Absolutně…

Absolutně nechápu dnešní drzost gaunerů. Přijde mi, že to snad graduje do stále větší míry. Ale už teď mi to přijde neúnosné, takže opravdu nevím, co ještě může přijít. Na našem obchodním centru máme spousty kamer. Opravdu se jedná o rozsáhlý a nákladný kamerový systém. A přesto to nějací vandalové naprosto ignorovali a kus fasády obchodního domu prostě sprostě počmárali. Abych byla přesnější posprejovali. Jedná se o takové tři velké graffiti nápisy. Zřejmě nějaké podpisy, tipla bych si. Jasné bylo, že bylo potřeba okamžitého řešení. Taková hrůza by asi mnoho nových zákazníků nepřilákala. Možná by nám dokázala odehnat i ty pravidelné. A to si nemůžeme dovolit. Ve velkém městě je dneska tolik obchodních domů, že i bez graffiti nám zabere všechny síly, abychom se zuby nehty udrželi a nekrachli. Takže proto jsem se po objevení těchto čmáranic, které jsou bohužel zepředu, tedy u vchodu do obchodního centra, snažila zachovat chladnou hlavu.

 

Okamžitě…

Okamžitě jsem vytočila číslo na osvědčenou úklidovou firmu Praha odstraňování graffiti. S tou už roky spolupracujeme. Naštěstí jsme dosud nemuseli řešit odstranění graffiti, ale věděla jsem, že se A SERVIS specializuje i na boj s graffiti. My jsme dosud s A SERVISEM spolupracovali v oblasti strojového čištění podlah všeho druhu a také koberců. A dále využíváme služby této pečlivé firmy na mytí oken a výloh a výškové práce. Takže se jedná opravdu o široké spektrum služeb. A tím, že jsem věděla, jak všechny tyto činnosti A SERVIS provádí perfektně a precizně, věděla jsem, že tomu bude tak i v oblasti odstranění graffiti. A opravdu jsem se nespletla. Byla to opět trefa do černého. A SERVIS LIPKA, s. r. o. nám neskutečně pomohl. Vyšel nám vstříc časově, takže jsme díky tomu nemuseli řešit žádné problémy s nevrlými zákazníky. Personál A SERVISU je na techniku odstraňování graffiti speciálně proškolen, takže se jedná opravdu o profíky. Což můžu jedině potvrdit. V praxi pak zákrok odstraňování graffiti probíhal následovně – specialisté z A SERVISU postupovali tak, že graffiti co nejvíce zeslabili.

 

A poté…

A poté bylo potřeba místo graffiti nápisů ještě přetřít danou fasádní barvou. Pracovníci doporučují zákazníkům, aby se nesnažili graffiti zamalovat ihned a neodstraňovat ho. Protože technologie graffiti sprejů působí tak, že fasádní barvou můžou nadále prostupovat kontury sprejového výtvoru. Závěrem jsme si nechali od A SERVISU provést prevenci. Tím budeme do budoucna připraveni čelit i vandalům, kteří se nebojí ani kamer. V A SERVISU totiž vyvinuli vlastní antigraffitovou ochranu, která je opravdu unikátní. V souvislosti s nanesením ochranné vrstvy, takzvaného AGO nátěru, vyvinuli osvědčený systém komplexních služeb. Nanesením ochranného nátěru totiž jejich práce nekončí. V případě, že nám obchodní centrum zase posprejuje nějaký vandal, zajistí nám A SERVIS servis odstranění graffiti ze zmíněného AGO nátěru. A znovu nanesou novou vrstvu antigraffitového nátěru. Celý tento servis poskytují zákazníkům zdarma. Což jen dokazuje, že se jedná o fér firmu, na kterou je spolehnutí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *