Ochraňte svůj dům před plísní

1 View No Comment

Je tomu už nějaký čas, co jsme objevili plíseň na fasádě rodinného domku u našeho dědečka a potřebovali jsme to co nejrychleji vyřešit, jak se zbavit plísní. Dědeček už má svá léta a má různé nemoci a trpí velkým astmatem. Takže jsme se začali obávat, že se plíseň může po čase nějak „prorůst“ či objevit i vevnitř a zdravotní stav dědečka by se tak mohl zhoršit. Navíc plíseň se dostala i na dřevěný plotek u domu a zdálo se nám, že už pomalu začíná i na kůlničce na dříví.

Takže jsme s tím museli rychle něco udělat, než se rozšíří ještě více a může to nějak prorůst do hloubky zdí a dovnitř dědečkova domu. To by bylo teprve hrozné. Plíseň může způsobovat alergie, vážné kožní problémy a i problémy dýchacích cest, takže jsme něco takového nemohli ignorovat. Dědečkovo zdraví je na 1. místě. Proto jsme se rozhodli oslovit nějaké odborníky, kteří nám pomůžou s naším problémem. Sedli jsme s rodinou k internetu a hledali nějakou úklidovou firmu, která se tímto zabývá. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Četli…

Četli jsme různá fóra, prošli různé stránky, firmy. A víte co, opravdu jsme odborníky našli. Jedná se o úklidovou firmu. Nabízeli službu kompletního odstranění plísně a dalších škodlivin. Navíc tato firma měla opravdu vynikající recenze, takže jsem si byla jistá, že to bude to pravé. Takže jsem jim zavolala a domluvila se s nimi na termínu a ostatních detailech. Paní na centrále byla moc milá a domluvila nám termín na konec týdne.

Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony a další materiály a podobné materiály. Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence.

LSG…

LSG nátěr proti plísním je opravdová špička, protože je ta nejlepší ochrana, se kterou jsem se dosud setkala. Na povrchu chráněným nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Tudíž jsme ho pro jistotu právě jako již zmíněnou prevenci nechali dědečkovi nanést i na zdi uvnitř, jistota je jistota. Když se plíseň objeví, bývá to pak většinou dlouhý boj, jelikož se plíseň tvoří ráda stále dokola.

Ale s tímto nátěrem už se vzniku plísně nebudete muset obávat, protože se postará o to. Aby se vám na fasádě nebo na jakémkoli povrchu, kam si nátěr necháte dát, už nevznikla. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit. Nejenže je plíseň na domě nevzhledná, ale riskujete pak že může být i uvnitř a škodit vašemu zdraví. Je lépe nátěr nanést i pouze z preventivního hlediska.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Un dimanche de galop à Erbray 17.7.2019
    Un dimanche de galop à Erbray sur l’hippodrome des Bigodières ce dimanche 21 juillet 2019. Jacqueline de Pontbriand ex-présidente qui fut président de la société des courses Erbray-Moisdon-Nozay a passé la main.  C’est désormais Gaël de Freslon le nouveau président qui tient les rennes. Il n’est pas nouveau dans la société des courses. Il était […]
  • Un incendie sous les éoliennes d’Erbray 17.7.2019
    Près de Châteaubriant. Un incendie sous les éoliennes d’Erbray s’est déclaré vers 19 h au lieu dit la Picardie. Devant les cinq éoliennes entre le ruisseau du Rocher et le lieu-dit la Picardie. Un front de feu de 1000 mètres est combattu par une quarantaine d’hommes venus des casernes de Treffieux, St Julien de Vouvantes, […]
  • Du Galop ce jeudi à la Métairie-Neuve pour une journée Prémium 10.7.2019
    Il y a du galop ce jeudi à la Métairie-Neuve. Après un succès mitigé lors de la première journée du Meeting d’été mardi, on remet cela ce jeudi 11 juillet à l’hippodrome de la Métairie-Neuve à Châteaubriant. La journée de mardi a permis d’enregistrer un montant d’enjeux PMU de 12.022.990 €, c’est à dire sur […]