Čistý hotel je krásný hotel. Proto čištění podlah svěřujeme strojovému čištění

5 Views No Comment

Pracuji v hotelu a mám na starosti úklidový personál a veškeré úklidové činnosti. A protože jsme už nebyli spokojeni s firmou, která se nám starala o čištění podlah, bylo potřeba se obrátit na někoho jiného. A tak jsem si sedla k internetu a hledala někoho, s kým bychom mohli být více spokojení. A našli jsem tam společnost Čištění podlah, Praha .  Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení. Všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita.

Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. Skvělé bylo, že byli ochotni se nám přizpůsobit, co se týče času, protože většina firem, které jsem poznali, s tím měly problém. Zaměstnanci působili hodně odborně a profesionálně. Takže se mi docela ulevilo a měla jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance.

Na čištění…

Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což ocenila především dámy, které rády nosí lodičky na vysokém podpatku. Konají se u nás i různé plesy, takže tento protiskluzový efekt je rozhodně věc, která je užitečná.

Dozvěděla jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit. Protože odvedli opravdu skvělou práci a já i kolegové si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Náš úklidový personál má díky tomu s podlahami mnohem méně práce, za což je samozřejmě rád, protože čištění podlah je velice náročná práce.

Jejich…

Jejich zaměstnanci mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Je na ně opravdu spolehnutí a já je tak mohu všem opravdu jen doporučit, protože využitím jejich služeb určitě nešlápnete vedle.

Naopak, bude to trefa do černého. Nabízí i celou řadu dalších služeb, takže se na ně začneme obracet i ohledně jiných služeb. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je tedy vidět, že firma má skutečně široké pole působnosti. A proto se na ně spoléháme. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Reklama

Antigrafitový náter Bratislava

 

Odstranění graffiti Brno

 

Airport Taxi Bratislava

RSS Français
  • Les élections européennes à Châteaubriant 24.5.2019
    Les élections européennes à Châteaubriant ont lieu le dimanche 26 mai 2019 comme partout en France. Elles se déroulent dans les 27 États membres de l’Union européenne entre le 23 et le 26 mai 2019. Voici les informations pratiques sur le déroulé du scrutin, les conditions de vote ainsi que des éléments sur le rôle […]
  • 9 courses de galop à la Métairie-Neuve 21.5.2019
    Vendredi 24 Mai 2019,  ce ne sont pas moins de 9 courses de galop à l’hippodrome de la Métairie-Neuve dès 13h20. La journée Prémium Trot de dimanche dernier a atteint un montant d’enjeux PMU à 3.717.373 € et des enjeux PMH de 29.924 €. L’hippodrome national de la Métairie Neuve à Châteaubriant accueille ce vendredi […]
  • Les nageuses synchro qualifiées 21.5.2019
    Les nageuses synchro qualifiées, un podium au Mans. Les nageuses du club nautique de Châteaubriant section natation synchronisée participaient au challenge régional au Mans. Grâce à leurs brillants résultats elles se sont toutes qualifiées pour les championnats National 3 qui auront lieu à Cholet le weekend du 8 et 9 juin. L’ équipe Avenir entraînée […]