byly z velké části odděleny pouze prosklenými stěnami. Projekt stavby dopadl tedy k radosti všech, nicméně bylo potřeba vyřešit ještě postavební úklid. Najít nějakou schopnou firmu se ale ukázalo být docela oříškem. Měl jsem v minulosti zkušenosti s několika rádoby profesionály, na které však nebyl absolutně spoleh.

 

Když…

Když jsem u nich chtěl něco reklamovat, nastal problém. Setkával jsem se s lidmi, kteří svou práci nesnášeli a podle toho taky odpovídal výsledek. Tentokrát jsem byl velice obezřetný a nechal si dostatek času na hledání. Až mi známá doporučila úklidovou firmu. Odkázala mě na jejich webové stránky Stržení polepů z výloh. Kde stálo, že se jedná o firmu s více než dvacetiletou tradicí. Realizuje profesionální mytí oken a výloh po celé České republice. Zákazníkům poskytují službu mytí oken a výloh. Jak v institucích, nemocnicích, školách, obchodních centrech, firmách, tak i v soukromé sféře – mytí oken v bytu, residenci, domě. Pravidelné zakázky realizují v obchodních centrech a firmách – zde si zákazník nastaví, v jakém intervalu budou okna a výlohy umývány. Respektují provoz firem, ale i domácností a jsou flexibilní. Není pro ně překážkou zrealizovat službu mytí oken i po pracovních dobách. Pokud se nachází okna ve špatně přístupných místech (výškách, zaoblených rozích atd.), jejich pracovní tým je proškolený o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky a s platnou licencí na práci ve výškách pomocí horolezecké a speleologické techniky.

 

Pracují…

Pracují s kvalitními pomůckami. Pokud je tedy okno silně znečištěno od zbytků reklam, silikonu, bannerů atd., provádí čištění za pomoci korundových žiletek, které mají 10 cm dlouhou plochu. Díky této ploše nepoškrábou a nepoškodí okenní plochu. Důkladně ji očistí od zatvrdlých nečistot. Stálo tam také, že nepoužívají žádná leštidla, tudíž po odstranění zatvrdlých nečistot je okno důkladně umyto čistým rozmývákem a následně jej nechají před leštěním proschnout. Po zaschnutí okno leští pouze stoprocentní bavlněnou plenou, která zaručí dlouhotrvající čistotu a lesk skleněných ploch. Při použití leštidla jdou po čase vidět tahy a kruhy po leštění, protože leštidlo na sebe váže prach a okolní nečistoty, které potom na okně jdou vidět. jejich tvrzení jsem odzkoušel i v praxi. A opravdu jsem z jejich práce nadšen. Vše probíhalo tak, jak bylo popsáno a jak jsme se domluvili. Proto jsem neváhal a domluvil se s nimi na pravidelných intervalech mytí. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *