Ochraňte svůj dům před plísní

1 View No Comment

Je tomu už nějaký čas, co jsme objevili plíseň na fasádě rodinného domku u našeho dědečka a potřebovali jsme to co nejrychleji vyřešit, jak se zbavit plísní. Dědeček už má svá léta a má různé nemoci a trpí velkým astmatem. Takže jsme se začali obávat, že se plíseň může po čase nějak „prorůst“ či objevit i vevnitř a zdravotní stav dědečka by se tak mohl zhoršit. Navíc plíseň se dostala i na dřevěný plotek u domu a zdálo se nám, že už pomalu začíná i na kůlničce na dříví.

Takže jsme s tím museli rychle něco udělat, než se rozšíří ještě více a může to nějak prorůst do hloubky zdí a dovnitř dědečkova domu. To by bylo teprve hrozné. Plíseň může způsobovat alergie, vážné kožní problémy a i problémy dýchacích cest, takže jsme něco takového nemohli ignorovat. Dědečkovo zdraví je na 1. místě. Proto jsme se rozhodli oslovit nějaké odborníky, kteří nám pomůžou s naším problémem. Sedli jsme s rodinou k internetu a hledali nějakou úklidovou firmu, která se tímto zabývá. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Četli…

Četli jsme různá fóra, prošli různé stránky, firmy. A víte co, opravdu jsme odborníky našli. Jedná se o úklidovou firmu. Nabízeli službu kompletního odstranění plísně a dalších škodlivin. Navíc tato firma měla opravdu vynikající recenze, takže jsem si byla jistá, že to bude to pravé. Takže jsem jim zavolala a domluvila se s nimi na termínu a ostatních detailech. Paní na centrále byla moc milá a domluvila nám termín na konec týdne.

Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony a další materiály a podobné materiály. Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence.

LSG…

LSG nátěr proti plísním je opravdová špička, protože je ta nejlepší ochrana, se kterou jsem se dosud setkala. Na povrchu chráněným nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Tudíž jsme ho pro jistotu právě jako již zmíněnou prevenci nechali dědečkovi nanést i na zdi uvnitř, jistota je jistota. Když se plíseň objeví, bývá to pak většinou dlouhý boj, jelikož se plíseň tvoří ráda stále dokola.

Ale s tímto nátěrem už se vzniku plísně nebudete muset obávat, protože se postará o to. Aby se vám na fasádě nebo na jakémkoli povrchu, kam si nátěr necháte dát, už nevznikla. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit. Nejenže je plíseň na domě nevzhledná, ale riskujete pak že může být i uvnitř a škodit vašemu zdraví. Je lépe nátěr nanést i pouze z preventivního hlediska.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

RSS Français
  • Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant 30.9.2019
    Flaco Nuñez + Ametek de Kemet chez Moss à Châteaubriant, vendredi 4 octobre 2019. La Charrue n’est plus, vive Chez Moss. Une soirée d’inauguration qui démarre fort. Très fort. Une soirée sous le signe de l’HipHop-Cuba et de l’Afrorap togolais. Deux styles musicaux à découvrir d’urgence. Flaco Nuñez , de son vrai nom Livan Nuñez […]
  • Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant 29.9.2019
    Impérial Nicolas Touzaint à Châteaubriant sur le site de Choisel ce dimanche . La météo avait décidé de rajouter à la difficulté de la piste de cross et de cso pour les derniers tests dominicaux. Mais Nicolas Touzaint a su déjouer avec talent les pièges du cross dans le CCI3* et l’emporte avec Vendée Globe’Jac […]
  • Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant 27.9.2019
    Nicolas Touzaint et ses dames dominent l’international de Châteaubriant ce vendredi 27 septembre. Pour cette édition 2019, le programme s’est étoffé avec une épreuve internationale de plus. Cela permet de réunir prêt de 170 partants. Gage d’une nouvelle belle réussite pour Châteaubriant. Toute la semaine précédente, les équipes ont travaillé d’arrache‐pied afin d’ameublir le sol […]