Čistý hotel je krásný hotel. Proto čištění podlah svěřujeme strojovému čištění

5 Views No Comment

Pracuji v hotelu a mám na starosti úklidový personál a veškeré úklidové činnosti. A protože jsme už nebyli spokojeni s firmou, která se nám starala o čištění podlah, bylo potřeba se obrátit na někoho jiného. A tak jsem si sedla k internetu a hledala někoho, s kým bychom mohli být více spokojení. A našli jsem tam společnost Čištění podlah, Praha .  Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení. Všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita.

Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. Skvělé bylo, že byli ochotni se nám přizpůsobit, co se týče času, protože většina firem, které jsem poznali, s tím měly problém. Zaměstnanci působili hodně odborně a profesionálně. Takže se mi docela ulevilo a měla jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance.

Na čištění…

Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což ocenila především dámy, které rády nosí lodičky na vysokém podpatku. Konají se u nás i různé plesy, takže tento protiskluzový efekt je rozhodně věc, která je užitečná.

Dozvěděla jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit. Protože odvedli opravdu skvělou práci a já i kolegové si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Náš úklidový personál má díky tomu s podlahami mnohem méně práce, za což je samozřejmě rád, protože čištění podlah je velice náročná práce.

Jejich…

Jejich zaměstnanci mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Je na ně opravdu spolehnutí a já je tak mohu všem opravdu jen doporučit, protože využitím jejich služeb určitě nešlápnete vedle.

Naopak, bude to trefa do černého. Nabízí i celou řadu dalších služeb, takže se na ně začneme obracet i ohledně jiných služeb. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je tedy vidět, že firma má skutečně široké pole působnosti. A proto se na ně spoléháme. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant 30.9.2019
    Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant, vendredi 4 octobre 2019. La Charrue n’est plus, vive Chez Moss. Une soirée d’inauguration qui démarre fort. Très fort. Une soirée sous le signe de l’HipHop-Cuba et de l’Afrorap togolais. Deux styles musicaux à découvrir d’urgence. Flaco Nuñez , de son vrai nom Livan Nuñez […]
  • Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant 29.9.2019
    Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant sur le site de Choisel ce dimanche . La météo avait décidé de rajouter à la difficulté de la piste de cross et de cso pour les derniers tests dominicaux. Mais Nicolas Touzaint a su déjouer avec talent les pièges du cross dans le CCI3* et l’emporte avec Vendée Globe’Jac […]
  • Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant 27.9.2019
    Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant ce vendredi 27 septembre. Pour cette édition 2019, le programme s’est étoffé avec une épreuve internationale de plus. Cela permet de réunir prêt de 170 partants. Gage d’une nouvelle belle réussite pour Châteaubriant. Toute la semaine précédente, les équipes ont travaillé d’arrache‐pied afin d’ameublir le sol […]