Čistý hotel je krásný hotel. Proto čištění podlah svěřujeme strojovému čištění

5 Views No Comment

Pracuji v hotelu a mám na starosti úklidový personál a veškeré úklidové činnosti. A protože jsme už nebyli spokojeni s firmou, která se nám starala o čištění podlah, bylo potřeba se obrátit na někoho jiného. A tak jsem si sedla k internetu a hledala někoho, s kým bychom mohli být více spokojení. A našli jsem tam společnost Čištění podlah, Praha .  Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení. Všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita.

Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. Skvělé bylo, že byli ochotni se nám přizpůsobit, co se týče času, protože většina firem, které jsem poznali, s tím měly problém. Zaměstnanci působili hodně odborně a profesionálně. Takže se mi docela ulevilo a měla jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance.

Na čištění…

Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což ocenila především dámy, které rády nosí lodičky na vysokém podpatku. Konají se u nás i různé plesy, takže tento protiskluzový efekt je rozhodně věc, která je užitečná.

Dozvěděla jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit. Protože odvedli opravdu skvělou práci a já i kolegové si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Náš úklidový personál má díky tomu s podlahami mnohem méně práce, za což je samozřejmě rád, protože čištění podlah je velice náročná práce.

Jejich…

Jejich zaměstnanci mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Je na ně opravdu spolehnutí a já je tak mohu všem opravdu jen doporučit, protože využitím jejich služeb určitě nešlápnete vedle.

Naopak, bude to trefa do černého. Nabízí i celou řadu dalších služeb, takže se na ně začneme obracet i ohledně jiných služeb. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je tedy vidět, že firma má skutečně široké pole působnosti. A proto se na ně spoléháme. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Un dimanche de galop à Erbray 17.7.2019
    Un dimanche de galop à Erbray sur l’hippodrome des Bigodières ce dimanche 21 juillet 2019. Jacqueline de Pontbriand ex-présidente qui fut président de la société des courses Erbray-Moisdon-Nozay a passé la main.  C’est désormais Gaël de Freslon le nouveau président qui tient les rennes. Il n’est pas nouveau dans la société des courses. Il était […]
  • Un incendie sous les éoliennes d’Erbray 17.7.2019
    Près de Châteaubriant. Un incendie sous les éoliennes d’Erbray s’est déclaré vers 19 h au lieu dit la Picardie. Devant les cinq éoliennes entre le ruisseau du Rocher et le lieu-dit la Picardie. Un front de feu de 1000 mètres est combattu par une quarantaine d’hommes venus des casernes de Treffieux, St Julien de Vouvantes, […]
  • Du Galop ce jeudi à la Métairie-Neuve pour une journée Prémium 10.7.2019
    Il y a du galop ce jeudi à la Métairie-Neuve. Après un succès mitigé lors de la première journée du Meeting d’été mardi, on remet cela ce jeudi 11 juillet à l’hippodrome de la Métairie-Neuve à Châteaubriant. La journée de mardi a permis d’enregistrer un montant d’enjeux PMU de 12.022.990 €, c’est à dire sur […]